Diane Keaton

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Diane Keaton

Příspěvek od ReDabér »

Obrázek
Info: FDB | ČSFD | IMDB
Vlastní jméno: Diane Hall

1. Milena Steinmasslová (Dámský klub - DVD, Dámský klub 2, Drahoušek k zakousnutí - Prima, Lepší teď než nikdy, Mack a Rita - FilmBox/HBO, Maminčin mazánek, "Mladý papež" - FilmBox, Možná řeknu ano, Trable o Vánocích - Prima, Velká svatba - DVD/Nova, Vzpomínky na Manhattan) a † Helena Friedrichová (Hlava rodiny; Hlava rodiny - Tatínek nebo dědeček?; Klub odložených žen; Malá bubenice; Marvinův pokoj - VHS; Zahraj to znovu, Same)
2. Dana Syslová (Drahoušek k zakousnutí - DVD, Hezké vstávání; "Mladý papež" - HBO; Na tenkém ledě; Polární záře; Poslední let; Trable o Vánocích - DVD; Zavěste, prosím; Ženy v balíku)
3. Taťjana Medvecká (Baby Boom - ČT, Plán B - ČT, Vdáš se a basta! - ČT)

Dagmar Čárová (Baby Boom - VHS, Plán B - DVD, Tajemná vražda na Manhattanu - Nova, Vdáš se a basta! - DVD, Život je stres)
Dana Černá (Annie Hallová, Láska a smrt - Cinemax, Manhattan - Tv Barrandov)
Daniela Bartáková (Základ rodiny)
Daniela Kolářová (Jiná láska)
Hana Maciuchová (Lepší pozdě nežli později)
Ilona Svobodová (Plán B - VHS)
Irena Hrubá (Kmotr 3 - DVD)
Ivana Milbachová (Zločiny srdce - Tv Barrandov)
Jana Preissová (Marvinův pokoj - ČT)
Jaroslava Brousková (Dorothy, Kandidátka na první dámu - VHS, Sestra Mary to všechno vysvětlí)
Jitka Ježková (Kmotr - DVD, Kmotr 2 - DVD)
Jolana Smyčková (Spáč)
Ljuba Krbová (Kmotr - ČT)
Lucie Benešová (Kmotr - VHS)
Lucie Juřičková (Taková rodinná romance)
Martina Hudečková (Milenci a další cizinci)
Miluše Šplechtová (Kandidátka na první dámu - Prima, Paní Soffelová)
Petra Jindrová-Lupínková (Zločiny srdce - DVD)
Sylva Talpová (Dámský klub - JOJ, Lepší než kdy jindy)
Vlasta Žehrová (Tajemná vražda na Manhattanu - HBO)
Zlata Adamovská (Kmotr - Prima, Kmotr 2 - Prima, Kmotr 3 - Prima, Svatební pohromy)

Jiné:
Dagmar Čárová ("Hollywoodské hvězdy" - 46. díl) [dokumentární]
Daniela Bartáková ("Hollywoodské hvězdy" - 44. díl) [dokumentární]
Eliška Skarkeová ("Larry, kroť se") [hlas]
Jana Drbohlavová (Kdopak to mluví 3 - kina) [zvířecí role]
Martina Hudečková (Kdopak to mluví 3 - Nova) [zvířecí role]
Simona Postlerová (Hledá se Dory) [animovaný]

Poslední anketa skončena: 4. 4. 2021.
Frankburg
Příspěvky: 150
Registrován: 31 pro 2009 11:28
Bydliště: Brno

Re: Diane Keaton

Příspěvek od Frankburg »

Džejňulka píše:
Sagres píše:Paní Friedrichová zde je opravdu bezkonkurenční a právem první. Paní Maciuchová mi k ní v Lepší už to nebude moc nesedla... :roll:
mě docela i jo, ale medvecká se mi na ni v poslední době hodí mnohem víc + friedrichovou nechte na 1.! Byla na ni rozhodně nejlepší
Jo jasně, udělal jsem chybu že sem chtěl anketu.Paní Friedrichová se na ní fakt hodila
Slovenské DabingForum - slovenská verze českého Dabingfora, zatím v plenkách ;-)
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Diane Keaton

Příspěvek od palg »

Sagres píše:Paní Friedrichová zde je opravdu bezkonkurenční a právem první. Paní Maciuchová mi k ní v Lepší pozdě nežli později moc nesedla... :roll:
mě na ní paní Maciuchová taky sedla, jen jak už jsem dříve říkal, já bych na třetím místě raději viděl T. Medveckou, jestli bys vytvářel anketu, tak o třetí pozici.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Diane Keaton

Příspěvek od oberon »

Vždyť Dana Syslová se na ní taky skvěle hodí, tak proč jí vyhazovat :shock: .
Michaela

Re: Diane Keaton

Příspěvek od Michaela »

mě spíše překvapila Hana Maciuchová na 2.místě, více s Diane Keaton mám spojenou Danu Syslovou ,ale tak nakonec proč ne ? -))
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2951
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Diane Keaton

Příspěvek od Sagres »

