Pauline Moran

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2951
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Pauline Moran

Příspěvek od Sagres »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Zuzana Skalická ("Hercule Poirot" - ČT, 2. dabing - Prima)
2. Kateřina Vlková ("Hercule Poirot" - 1. dabing - Premiéra)

Dana Syslová (Hercule Poirot: Zlo pod sluncem)
Miriam Chytilová (Králova zahradnice)
Naposledy upravil(a) Sagres dne 04 zář 2015 13:20, celkem upraveno 2 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Pauline Moran

Příspěvek od bloom »

IMHO byla nakonec o něco lepší Kateřina Vlková, ale bohužel už nedabuje...
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2951
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Pauline Moran

Příspěvek od Sagres »

Mně osobně se taky líbila víc, s jejím hlasem byla daleko milejší. Tak třeba nedabuje jen proto, že jí to dnes nikdo ani nenabídne, takových starších dabérek je. Paní Skalická to oddabuje i za ně. :D ;) Je to sice výborná dabérka, ale přece jen, čeho je moc ...
Můžu po týdnu založit anketu, ale pochybuju, že by zde paní Vlková vyhrála a už vůbec si nedokážu představit, že by pan režisér Kodeš do nových Poirotů angažoval někoho jiného než ZS.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Pauline Moran

Příspěvek od bloom »

Ne, o anketu jsem ani nežádal, byla by úplně zbytečná. Jen jsem chtěl vyjádřit názor, že přesně jak píšeš, slečna Lemmonová byla v podání Kateřiny Vlkové mnohem milejší a taková nesmělejší (což by ta postava měla být), Zuzana Skalická také nebyla špatná, naštěstí celkem krotila svůj suverénní projev. Ta anketa by neměla smysl, moc nás, co pamatujeme původní dabing, není a upřímně nevím, jestli bych si i přál, aby se Kateřina Vlková do té role vracela. To by se na tu poslední sérii vrátit celá sestava s Petrem Kostkou a Ondřejem Vetchým (resp. Miroslavem Středou), Stanislav Fišer by se už ani nevrátil. Takže si myslím, že bude fajn, když to dodabují Meduna, Beneš, Čapka a Skalická, jsem hlavně rád, že se ty postavy ještě ve dvou epizodách objeví. :)
Ferry
Příspěvky: 849
Registrován: 08 kvě 2012 19:45
Bydliště: Plzeň

Re: Pauline Moran

Příspěvek od Ferry »

Vlasta Peterková (Hercule Poirot: Velká čtyřka - FilmBox)
Oblíbení dabéři: Lukáš Hlavica, Filip Jančík, Jaromír Meduna, Jiří Plachý
Oblíbené dabérky: Kateřina Lojdová, Jitka Ježková, Dana Černá, Tereza Bebarová
Odpovědět

Zpět na „M“