Ed Harris

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Ed Harris

Příspěvek od Jirka007 »

Obrázek
Info: ČSFD | IMDB | FDB

1. Jaromír Meduna (Absolutní moc - Prima; Dějiny násilí; Druhá nebo první - VHS; Ďáblova ruka; Lidská skvrna - Nova/Universal Channel; Pohled na lásku; Pollock; Radio)
2. Zdeněk Mahdal (Apaloosa; Apollo 13 - VHS/DVD; Čistá duše; Gone, Baby, Gone; Jak zabít kněze; Konkurenti - VHS; Krycí jméno: Smaragd; Lidská skvrna - DVD; Matka!; Místa v srdci; Muž na hraně; Nejvyšší pocta; Noční běžec; Oko za oko; Pot a krev; Prostě úžasná - VHS; Útěk ze Sibiře; "Westworld"; Za hranicí)
3. Petr Pospíchal (Absolutní moc - VHS; Geostorm: Globální nebezpečí; Jezdci purpurových stepí; Prezidentské volby; Truman Show)

Aleš Jarý (Dýka - VHS)
Bedřich Výtisk (Zametač stop - DVD)
Jan Škvor (Ohromující Howard Hughes)
Jan Šťastný (Lovci pokladů: Kniha tajemství - Prima; Odpolední směna - Nova; Nepřítel před branami; Čínský měsíc/Porcelánový měsíc - MGM; Skála; Stav milosti; Zametač stop - Barrandov)
Jan Vondráček (Druhá nebo první - ČT)
Jaroslav Horák (Ukradni, co můžeš!)
Jiří Prager (Propast - VHS)
Jiří Schwarz (Inkognito)
Jiří Štěpnička (Hraniční čára - FsB; Ledová archa - JOJ; Svědectví - ČT)
Ladislav Běhůnek (Hraniční čára)
Libor Hruška (Dýka - DVD)
Luděk Čtvrtlík (Čínský měsíc/Porcelánový měsíc - VHS)
Ludvík Král (V kómatu - Nova)
Marcel Vašinka (Špinavé triky; Odpolední směna - VHS)
Martin Kolár (Nixon - VHS)
Martin Sláma (Obchodník s hrůzou)
Martin Stránský (Creepshow; Prostě úžasná - ČT)
Michal Dlouhý (Sladké sny - ČT)
Michal Pavlata (Kouzlo domova; Zánik Empire Falls)
Miloslav Mejzlík (Hodiny)
Miloš Vávra (Firma; Návrat)
Miroslav Etzler (Konkurenti - ČT)
Miroslav Nohýnek (Správní hoši - ČT)
Otakar Brousek ml. (Lovci pokladů: Kniha tajemství - DVD)
Pavel Soukup (Hnutí odporu; Nixon - ČT; Oko za oko - VHS; Propast - Nova)
Pavel Vondra (Rytíři)
Radovan Vaculík (Svědectví - VHS)
Václav Postránecký (Vražedné alibi)
Vladimír Čech (Konkurenti - Prima)
Vladimír Hauser (Ve stínu Beethovena)
Zdeněk Podhůrský (Hraniční čára - Nova)

Jiné:
Jan Schánilec (Pouhý sen) [vypravěč]
Zdeněk Mahdal (Gravitace) [hlas centrály]
Naposledy upravil(a) Budy dne 23 úno 2010 21:54, celkem upraveno 29 x.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Ed Harris

Příspěvek od Brocc »

já vím, že tu teď budu za špatnýho, ale pro mě ho rozhodně nejlíp daboval Jan Šťastný a rád bych alespoň možnost pro něj hlasovat, i když asi nevyhraje :D prostě major König byl výbornej...

jinak co jsem s ním viděl poslední filmy, už by to asi chtělo starší hlas, třeba v Appaloose se na něj ZM vůbec nehodil....
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Ed Harris

Příspěvek od jackb »

Souhlasím s Deadpoolem a jsem pro anketu

Jaromír Meduna - Dějiny násílí
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Ed Harris

Příspěvek od Manche »

Taky se mi nejvíc zamlouvá Štastný, ale pan Brousek v Lovcích pokladů rovněž nebyl špatný.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Ed Harris

Příspěvek od Sen »

Budy píše:Je třeba tvořit anketu?
Rozhodně ano. Snad se nám podaří sesadit Zdeňka M. :) .
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Ed Harris

Příspěvek od Budy »

Neříkám. že Zdeněk Mahdal je nejlepší volba, ale tak snad nebude ani nejhorší. Jinak ho daboval asi nejvíckrát.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Ed Harris

Příspěvek od Markus »

Existuje vůbec ještě nějaká role, kde byste nechtěli sesadit chudáka Mahdala? Jako že se vám nelíbí, že dabuje x vedlejších postav, to chápu, mně se to také nelíbí. Že se vám nelíbí, když se obsazuje na nevhodné role, to také umím pochopit. Že už se vám ani nelíbí jeho přiřazování k rolím novým, to už sice moc nechápu, ale respektuju to. Ale že byste ho už nejraději začali sesazovat i z rolí ustálených, tomu už přestávám rozumět. Už u Jackmana jsem jen nevěřícně zíral a ještě mi řekněte, že by snad neměl dabovat Nicholase Cage a trefí mě šlak. :) Já ho mám prostě rád, je to můj velice oblíbený dabér a tohle mě prostě udivuje... Neříkám, že u Eda je přímo ustálený, ale zase tak daleko k tomu nemá...
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Ed Harris

Příspěvek od Brocc »

mně nejvíc vadí, že je obsazován, i když existují daleko lepší varianty... např. Clive Owen, tam jsou minimálně dva dabéři, kteří ho dabují daleko lépe ,ba co víc, troufnu si říci že jsou lepšími dabéry.... a dorazím to tím, že napíšu, že když jsem koukal na Proroctví, kde mi byl po dlouhý době Cage sympatickej, tak jsem si říkal, že by ho nemusel dabovat... to je prostě můj názor, je přeceňovanej...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Ed Harris

Příspěvek od Markus »

No už jsem jen čekal, až se někde dočtu, že už i Cage by nemusel dabovat. :D Že je přeceňovaný? A kde sím tě? Na tomhle fóru to asi nebude. Tady je naopak podceňovaný a někdy bych se už nebál říci, že i urážený a to se mi prostě nelíbí. Ale to je jedno, už teď lituju, že jsem s touhle diskuzí opět začínal, protože to vždycky skončí tím, že je pan Mahdal hrozný dabér a asi by měl s dabováním skončit a odejít do předčasného důchodu či co... Ale tak budiž, je to váš názor, avšak někdy holt musím dát najevo ten svůj, aby bylo jasno, že ne všichni ten váš sdílejí... 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6778
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Ed Harris

Příspěvek od bloom »

Vladimír Čech ho daboval ještě ve filmu Absloutní moc a pro mě je to i nejlepší dabér EH.
Dále ho v TV filmu Zánik Empire Falls daboval Michal Pavlata a to také nebylo špatné.
Podle mě je v tomto případě úplně mimo Jan Šťastný, protože je mezi nimi celkem poznat věkový rozdíl.
Odpovědět

Zpět na „H“