Daniel Dae Kim
Moderátor: ReDabér
Daniel Dae Kim
Info: IMDB | ČSFD | FDB
1. Svatopluk Schuller ("Druhá šance", Kmen Andromeda, Rezistence, Série Divergence: Aliance, Spider-Man 2, "Ztraceni" - Nova)
2. Ivo Novák ("Ztraceni" - AXN - 1.-4. série, 5x04)
3. Pavel Tesař ("Ztraceni" - AXN - od dílu 5x05, 6.série)
Aleš Slanina (Hellboy - JOJ)
Gustav Bubník (Americký Shaolin)
Ivo Hrbáč (Utajený pasažér)
Jiří Kvasnička ("Beverly Hills 90210")
Jiří Valšuba (Crash)
Ladislav Běhůnek ("Angel")
Lukáš Hlavica ("Kriminálka Las Vegas")
Lukáš Jurek ("Policejní odznak")
Lumír Olšovský ("Chameleon")
Marek Libert ("24 hodin" - 3. série, "Právo a pořádek")
Martin Zahálka (Aréna)
Pavel Šrom ("24 hodin" - 2. série)
Petr Burian (Zprávy TV Onion)
Petr Gelnar ("Advokáti", "Čarodějky", "Dobrý doktor", Jeskyně)
Radek Hoppe ("Beze stopy", "Star Trek: Enterprise")
Roman Hájek ("Walker Texas Ranger")
Zbyšek Pantůček ("Pohotovost", To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh - Prima)
Zdeněk Podhůrský ("Hawaii 5-0" - Prima/Universal Channel, Hellboy - Kino, "Námořní vyšetřovací služba LA" - Prima/Universal Channel)
Jiné:
Bohuslav Kalva ("Legenda Korry" - 4. série) [animovaný seriál]
David Švehlík (Raya a drak) [animovaný]
Jan Battěk ("Casagrandovi" - 2. série) [animovaný seriál]
Jiří Ployhar ("Casagrandovi" - 1.série) [animovaný seriál]
Tomáš Borůvka ("Avatar: Legenda o Aangovi") [animovaný seriál]
Tomáš Juřička ("Legenda Korry" - 1x07, 1x10-12) [animovaný seriál]
Zbyšek Pantůček ("Legenda Korry" - 1x04) [animovaný seriál]
Poslední anketa skončena: 13.12.2010
Re: Daniel Dae Kim
Doplnění:
Svatopluk Schuller (Spider-Man 2) [James55 - 20.12.2009]
Roman Hájek ("Walker, Texas Ranger") [Manche - 6.3.2010]
Petr Burian (Zprávy TV Onion) [Fifa.21 - 4.4.2011]
Zdeněk Podhůrský ("Hawaii 5-0" - Prima/Universal Channel) [Markus - 18.8.2011]
Radek Hoppe ("Beze stopy") [Michaela2 - 28.11.2011]
Martin Zahálka (Aréna) [James55 - 16.1.2012]
Zbyšek Pantůček ("To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh" - Prima) [takezo - 11.2.2012]
Jiří Kvasnička ("Beverly Hills 90210") [puffy - 21.6.2012]
Jiří Valšuba (Crash) [Fifa.21 - 16.8.2013]
Lumír Olšovský ("Chameleon") [Mark LS - 11.1.2014]
Lukáš Jurek ("Policejní odznak") [takezo - 24.10.2015]
Svatopluk Schuller ("Druhá šance") [Mark LS - 21.12.2017]
Petr Gelnar ("Advokáti") [Mark LS - 12.1.2018]
Petr Gelnar ("Dobrý doktor") [Mark LS - 25.3.2020]
Aleš Slanina (Hellboy - JOJ) [1403ka - 21.2.2021]
Jiné:
Tomáš Borůvka ("Avatar: Legenda o Aangovi") [1403ka - 4.2.2019]
Tomáš Juřička ("Legenda Korry" - 1x07, 1x10-12) [1403ka - 8.5.2019]
Zbyšek Pantůček ("Legenda Korry" - 1x04) [1403ka - 8.5.2019]
Jiří Ployhar ("Casagrandovi") [1403ka - 21.2.2021]
Bohuslav Kalva ("Legenda Korry" - 4. série) [1403ka - 20.8.2021]
Jan Battěk ("Casagrandovi" - 2. série) [1403ka - 21.10.2021]
Svatopluk Schuller (Spider-Man 2) [James55 - 20.12.2009]
Roman Hájek ("Walker, Texas Ranger") [Manche - 6.3.2010]
Petr Burian (Zprávy TV Onion) [Fifa.21 - 4.4.2011]
Zdeněk Podhůrský ("Hawaii 5-0" - Prima/Universal Channel) [Markus - 18.8.2011]
Radek Hoppe ("Beze stopy") [Michaela2 - 28.11.2011]
Martin Zahálka (Aréna) [James55 - 16.1.2012]
Zbyšek Pantůček ("To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh" - Prima) [takezo - 11.2.2012]
Jiří Kvasnička ("Beverly Hills 90210") [puffy - 21.6.2012]
Jiří Valšuba (Crash) [Fifa.21 - 16.8.2013]
Lumír Olšovský ("Chameleon") [Mark LS - 11.1.2014]
Lukáš Jurek ("Policejní odznak") [takezo - 24.10.2015]
Svatopluk Schuller ("Druhá šance") [Mark LS - 21.12.2017]
Petr Gelnar ("Advokáti") [Mark LS - 12.1.2018]
Petr Gelnar ("Dobrý doktor") [Mark LS - 25.3.2020]
Aleš Slanina (Hellboy - JOJ) [1403ka - 21.2.2021]
Jiné:
Tomáš Borůvka ("Avatar: Legenda o Aangovi") [1403ka - 4.2.2019]
Tomáš Juřička ("Legenda Korry" - 1x07, 1x10-12) [1403ka - 8.5.2019]
Zbyšek Pantůček ("Legenda Korry" - 1x04) [1403ka - 8.5.2019]
Jiří Ployhar ("Casagrandovi") [1403ka - 21.2.2021]
Bohuslav Kalva ("Legenda Korry" - 4. série) [1403ka - 20.8.2021]
Jan Battěk ("Casagrandovi" - 2. série) [1403ka - 21.10.2021]
Re: Daniel Dae Kim
Filip Švarc (To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh - Nova)
Nej dabéři: Filip Jančík, Filip Švarc, Ivo Novák, Jan Šťastný, Michal Jagelka, Pavel Vondra, Zdeněk Hruška
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická