Anthony Hopkins

Moderátor: ReDabér

Re: Anthony Hopkins

Příspěvekod lichometnik » 15 dub 2018 22:01

bloom píše:Byl někdy na 1. místě u tohoto herce?

Dabéři in memoriam: Dabér, který už není mezi námi může být umístěn pouze na první příčku v případě, že ho daboval nejméně v pěti filmech/seriálech. Tento dabér bude označen křížkem † před jménem. Zároveň s ním na prvním místě bude další žijící dabér, kterého lze obsadit.

Není zde ani zmínka o tom, že by musel být herec v minulosti umístěn na 1. příčce. Nedávalo by to ani smysl (například při tvorbě nových profilů). Pana Brabce má plno lidí s Hopkinsem spojeného. Byl zde na 2. příčce a jedinou podmínku z Vašich pravidel plní...
lichometnik

Příspěvekod Pálkman » 19 kvě 2018 22:12

Přimlouvám se za Vladimíra Brabce na 1. místo in memoriam, hlavně když ho daboval minimálně 8x. Já ho měl vždycky na Hopkinsovi nejradši, a nikdo z osatních zesnulých dabérů ho nejspíš nedaboval více než párkrát. Po něm se mi nejvíc líbí Jaromír Meduna s Jiřím Plachým, až za ně pak řadím pana Švehlíka, který je taky dost dobrý. Přiznávám se, že jsem V. Postráneckého ještě neslyšel, tak nemůžu hodnotit. Co se týče Pavla Soukupa, tak mi přijde, že se na něj moc nehodí.
Pálkman

Příspěvekod palg » 15 čer 2018 07:11

já taky jsem za umístnění pana Brabce In Memoriam, žádné pravdila to neporušuje a pan Brabec ho daboval v min. 8 počinech.
palg
Správce ukázek

Příspěvekod Michaela2 » 19 čer 2018 21:53

3. místo získal Jiří Plachý.
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Předchozí

Zpět na H