Peter Falk

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Peter Falk

Příspěvek od palg »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Alois Švehlík (Cookie; Griffin a Phoenixová [Nova])
Bohuslav Kalva (Princezna nevěsta [VHS])
Dalimil Klapka (A co láska? [Nova], Boží květ, Columbo a vražda rockové hvězdy, Columbo: Columbo jde pod gilotinu, Columbo: Columbo má rád noční život, Columbo: Columbo na univerzitě, Columbo: Columbo v přestrojení, Columbo: Dobrá pověst nadevše, Columbo: Dvojexpozice, Columbo: Dvojitý šok [Nova], Columbo: Etuda v černém, Columbo: Jak vytočit vraždu, Columbo: Kandidát zločinu, Columbo: Krize identity, Columbo: Kouzelné alibi, Columbo: Labutí píseň, Columbo: Motýl v šedých stínech, Columbo: Na programu vražda, Columbo: Není čas na umírání, Columbo: Obrácený negativ [Nova], Columbo: Odpočívejte v pokoji, paní Columbová; Columbo: Osudné cvičení, Columbo: Planý poplach, Columbo: Podivní spojenci, Columbo: Popel popelu, Columbo: Poslední pocta komodorovi, Columbo: Posvítit si na vraždu, Columbo: Předveď dokonalou vraždu, Columbo: Případ diplomatické imunity, Columbo: Případ vysokého IQ, Columbo: Rekviem pro padající hvězdu, Columbo: Rozbouřené vody, Columbo: Rozhodující zápas, Columbo: S dýkou v mysli, Columbo: Sex a ženatý detektiv, Columbo: Smrt bere jackpot, Columbo: Smrt v aréně, Columbo: Staromódní vražda, Columbo: To je vražda, řeklo portské [Nova], Columbo: V nouzi poznáš přítele [Nova], Columbo: Ve hře je všechno, Columbo: Velké podvody, Columbo: Vrabec v hrsti, Columbo: Vražda, kouř a stíny; Columbo: Vražda jako autoportrét, Columbo: Vražda na předpis, Columbo: Vražda na videu, Columbo: Vražda podle plánu, Columbo: Vražda s příliš mnoha notami, Columbo: Vražda škodí zdraví, Columbo: Vražedné stopy, Columbo: Vydat nebo zemřít, Columbo: Výkupné za mrtvého, Columbo: Za úsvitu, Columbo: Zapomenutá dáma, Columbo: Žonglér - Vražda v Malibu, Corky Romano - Noční můra mafie, Divoké dny, Hledá se John Christmas, Julie a její milenci [Nova, MGM], Kasař Tony / Vyloupení firmy Brink [Nova], Když do města přijdou andělé, Letní bouře - Barrandov, Neporazitelný, Next, Nikdo není sám [Nova], Pravidla špinavé hry, Princezna Nevěsta [ČT], Podzimní cesta, Poslední sbohem [HBO, Universal Channel], Příbuzní [Prima], Špinavý prachy/Ranaři [VHS, Nova], Šťastný Nový rok, Velké problémy [VHS, ČT], Vražda na večeři, Ztracený svět)
Jaroslav Kepka (A co láska? [ČST])
Jiří Prager (Anzio, Velké závody [VHS, Prima])
Jiří Tomek (Klauni)
Josef Větrovec (Detektiv ze San Franciska - kino)
Ladislav Potměšil (To je ale bláznivý svět)
Ladislav Županič (Příbuzní [ČST])
Mirko Musil (Nikdo není sám [VHS])
Miroslav Středa (Hájili jsme hrad)
Oldřich Kaiser (Robin a 7 maskovaných)
Oldřich Vlach (Vibrace)
Petr Haničinec (Columbo: Dvojitý šok [ČST], Columbo: Džungle ve skleníku, Columbo: Její příležitost [ČST, Nova], Columbo: Nebezpečná hra, Columbo: Obrácený negativ [ČST], Columbo: Past [ČST, Nova], Columbo: Prázdný rám [ČST, Nova], Columbo: Semínko pochyb [ČST, Nova], Columbo: Sladká, leč smrtící [ČST, Nova], Columbo: Smrt nabízí pomocnou ruku [ČST, Nova], Columbo: Smrt ve sklence vína, Columbo: Smrtící korunka, Columbo: Spiklenci, Columbo: To je vražda, řeklo portské [ČST], Columbo: V nouzi poznáš přítele [ČST], Columbo: Vrah zavolá v deset, Columbo: Vražda podle knihy [ČST, Nova], Columbo: Zkus mě chytit [ČST, Nova], Columbo: Zločinný steh, Detektiv ze San Franciska - VHS, Letní bouře - Hallmark, S duchy na útěku [ČT])
Václav Postránecký (Griffin a Phoenixová [ČST])
Vladislav Beneš (Kasař Tony / Vyloupení firmy Brink [MGM])

