Dennis Hopper
Napsal: 28 srp 2009 11:18
Info: IMDB | ČSFD | FDB
1. Jiří Štěpnička (Bod varu - Nova, Flashback, Hon na čarodějnice, Modrý samet - Nova, Red Rock West - 2. dabing Novy)
2. Petr Pospíchal (Ed TV - VHS, Ostermanův víkend - ČT, Profesionál - Prima, Přestřelka v Palermu)
3. Jiří Čapka (Vodní svět)
Bohuslav Kalva (Basquiat, "Las Vegas: Kasino", Správná volba - DVD)
Dušan Sitek (Půlnoční horečka)
Jan Grygar (Pravdivá romance - VHS)
† Jan Pohan (Námořní policie)
Jan Vlasák (Red Rock West - ČT)
† Jaroslav Kaňkovský (Hra o výkupné)
Jiří Hromada (Pověste je výš! - ČT)
Jiří Klem (Můj vědecký projekt)
Jiří Novotný (Pověste je výš! - VHS)
† Jiří Plachý (Americano - DVD, Detektiv Nails, Ďábelská hra - Nova, Hra s ohněm, Nulová šance, Opravdový život, Poslední dny Frankieho Flye, Poslední jízda - VHS, Red Rock West - 1. dabing Novy, Správná volba - HBO, Vesmírní trakeři, Vodní svět - Nova, Vysoká hra, Zabijáci, Žár)
Jiří Ployhar (Synové Katie Elderové)
Jiří Valšuba (Pověste je výš! - MGM)
Josef Jurásek (Super Mario Bros.)
† Karel Janský (Zkažená nevinnost)
† Ladislav Županič (Černá vdova - Nova, Červené jako krev, Profesionál - VHS, 9 hráčů se smrtí - DVD)
Libor Hruška (Bezstarostná jízda - VHS / Blu-Ray)
Libor Terš (9 hráčů se smrtí - FilmBox)
† Luděk Munzar (Podveden - ČT)
Marcel Vašinka (Ostermanův víkend - VHS)
† Martin Kolár (Kořeny mafie)
Martin Sobotka (Gigant, Maršál - ČT)
Matouš Ruml (Přestřelka u O.K. Corralu)
† Milan Slepička (Bláznivá střela - Amerika v ohrožení)
Miloš Vávra (Apokalypsa - DVD)
Oldřich Vlach (Umírající zvíře)
Otakar Brousek ml. (Vyvrhel)
Pavel Rímský (Na břehu řeky - MGM)
Pavel Šrom (Vodní svět - Universal Channel, Země mrtvých - Prima)
Petr Burian (Rebel bez příčiny - ČT)
† Petr Oliva (Chattahoochee - Cinemax/MGM, Flákači, Hráči z Indiany - MGM, Klavírista, Nebezpečná rychlost - VHS/Nova, Nepíchejte do Frankieho, Pekelná jízda, Poslední jízda - Nova/Prima, Pravdivá romance - ČT/Nova, , Správná volba - Nova, "Srážka", Sukničkář, Super Mario Bros., Vrána 4: Pekelný kněz, Vražedné vzpomínky, Země mrtvých - DVD, "24 hodin")
Petr Rychlý (Apokalypsa - ČT)
† Stanislav Fišer (Hráči z Indiany - ČST)
Stanislav Lehký (Dravé ryby)
Tomáš Juřička (Modrý samet - AMC)
Václav Knop (Iásón a argonauti)
Vítězslav Jandák (Podveden - VHS)
† Vladimír Brabec (Černá vdova - kina)
† Vladimír Kudla (Farma smrti)
Zdeněk Bureš (Biblické příběhy: Samson a Dalila)
Zdeněk Mahdal (Ďábelská hra)
Jiné:
Petr Pospíchal (Alfa a Omega) [animovaný]
Poslední anketa skončila: 15. 2. 2024.