Ana Karina Manco

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Ana Karina Manco

Příspěvek od Mark LS »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Regina Řandová ("Ospalé městečko", "Vůně ženy")
2. Helena Dytrtová ("Země žen")
3. Irena Hrubá ("Vůně ženy" - 10 epizod)

Jitka Ježková ("Pokušení jménem Sol")

Jiné:
Regina Řandová (Rozhovor pro Zone Romanticu)
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 29 dub 2020 17:54, celkem upraveno 10 x.
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Ana Karina Manco

Příspěvek od matthew.17 »

V Zemi žen to určite nebola Regina :) Viem, že som si to tiež myslel ale keď som videl reprízu tak ma prekvapilo, že to nebola ona. Skôr by som to tipol na Petru Hanžlíkovú ak ma pamäť neklame, ale myslím, že to určite bude ona
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Ana Karina Manco

Příspěvek od Mark LS »

Já jsem viděl Zemi žen asi v roce 2004 a matně si vzpomínám, že i tady Anu Karinu Manco dabovala Regina Řandová, která se k ní hodí nejvíc, Petra Hanžlíková tedy určitě ne.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 29 dub 2020 17:55, celkem upraveno 4 x.
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Ana Karina Manco

Příspěvek od matthew.17 »

Ja zas viem, že som si to tiež myslel lebo ti hlasy mi prišli dosť podobné ale určite to nebola ona :) Nechcem sa hádať, Regina Řandová je určite naj, 100% ju dabovala v Ospalom mestečku aj vo Vuni žen. Ani to Petrou Hanžlíkovou si nie som istý určite, ale skôr to bola ona ako Regina. Nedá sa to niekde stiahnuť aby sme sa presvedčili?
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Ana Karina Manco

Příspěvek od Mark LS »

Bohužel, skvělá Země žen není ke stažení nikde, na Uložto jsem jí hledal dlouho, ale bohužel.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Ana Karina Manco

Příspěvek od Mark LS »

Matthew měl jsi skutečně pravdu, Anu Karinu nedabovala v Zemi žen Regina Řandová, ale Helena Dytrtová, omlouvám se za chybu.
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Ana Karina Manco

Příspěvek od matthew.17 »

Vpohode, mne to zas znelo úplne ako Hanžlíková ale teraz keď si to spojím s menom, fakt to bola Helena Dytrtová. A odkiaľ to vieš, objavil sa niekde rip?
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Ana Karina Manco

Příspěvek od Mark LS »

Ano.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 31 bře 2014 22:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ana Karina Manco

Příspěvek od Michaela2 »

jezis, jak někdo může říct, že Dytrtová má podobný hlas jako Hanžlíková ? :D :shock: Dytrtová má hlas hrubej a Hanžlíková dost jemnej, aspon dle mých uší :)
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Ana Karina Manco

Příspěvek od matthew.17 »

Michaela2 píše:jezis, jak někdo může říct, že Dytrtová má podobný hlas jako Hanžlíková ? :D :shock: Dytrtová má hlas hrubej a Hanžlíková dost jemnej, aspon dle mých uší :)
Chybovať je ľudské :D Konieckoncov telenovela bola nadabovaná tak 13 rokov dozadu a tie hlasy mi v pamäti už trocha splývajú... Ale ešte tu treba upraviť profily dvoch herečiek. Marku nemôžeš sťahovať len posledné diely telenoviel a podľa toho robiť rebríčky... Na zone romantice sa dabéry striedali ako ponožky. Čo sa týka herečky Yvonne Frayssinet síce bola dabovaná Hanou Talpovou ale len ku koncu, inak ju celú telenovelu hovorila Olga Želenská, taktietž Chiquinquira Delgado má na druhom mieste Reginu Řandovú ktorú si počul zrejme len v poslednej časti Marie Rosy dohadzovačky aj keď celý čas mala iný hlas... Po tom mojom minulom trapase kedy som si bol istý, že Astrid Carolina Herrera nebola dabovaná Irenou Hrubou vo Vuni ženy (ešte raz sa ospravedlňujem) mam na všetky moje dalšie tvrdenia dôkazovy material! :D
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Odpovědět

Zpět na „M“