Clint Eastwood

Moderátor: ReDabér

Clint Eastwood

Příspěvekod palg » 13 kvě 2009 15:40

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Ladislav Županič (Absolutní moc [VHS, Prima]; Bledý jezdec [VHS, ČT]; Bojové nasazení [Nova]; Bronco Billy [MGM]; Cooganův trik [ČT, Nova]; Drsný Harry [VHS, ČT, Nova]; Dva mezci pro sestru Sáru [Prima]; Firefox [VHS, Nova]; Gran Torino; Hodný, zlý a ošklivý [VHS, MGM, ČT]; Honkytonk Man; Joe Kidd; Kam orli nelétají [VHS, Nova]; Kellyho hrdinové; Krvavá stopa; Madisonské mosty; Magnum Force [Markíza]; Million Dollar Baby; Náhlý úder [VHS, ČT, Nova]; Násilník [ČT, Nova]; Nesmiřitelní [ČT]; Nikdy neprohrát [VHS, Nova], Pověste je výš! [VHS, ČT, MGM]; Oklamaný [Prima]; Pravda zabíjí; Pro hrst dolarů [DVD]; Pro pár dolarů navíc [CET21, MGM]; Psanec Josey Wales [ČT]; Růžový cadillac [Nova]; S nasazením života [ČT, Nova, Prima]; Sázka na smrt [VHS, ČT]; Stahující se smyčka [VHS, Prima]; Thunderbolt a Lightfoot [VHS, Nova]; Tulák z horských plání [ČT], Útěk z Alcatrazu [VHS, Nova]; V žáru velkoměsta [VHS]; Vesmírní kovbojové; Vražda na Eigeru [Premiéra, ČT, Prima]; Vždycky vyhrát [Nova], Zelenáč [Nova]; Zpátky ve hře; Železný stisk [VHS, Nova])
2. Petr Pospíchal (Bílý lovec, černé srdce [VHS]; Zelenáč [VHS])
3. František Němec (V žáru velkoměsta [FsB])

Jan Schánilec (Bílý lovec, černé srdce [Markíza]; Násilník [VHS]; Psanec Josey Wales [VHS])
Jiří Plachý (Dva mezci pro sestru Sáru [Premiéra])
Jiří Zahajský (Dokonalý svět)
Jiří Zavřel (Bojové nasazení [VHS], Nesmiřitelní [VHS])
Ladislav Mrkvička (Oklamaný [Nova])
Libor Hruška (Pro pár dolarů navíc [ČNTS])
Marcel Vašinka (Bronco Billy [VHS], Růžový cadillac, Tulák z širých plání [VHS])
Michal Holán (Pomsta netvora)
Miroslav Středa (Tulák z širých plání [Premiéra])
Oldřich Vlach (S nasazením života [VHS])
Pavel Rímský (Magnum Force [VHS])
Pavel Soukup (Pro hrst dolarů [VHS])
Petr Svoboda (Vždycky vyhrát [VHS])
Radek Hoppe (Čarodějky [MGM], Thunderbolt a Lightfoot [MGM])

Jiné:
Ladislav Županič (Cable Guy [ČT]) [ukázka v TV]
Ladislav Županič (Clint Eastwood) [dokument]
Libor Terš (Cable Guy [Blu-Ray]) [ukázka v TV]
Petr Pospíchal (Cable Guy [VHS] [ukázka v TV]
palg
Správce ukázek

Re: Clint Eastwood

Příspěvekod sud » 25 kvě 2009 20:29

Ladislav Mrkvička (Oklamaný - původní kinodabing (?))
Marcel Vašinka ještě Bronco Billy (bohužel :-()

Jinak film Železný kondor neznám a to jsem viděl téměř všechno s Clintem. Není to náhodou složenina "Železný stisk" a "Policejní kordon" (dva názvy pro jeden film) ?
Nejoblíbenější dabéři: Alois Švehlík, Boris Rösner, Eduard Cupák, Jiří Zavřel, Ladislav Mrkvička, Vladislav Beneš
Nejoblíbenější dabérky: Eva Hudečková, Zlata Adamovská, Helena Friedrichová, Jorga Kotrbová, Marie Drahokoupilová, Ilona Svobodová
sud

Příspěvekod sud » 25 kvě 2009 20:33

jo a ještě Libor Hruška (Pro pár dolarů navíc - dabing Nova)
Nejoblíbenější dabéři: Alois Švehlík, Boris Rösner, Eduard Cupák, Jiří Zavřel, Ladislav Mrkvička, Vladislav Beneš
Nejoblíbenější dabérky: Eva Hudečková, Zlata Adamovská, Helena Friedrichová, Jorga Kotrbová, Marie Drahokoupilová, Ilona Svobodová
sud

Příspěvekod Budy » 26 kvě 2009 17:14

sud píše:Ladislav Mrkvička (Oklamaný - původní kinodabing)
Marcel Vašinka ještě Bronco Billy (bohužel :-()

Jinak film Železný kondor neznám a to jsem viděl téměř všechno s Clintem. Není to náhodou složenina "Železný stisk" a "Policejní kordon" (dva názvy pro jeden film) ?

To bude ono... ;)
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod sud » 26 kvě 2009 19:26

Ve filmu "The Gauntlet" pod názvem "Železný stisk" mluvil Clinta Láďa Županič. http://www.dabingforum.cz/viewtopic.php ... 3%BD+stisk
sud

Příspěvekod Budy » 26 kvě 2009 19:38

Já film neviděl, ale viděl jsem ukázku, kde ho mluvil Jan Schánilec. Není možné, že jsou dvě verze?
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod sud » 26 kvě 2009 20:08

Budy píše:Já film neviděl, ale viděl jsem ukázku, kde ho mluvil Jan Schánilec. Není možné, že jsou dvě verze?

No jsou určitě dvě verze. Jedna je pod názvem "Železný stisk" a druhá coby "Policejní kordon". Oba mají určitě rozdílné dabingy. Já znám film pouze pod názvem "Železný stisk" s VHS dabingem Županiče (ač je Clint můj nejoblíbenější herec, tenhle film nepatří mezi mé oblíbené). Pod názvem "Policejní kordon" jej neznám, tak možná že Jan Schánilec daboval tam.
sud

Příspěvekod Budy » 26 kvě 2009 20:26

Zkusím najít tu kazetu s reklamou a můžu ti říct, zda je tam Jan Schánilec.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod AGAMENON » 18 črc 2009 22:46

Druhou verzi, jenom s Ladinem a film je betelnej ;)

Ještě k Vašinkovi Růžový kadilak, jinak Vašinka je asi nejhorší možná volba
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
AGAMENON

Příspěvekod Brocc » 19 črc 2009 09:09

Ladislav Županič ještě v Absolutní moci....
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Další

Zpět na E