Marvinův pokoj šel na ČT s jiným dabingem než byl na VHS/DVD. Tam jí velmi dobře namluvila Jana Preissová. Ta mi k ní sedla moc (když opomenu paní Friedrichovou).
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2951
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Diane Keaton

Příspěvek od Sagres »

čarodejka Míša píše:Tak H.Maciuchová už je na 1. jo? :shock:
Friedrichovou, Syslovou, Medveckou, Čárovou, ty všechny s D.Keaton mám spjaté více než Maciuchovou...

a proč je vlastně na 1., když se tu ještě uvádí, že všehovšudy dostala jen 3 hlasy?
Mluvíš mi z duše ;)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2951
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Diane Keaton

Příspěvek od Sagres »

čarodejka Míša píše:
bloom píše:Tak stejně jako v případě Louise de Funés, to jste si vzpomněli s restartem ankety opravdu brzo, teď když je anketa o 3. místo v plném proudu... :roll:

ano, anketa je v plném proudu, proto jsem měla zábrany o anketu požádat, když jsem narazila na tento profil, ale to byla H.M na 2.místě, ted je ale na prvním a o tomto postu nejsem přesvědčena a 3 hlasy nejsou příliš průkazné, její 1.místo se mi nezdá tak neoddiskutovatelné tak jako Filipovský u Funese ( btw pokud jde o restart u Funese, tam bych videla situaci poněkud odlišnou, Funes uz nežije a filmů, které nebyly nadabovány, je pár, navíc Krampol ho dělá často). Navíc dle slov ReDabéra (aspon já jsem to tak pochopila) o anketu v té době moc velký zájem nebyl, ja a sagres jsme se určitě nezúčastnili a nových hlasujících uživatelů jistě pár přibylo
btw: i Frankburg 9.1.2011 se zmínil o možnosti ankety o první místo, jelikož paní Friedrichová je in memoriam
jj, líp bych to než Míša nenapsal! :-: Měla se tedy zrestartovat úplně celá, když jste před (k) Friedrichovou (é) po změně pravidel posunuli Maciuchovou. A já už i předtím psal, že mi k ní moc nesedí. Jinak proti ní tedy fakt nic nemám, herečka je to skvělá :!:
A vsadím se, že jejím hlasem už stejně Diane Keaton česky nepromluví. Soukromé TV a DVD distributoři sáhnou po dostupnější, v tomto spojení frekventovanější (a snad i levnější paralele v podobě) Syslové a sama ČT po Medvecké nebo Preissové. Tak ať holt tu paní Hanka kraluje...
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Diane Keaton

Příspěvek od bloom »

Obhajuji pravidla. Když uděláme jednu výjimku, budeme muset udělat další...To, že se první ankety nezúčastnilo dost hlasujících a museli rozhodnout moderátoři, je sice smutné, ale bohužel tady na fóru realita. Navíc si nemyslím, že by Hana Maciuchová byla špatná volba, abyste kvůli ní takhle vyváděli.
Sagres píše:[Soukromé TV a DVD distributoři sáhnou po dostupnější, v tomto spojení frekventovanější (a snad i levnější paralele v podobě) Syslové a sama ČT po Medvecké nebo Preissové.
Janou Preissovou bych se moc neoháněl, když v dalším dabingu už Marie Fronková místo ní obsadila Taťjanu Medveckou.

EDIT:
Sagres píše:A co ji sem ještě do té rozjeté ankety doplnit s těmi 3 hlasy? :idea:
Tím pádem bychom museli doplnit i Danu Syslovou, která v tém původní anketě také získala 3 hlasy. Navíc nelze s určitostí tvrdit, že by HM i DS získaly stejný počet hlasů...
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2951
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Diane Keaton

Příspěvek od Sagres »

ReDabér píše:Opradu je teď pozdě na to, vyhlašovat novou anketu. A když se režisér bude rozhodovat, kterou dabérku obsadit, nebude se nejspíš řídit naším žebříčkem a sáhne, po kom bude chtít, takže bych z toho takovou vědu zas nedělal.

A k té paní Preissové: asi s ní do budoucna nebude možné počítat, co jsem četl, tak má vážné psychické problémy a své kariéře se už nevěnuje. Snad se to jednou zlepší (nebo zlepšilo?)...
Ale ne, to jsou jen kecy, aby se prodaly bulvární noviny. Tady máš pro změnu článek taky z bulváru, kde to zase víceméně vyvrací.
http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-dr ... etech.html
Paní Preissová prostě jen trochu zestárla jako každý normální člověk. A nemá holt tvrdé lokty, aby se v dnešní hektické době někam cpala. A tím jak je taková lidská, tím je mi moc sympatická. A pokud někdo viděl ten Marvinův pokoj na ČT s jejím dabingem, dá mi za pravdu, že byl exceletní a tu svoji lidskost trochu předala i samotné Diane Keaton.
U mě má bod stejně ona, i když tady "vyvádím" kvůli paní Syslové :D
Naposledy upravil(a) Sagres dne 25 bře 2011 21:56, celkem upraveno 2 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „K“