Jeff Fahey

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Jeff Fahey

Příspěvek od jackb »

kubik-dulik: možná to bude pro tebe šok, ale mám i jiné povinnosti než forum, takže než se dostanu k doplnění, tak to zapadne jinými příspěvky v kiných profilech v dané sekci. Já nemám celý den projíždět sekci jestli na straně 5 není něco k přídání a tak snad není problém na to upozornit. Vlastně ty radši se pak navážíš do moderátorů (a nejde jenom o doplnění informací) - to je taky holý fakt
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Jeff Fahey

Příspěvek od kubik-dulik »

To máme samozřejmě každý, ale pokud se nepletu, chodí informační e-maily a když sem zavítáš, můžeš také udělat potřebné úpravy v jiných profilech.

PS: Porušils pravidla a vytvořil dva příspěvky ihned po sobě.

PPS: Až teď jsem si všiml Tvé editace ohledně navážení do moderátorů - můžeš mi dát konkrétní případ Tvého tvrzení? Pokud narážíš na reakci na Sna - já jsem s tím nezačal. Žádnou vymyšlenou identifikaci nepíšu a vše, co jsem odpověděl je pravdivé; Ty kromě již zmíněného smažeš vždycky příspěvky hlava-nehlava tak, jako to dělal palg a kvůli čemu mu bylo právě moderátorství sebráno. Například v profilu Richarda Burgiho jsem v souvislosti s doplněním Jana Šťastného napsal, že si nemyslím, že to byla k herci dobrá volba. Můj příspěvek zmizel proč? V profilu Kelly Ruthrford jsem se ptal, v jakém dabingu dabovala Monika Žáková herečku ve filmu Perfektní útěk. Na dotaz nebylo reagováno a můj příspěvek zmizel. Důvod? Takovéto nezodpovězené dotazy se tam běžně nechávají... a pokud prostě nejsi schopen doplnit informace měsíce a někdy i roky a vidím, že ten den jsi na DF byl, doplnil informace k nějakému seriálu a tudíž anketu mohl vypsat, poprosím někoho jiného a žádné navážení v tom nevidím. Rozhodně Ty jako moderátor bys měl mírnit svá slova, pak to na kredibilitě DF rozhodně nepřidá...

PPPS: Alespoň vím, že sloveso vidět se píše s měkkým i a slovo "věčí" neexistuje a před "jestli" se píše čárka;)
Naposledy upravil(a) kubik-dulik dne 01 říj 2014 13:24, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Jeff Fahey

Příspěvek od Sagres »

takezo píše:Pro mě je to zde jasný. Čapka a Pospíchal se k jeho věku hodí a nějakej M.Velda, který ho daboval ve starších filmech by měl mýt "jen" třetí místo
Pro Tebe je to jasný a pro mě taky. Mně není dvacet, já jsem na spojení Velda-Fahey na rozdíl od vás dvacetiletých vyrůstal a zvyklej, neznám ho jen z "cool seroše" Ztraceni. Bohužel je mi jasné, že v anketách DF hlasovala a hlasuje převážně tato věková skupina a pak to holt dopadá takto. Ale už se snad i zde blízká na lepší časy a díkybohu za každého staršího uživatele.... :lol:

(Edit: Tedy vyjma videofila, jehož myšlenkové pochody a názory jsou mi vždy na hony vzdálené a jehož mluvě nerozumím. :D )

Jackb sem chodí denně a je moderátor, tak by mohl být přece jen pružnější a alespoň tedy vyhlašovat ankety dříve než za několik měsíců viz čekání na anketu u Morgana Freemana, Katherine Heigl apod.

Proto se nemusíš hned rozčilovat, když kubik na to nemá nervy a raději rovnou poprosí akčnější modery. Nikdo Tě už nehoní v seriálech, filmech a dabérech (na to jsem tu taky rezignoval), ale přece jen alespoň to JEDINÉ :!: doplňování k hercům je snad prioritní a důležité pro obsazování dabérů v budoucnu = v tomhle by modeři měli být příkladem. Pokud někdo nedělá svoji práci pořádně, plete si pravidla, tak pak také musí počítat i s oprávněnou kritikou a ne osočovat druhé za to, že se naváží dokonce i do moderů.
Takže prosím také doplnit Veldovi i ten 9. zářez z r. 2014 ještě v průběhu ankety. ;) Díky.
Naposledy upravil(a) Sagres dne 02 říj 2014 10:08, celkem upraveno 2 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeff Fahey

Příspěvek od videofil »

Tak dělat tady vlny jen proto, že anketa nebyla vytvořena hned, mi připadá úsměvné. Jak je vidět, nejsem jediný, koho kubík-dulík věčně prudí :D . Nechápu, jak to může někoho bavit.

Sagres: Ankety jsou kvůli obsazování dabérů důležité, sám mám ankety rád, ale jelikož je spousta dabérů přeobsazována kvůli tomu, že se upsali nějaké agentuře, tak si myslím, že výsledky ankety na to vliv stejně mít moc nebudou ;) . O důvod víc z toho nedělat aféru.
Odpovědět

Zpět na „F“