Louis de Funès

Moderátor: ReDabér

Odpovědět

Kdo by měl dabovat Louise de Funès?

Anketa do 03 dub 2024 20:41

Jiří Krampol
1
3%
Jiří Lábus
2
6%
Pavel Šrom
3
9%
Tomáš Juřička
2
6%
Václav Faltus
15
45%
Václav Knop
10
30%
 
Celkem hlasů: 33

Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Louis de Funès

Příspěvek od ReDabér »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Václav Faltus (Filutové; Jak vykrást banku!; Karamboly - DVD; Nevídáno, neslýcháno; Taxi, maringotka, korida) a † František Filipovský (Četník a četnice, Četník a mimozemšťané, Četník se žení, Četník ve výslužbě, Četník v New Yorku, Četník ze Saint Tropez, Ďábel a desatero - SÚZF, Fantomas - Juve, Fantomas kontra Scotland Yard, Fantomas se zlobí, Grand Restaurant pana Septima, Hibernatus, Jeden hot a druhý čehý, Jo - kina, Kapitán Farcasse, Křidýlko nebo stehýnko - kina, Na stromě, Oskar, Piti Piti Pa, Pošetilost mocných, Senzační prázdniny, Smolař, Tetovaný, Tonoucí se stébla chytá, Velký flám, Výhodná koupě)
2. Pavel Šrom (Ďábel a desatero - Nova)
3. Václav Knop (Křidýlko nebo stehýnko - AMC)

Bohumil Bezouška (Otec, matka, služka a já)
Dalimil Klapka (Gentleman z Epsomu)
Jiří Císler (Jo - Prima)
Jiří Krampol (Dobrodružství rabína Jákoba - ČT/DVD, Lakomec, Poprask v kabaretu, Pouic-Pouic, Zelňačka - Nova)
Jiří Lábus (Zelňačka - ČT)
Jiří Tomek (Grand Restaurant pana Septima - ČST Brno)
Tomáš Juřička (Beránek s pěti nohama)
Vladimír Brabec (Karamboly - VHS)

Jiné:
František Filipovský (Smrt stopařek) [záběr z filmu Křidýlko nebo stehýnko]
Jiří Prager (Pan herec - Louis de Funes) [ dokument ]
Tomáš Juřička (Bláznivá dobrodružství Louise de Funese) [ dokument ]

Poslední anketa skončila: 20. 8. 2022.
louisdefunes
Příspěvky: 88
Registrován: 28 pro 2009 17:23
Poznámka: >> Tento uživatel byl dne 5.9.2010 zabanován z důvodu nevhodných příspěvků, drzosti, vulgarity k jiným uživatelům a nabourávání cizích účtů <<

Re: Louis de Funès

Příspěvek od louisdefunes »

Jo a nevíte zdali se nepřipravuje nějáký nový film na nadabování s Louis de Funés bylo by dobré nadabovat Chlup v polévce .
louisdefunes
Příspěvky: 88
Registrován: 28 pro 2009 17:23
Poznámka: >> Tento uživatel byl dne 5.9.2010 zabanován z důvodu nevhodných příspěvků, drzosti, vulgarity k jiným uživatelům a nabourávání cizích účtů <<

Re: Louis de Funès

Příspěvek od louisdefunes »

palg píše:
louisdefunes píše:
A daboval i Otec, matka moje žena a já?
vypadá to, že ten film šel v kinech s titulky.
Tak to jsou telata první díl s dabingem a druhý s titulky a jak to víš? Já to potřebuji pro můj web do sekce dabing www.defunes.jex.cz a nedaboval i anonín a antonieta něbo podobný název?
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Louis de Funès

Příspěvek od palg »

nevím, jak vy, ale já bych pana Klapku dal na druhé, resp. na třetí místo. Dle mě je po panu Filipovském nejlepším dabérem de Funése.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Louis de Funès

Příspěvek od James55 »

Já bych tam radši viděl Faltuse
Uživatelský avatar
Don Arian
Příspěvky: 193
Registrován: 06 říj 2009 08:16
Bydliště: Kdesi ve 20. století...

Re: Louis de Funès

Příspěvek od Don Arian »

já bych tam naopak rád viděl Jiřího Císlera
"Ticho mozku nebo tě probodnu vidlema!"
Uživatelský avatar
Don Arian
Příspěvky: 193
Registrován: 06 říj 2009 08:16
Bydliště: Kdesi ve 20. století...

Re: Louis de Funès

Příspěvek od Don Arian »

palg píše:to James a Don Arian: viděli jste film Gentleman z Epsomu a výkon pana Klapky? doporučuji zhlédnout, proti panu Císlerovi nemám nic, sice se snažil, ale jaksi to není ono...a k panovi Faltusovi se ani nevyjadřuju. Možná s části to bylo spůsobeno malým časem na výrobu dabingu, ale i tak...
Gentlemana jsem kdysi viděl a musim uznat že to byl skvělý výkon, ale i přesto bych chtěl vidět pana Císlera na 3. místě, klidně ať jsou tam oba
"Ticho mozku nebo tě probodnu vidlema!"
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Louis de Funès

Příspěvek od palg »

louisdefunes píše:To já tam rád vydím pana Jiřího Krampola a udělal bych to takto každému bych dal číslo 2. ale né panu Filipovskému bych nechal samozřejmě 1. protože když bude klapka dole někdo bude smutný když bude císler na blbém místě další lidi budou smutní atd všichni dabéři Louis de Funése jsou dobří.
až na pana Krampola, ten již několik filmů s Louisem "doničil". Sice t o není jeho chyba, ale chyba těch, co ho obsadili. On už ledva zvládá svého Belmonda,...
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Louis de Funès

Příspěvek od Budy »

Slyšel jsem kousek rabína Jákoba od ČT a Jiří Krampol se mi zdá, jako dobrá náhrada za Františka Filipovského. Nemá někdo nějakou ukázku Dalimila Klapky, když je tak dobrý?
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Louis de Funès

Příspěvek od Džejňulka »

Teď jsem se dívala na ukázku dabingu Faltuse a asi mě zabijte, protože mě to jako Filipovský nepřijde ani trochu. Na Funése je dobrej, o to nic, ale prostě mi to vůbec nepřišlo jako FF, jak bylo původně zamýšleno. Tak já nevim :)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Odpovědět

Zpět na „F“