Evangeline Lilly

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Evangeline Lilly

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Tereza Bebarová (Ant-Man, Ant-Man a Wasp, Avengers: Endgame, "Ztraceni" - Nova)
2. Jitka Moučková (Smrt čeká všude - DVD, "Ztraceni" - AXN)
3. Andrea Elsnerová (Hobit: Bitva pěti armád, Hobit: Šmakova dračí poušť)

Jolana Smyčková (Smrt čeká všude - TV Barrandov)
Kateřina Horáčková ("Královská nemocnice")
Kateřina Lojdová (Ocelová pěst)

Reklamy:
Tereza Bebarová (Elséve Total Repair 5)

Jiné:
Petra Tišnovská (Ocelová pěst- trailer)

Poslední anketa skončila: - 14.6. 2017 -
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Evangeline Lilly

Příspěvek od C.I.S.I. »

Bebarova??? Ale fuj!
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Evangeline Lilly

Příspěvek od Markus »

Zvyk je železná košile... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Evangeline Lilly

Příspěvek od C.I.S.I. »

Na tohle proste musim podat odvolani! :)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Evangeline Lilly

Příspěvek od Joe Black »

C.I.S.I. píše:Na tohle proste musim podat odvolani! :)
:-D Žádné odvolání! Prostě vyhrál někdo jiný než tvůj favorit. Holt se s tím musíš smířit... Neber si to tak... ;-)
maly kozel
Příspěvky: 116
Registrován: 12 srp 2008 22:10
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Evangeline Lilly

Příspěvek od maly kozel »

Proti tomuhle se rovněž ohrazuju. Je to blbost, dávat na výběr buď dabéra z Novy nebo z AXN. Podívejte se na jakéhokoliv herce ze Ztracených, všude to vyhráli dabéři z Novy. Myslíte, že je to náhoda? Ani náhodou. Je to tím, že Nova je přístupnější než AXN a navíc lidi hlasují podle toho na koho jsou zvyklí a ne podle toho, kdo se k herci/herečce hodí lépe. Osobně bych zrušil veškeré hlasování tohoto typu u herců ze Ztracených a udělal dvorními dabéry oba dva, protože je to velice nefér.
Nejoblíbenější dabéři: 1. Pavel Soukup 2. Jiří Prager 3. Saša Rašilov 4. Zdeněk Maryška 5. Oldřich Vízner
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Evangeline Lilly

Příspěvek od Markus »

Tak s tímhle nesouhlasím. Nemůžeš pomíjet zvyk lidí. Však ty máš raději dabéry z AXN proč? Protože jsi na ně zvyklý. Vsadím se, že kdyby měla AXN dabéry z Novy a Nova z AXN, tak bys teď měl úplně stejný názor. ;) Ty si snad myslíš, že u jiných kombinací tady na fóru rozhoduje ve většině případů něco jiného, než zvyk toho dotyčného? Navíc právě proto, že je většina lidí zvyklá na dabéra Novy, je mnohem větší pravděpodobnost, že při obsazení toho z AXN v nějakém jiném filmu na nějakém z herců, bude většina lidí prskat a stěžovat si. Takže opravdu nevidím nic špatného na tom, že když v hlasování zvítězí dabér z Novy, bude uváděn jako první...

P.S. Někteří dabéři z AXN (Pavel Vondra či Miroslav Táborský) se i mně líbí více, než ti z Novy, ale nemám problém uznat výsledky anket...
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Evangeline Lilly

Příspěvek od Brocc »

mno tak toto mě nechává klidným, protože: 1. vím kdo se líbí mně a to mi stačí, 2. když se budou navrhovat, tak předpokládám obě a bude stejně záležet na režisérovi, Jitka tu může mít 50 hlasů a Tereza 10 a stejně ji nemusí dabovat a naopak...

ale souhlasím, že dabéři z AXN jsou znevýhodněni a zrovna u Joshe Hollowaye je to myslím si dost neprávem... a asi nejlepší řešení je u "Lockea", kde jsou oba na prvním místě...

hodně by mě zajímalo, jak by tyto ankety dopadly u fanouškovské komunity...
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Evangeline Lilly

Příspěvek od C.I.S.I. »

Hosi bral jsem to samozrejme s humorem. Je mi jasny, ze kdyz vitez je nekdo jiny, tak s tim holt proste nic neudelam ;)

Ale rozhodne musite uznat, ze na AXN vs. Nova rozhodne neco je...ale tak co s tim nadelame, ze...
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Evangeline Lilly

Příspěvek od C.I.S.I. »

Brocc píše: hodně by mě zajímalo, jak by tyto ankety dopadly u fanouškovské komunity...
Jednoznacne Nova. 1) Prvni vlna fanousku byla z tech, kteri zacali serial sledovat na netu. 2) druha vlna byla tech, kteri to zacali sledovat na Nove, tudiz fandu, co prisli z AXN, tam bude IMHO minimum. Ja ale mezi ne patrim a na AXN si nenecham pro solidni rekapitulaci ujit ani jeden dil ;)
Odpovědět

Zpět na „L“