Mauricio Ochmann

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Mauricio Ochmann

Příspěvek od Pan X »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Jiří Valůšek ("Marina")
2. Ludvík Král ("Jako ve filmu", "Hledá se táta", Vzkaz v láhvi)

Libor Terš ("Hledá se táta" - 15 epizod)
Naposledy upravil(a) Pan X dne 15 led 2015 11:39, celkem upraveno 6 x.
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Mauricio Ochmann

Příspěvek od matthew.17 »

Skôr Ludvík Král by mal ísť na prvé miesto :)
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mauricio Ochmann

Příspěvek od Michaela2 »

IMHO by tam měl zůstat Jiří Valůšek, Král má na mladíky hlas už dost vyzrálý a Marinu prosím do uvozovek
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Mauricio Ochmann

Příspěvek od Mark LS »

Na 1.místo by určitě měl jít Ludvík Král, protože Mauricia daboval ve 2 telenovelách, a Jiří Valůšek ho daboval v Marině asi jen ve 30 epizodách, protože potom ho nahradil Manolo Cardona.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mauricio Ochmann

Příspěvek od Michaela2 »

počet děl není až tak rozhodující, pokud je dotyčný dabér hlasově mimo
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Mauricio Ochmann

Příspěvek od Mark LS »

Je vidět, že ani telenovelu Jako ve filmu, ani telenovelu Hledá se táta jsi neviděla, a tak si hlas Ludvíka Krále neumíš na Mauriciovi představit, ale rozhodně se na něj hodí víc než Jiří Valůšek.
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Mauricio Ochmann

Příspěvek od matthew.17 »

Lenže to ako vnímam hlasové spojenia Debby a Mauricia nemá nič spoločné :D Podľa mňa v dabingu je to vždy subjektívne o tom, aký hlas ku komu viac pasuje. Preto by mali byť ankety aby ľudia mohli rozhodnúť. Ja nesúhlasím s viacerými spojeniami ale určite nechcem ankety vyvolávať, ak viem že už ich niekoľko prebehlo a ľudia si daný hlas vybrali. Lenže prípad Debby bol ten, že Lukešová bola prvá čo ju dabovala a tak šla automaticky na 1.miesto a Peťo nevedel, že Mauricio už spätého dabéra má a preto mu dal jediného o ktorom vedel, že ho dabuje na 1.miesto, preto by mal podľa mňa aj v týchto prípad každý zahlasovať za to čo sa mu páči a ak u Debby zase vyhrá Lukešová, budem ticho a nikoho to nič nebude stáť :)
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mauricio Ochmann

Příspěvek od Michaela2 »

matthew: omlouvám se, můj předchozí příspěvek byl směřovaný sice Tobě, ale až ted jsem si všimla, žes to nepsal Ty, ale Mark ;) :oops: jinak anketa samozřejmě bude, když si ji přeješ, nikdo Ti ji nemůže odmítnout, já jen napsala svůj pohled ;)

Mark: ne, máš pravdu, já se na takové ptákoviny nedívám ,ale mám bohatou představivost, dokáži si dabéry s herci spojit, ale zásadně si nespojuju mladé herce s vyzrálýmo dabéry a Ludvík ten hlas už má sakra vyzrálý, ač neskutečně sexy, ale Tvé žebříčky se mi celkově zdaji dost ujeté, nepožaduji ankety jen z toho důvodu, že by stejně u tele-herců, nikdo nehlasoval
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Mauricio Ochmann

Příspěvek od Mark LS »

Telenovely nejsou žádné ptákoviny, a navíc Jako ve filmu byla nadabovaná v letech 2002 - 2003 a Hledá se táta v roce 2008, a tehdy měl Ludvík Král o trochu mladistvější hlas než má teď.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 04 lis 2014 17:22, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „O“