Jiné:
Jan Skopeček (Příběh žraloka) [animovaný film]
Naposledy upravil(a) palg dne 03 říj 2023 19:25, celkem upraveno 49 x.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peter Falk

Příspěvek od Markus »

Tak Peter Falk nás bohužel opustil. Pořád jsem doufal, že aspoň ještě jednoho Columba natočí, ale osud tomu nepřál. Ať tento úžasný herec odpočívá v pokoji...
Obrázek
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1130
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Peter Falk

Příspěvek od puffy »

Tak v dalsie diely som uz nedufal. Vraj bol Falk uz v poslednej dobe dost mimo. Ale je ho fakt skoda.
Columbo je nezabudnutelna postava.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Peter Falk

Příspěvek od bloom »

Markus píše:Tak Peter Falk nás bohužel opustil. Pořád jsem doufal, že aspoň ještě jednoho Columba natočí, ale osud tomu nepřál. Ať tento úžasný herec odpočívá v pokoji...
Bohužel poslední léta na tom byl už špatně, měl Alzheimrovu nemoc...Bude moc chybět, byl skvělý ať už jako poručík, tak v komediích Neila Simona...RIP... :(
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peter Falk

Příspěvek od Markus »

Aha, o tom Alzheimru jsem nevěděl, tak to je mi moc líto, že měl poslední roky života takto těžké. :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Peter Falk

Příspěvek od Manche »

Skvělý herec, herecký svět přišel o legendu... :(
Nechť odpočívá v pokoji.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Peter Falk

Příspěvek od ReDabér »

Je to zvláštní. Před rokem jsem četl článek o hercích, kteří mají alzheimerovu chorobu. V mysli mi utkvěli Peter Falk, Annie Girardot a Elisabeth Taylor. Všichni tři odešli tento rok. Svině jedna zákeřná. R. I. P.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Peter Falk

Příspěvek od Džejňulka »

Tak to je mi vážně líto, že zemřel. Je to škoda, Columbo byl nezapomenutelný.

Nedávno jsem viděla v originále jeden film, kde hrál a musím říct,že mě v tu chvíli napadlo, že je mezi jeho hlasem a hlasem pana Haničince velká podobnost.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Peter Falk

Příspěvek od ReDabér »

Nevíte, kdo v Ranařích dabujue holku v klubu, kterou si zahrála Andrea de Matteo? V dabingu Novy to byla Eva Horká.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Peter Falk

Příspěvek od Budy »

Doplnění:
Bohuslav Kalva (Princezna nevěsta) [Laik - 31.5.2009]
Dalimil Klapka (Hledá se John Christmas) [Sen - 31.5.2009]
Jiří Prager (Velké závody - Prima) [bloom - 31.5.2009]
Petr Haničinec (Letní bouře) [bloom - 31.5.2009]
Vladislav Beneš (Vyloupení firmy Brink - MGM) [bloom - 31.5.2009]
Dalimil Klapka (Kasař Tony - Nova) [bloom - 31.5.2009]
Dalimil Klapka (Corky Romano - Noční můra mafie) [jackb - 30.8.2009]
Mirko Musil (Nikdo není sám) [jackb - 30.8.2009]
Dalimil Klapka (Blízcí příbuzní - Nova) [DAN K. - 30.8.2009]
Ladislav Županič (Příbuzní - ČST) [DAN K. - 30.8.2009]
Jiří Tomek (Klauni) [bloom - 18.12.2009]
Oldřich Vlach (Vibrace) [jackb - 22.12.2009]
Dalimil Klapka (A co láska? - Nova) [bloom - 16.3.2010]
Dalimil Klapka (Podzimní cesta, Poslední sbohem) [Sen - 4.4.2010]
Miroslav Středa (Hájili jsme hrad) [oik - 25.5.2010]
Dalimil Klapka (Šťastný Nový rok) [Sen - 9.6.2010]
Karel Richter (Příběh žraloka) [Pálkman - 3.9.2010]
Jiří Prager (Velké závody - VHS) [palg - 22.9.2010]
Dalimil Klapka (Špinavý prachy/Ranaři - VHS) [Geser - 20.11.2010]
Dalimil Klapka (Neporazitelný) [Pálkman - 11.2.2011]
Jaroslav Kepka (A co láska? - ČST) [palg - 1.5.2011]
Dalimil Klapka (Špinavý prachy/Ranaři - Nova) [palg - 30.6.2011]
Dalimil Klapka (Poslední sbohem - Universal Channel) [ethan77 - 14.7.2011]
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „F“