Clint Eastwood

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Clint Eastwood

Příspěvek od palg »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Ladislav Županič (Absolutní moc [VHS, Prima]; Bledý jezdec [VHS, ČT]; Bojové nasazení [Nova]; Bronco Billy [MGM]; Cooganův trik [ČT, Nova]; Cry Macho, Drsný Harry [VHS, ČT, Nova]; Dva mezci pro sestru Sáru [Prima]; Firefox [VHS, Nova]; Gran Torino; Hodný, zlý a ošklivý [VHS, MGM, ČT]; Honkytonk Man; Joe Kidd; Kam orli nelétají [VHS, Nova]; Kellyho hrdinové; Krvavá stopa; Madisonské mosty; Magnum Force [Markíza]; Million Dollar Baby; Náhlý úder [VHS, ČT, Nova]; Násilník [ČT, Nova]; Nesmiřitelní [ČT]; Nikdy neprohrát [VHS, Nova]; Pašerák; Pověste je výš! [VHS, ČT, MGM]; Oklamaný [Prima]; Pravda zabíjí; Pro hrst dolarů [DVD]; Pro pár dolarů navíc [CET21, MGM]; Psanec Josey Wales [ČT, Prima]; Růžový cadillac [Nova]; S nasazením života [ČT, Nova, Prima]; Sázka na smrt [VHS, ČT]; Stahující se smyčka [VHS, Prima]; Thunderbolt a Lightfoot [VHS, Nova]; Tulák z horských plání [ČT/Barrandov], Útěk z Alcatrazu [VHS, Nova]; V žáru velkoměsta [VHS]; Vesmírní kovbojové; Vražda na Eigeru [Premiéra, ČT, Prima]; Vždycky vyhrát [Nova], Zelenáč [Nova]; Zpátky ve hře; Železný stisk [VHS, Nova])
2. Petr Pospíchal (Bílý lovec, černé srdce [VHS]; Zelenáč [VHS])
3. František Němec (V žáru velkoměsta [FsB])

Bohdan Tůma (Zahrajte mi "MISTY")
Jan Schánilec (Násilník [VHS]; Psanec Josey Wales [VHS])
Jiří Plachý (Dva mezci pro sestru Sáru [Premiéra])
Jiří Zahajský (Dokonalý svět)
Jiří Zavřel (Bojové nasazení [VHS], Nesmiřitelní [VHS])
Josef Vinklář (Tony hledá Tokio)
Karel Chromík (Casper)
Ladislav Mrkvička (Oklamaný [Nova])
Libor Hruška (Pro pár dolarů navíc [ČNTS])
Marcel Vašinka (Bronco Billy [VHS], Růžový cadillac, Tulák z širých plání [VHS])
Michal Holán (Pomsta netvora)
Miroslav Středa (Tulák z širých plání [Premiéra])
Oldřich Vlach (S nasazením života [VHS])
Pavel Rímský (Magnum Force [VHS])
Pavel Soukup (Pro hrst dolarů [VHS])
Petr Svoboda (Vždycky vyhrát [VHS])
Radek Hoppe (Čarodějky [MGM], Thunderbolt a Lightfoot [MGM])

Jiné:
Ladislav Županič (Cable Guy [ČT - ukázka v TV], (Clint Eastwood)
[daber]Libor Terš[/daber] (Cable Guy [Blu-Ray]) [ukázka v TV]
[daber]Pavel Soukup[/daber] ("Hollywoodské hvězdy") [Dokumentární seriál]
[daber]Petr Pospíchal[/daber] (Cable Guy [VHS] [ukázka v TV]
Naposledy upravil(a) palg dne 02 led 2023 08:56, celkem upraveno 39 x.
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Clint Eastwood

Příspěvek od AGAMENON »

Nevím jestli se nepletu, ale Schánilce si pamatuju i v Bílém lovci, aspoň na markíze někdy po půlnoci
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
AngelEyes
Příspěvky: 217
Registrován: 24 bře 2008 13:45
Bydliště: Liberec

Re: Clint Eastwood

Příspěvek od AngelEyes »

Nevím jak vy, ale já u Clinta prostě nikoho jinýho než Županiče netoleruju, ten mu sedne jako prdel na hrnec. Pro mě to je jako by Clint Eastwood mluvil česky. Dneska jsem absolvoval Tuláka z širých plání s Vašinkou a byla to hrůza. Stejně tak druhé dva díly Drsného Harryho na Primě nebo Dokonalý svět, všechny tyhle filmy jsem měl dost pokažené jen proto, že mi tam chyběl Županič. Magnum Force jsem plně docenil až když jsem si to pustil v originále (dabing Markízy nemám).
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Clint Eastwood

Příspěvek od Budy »

No, já vím, že nejlepěí je Ladislav Županič, ale někteří dabéři taky nebyli špatní. Pro mě např. Jiří Zahajský nebo Pavel Rímský byli celkem dobří.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Clint Eastwood

Příspěvek od AGAMENON »

AngelEyes píše:Nevím jak vy, ale já u Clinta prostě nikoho jinýho než Županiče netoleruju, ten mu sedne jako prdel na hrnec. Pro mě to je jako by Clint Eastwood mluvil česky. Dneska jsem absolvoval Tuláka z širých plání s Vašinkou a byla to hrůza. Stejně tak druhé dva díly Drsného Harryho na Primě nebo Dokonalý svět, všechny tyhle filmy jsem měl dost pokažené jen proto, že mi tam chyběl Županič. Magnum Force jsem plně docenil až když jsem si to pustil v originále (dabing Markízy nemám).
Vašinka je ta nejstrašnější možnost, nikdy víc :evil: Jiří Zavřel mi přišel dost dobrý a Zahajský taky nemá chybu.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Re: Clint Eastwood

Příspěvek od Roko »

Budy píše:
bloom píše:Radek Hoppe bohužel také v dabingu MGM pro Čarodějky.
A existuje i jiný dabing?

Pravdepodobne asi nie.Radek Hoppe sa vôbec nehodí na Eastwooda :(
Neviem prečo to nedali nadabovať p. Županičovi, ktorý je jeho dvorný dabér.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Clint Eastwood

Příspěvek od BobSilas »

Je to velká škoda že neobsazují pana Županiče, on sám by si to moc přál jak vyplívá s tohoto článku http://jdem.cz/k55v4, ještě je pár dobrých filmů s Eastwoodem ze šedesátých let které by stály za to nadabovat, obvzlášť by mě zajímal westernový seriál - Rawhide (1959) :-?
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Clint Eastwood

Příspěvek od Newmy »

Jako první VHS z té série vyšla Sázka na smrt, tak bych prohlásil tento film prvním :)
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Re: Clint Eastwood

Příspěvek od Roko »

Ladislav Županič (Oklamaný - TV Barrandov)
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 937
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Clint Eastwood

Příspěvek od Pálkman »

Ladislav Županič také ve filmech Casper a Pašerák.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Odpovědět

Zpět na „E“