Lucy Punch

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Lucy Punch

Příspěvek od Michaela2 »

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. René Slováčková (Malý kousek nebe, Poznáš muže svých snů, "Spolužáci" [HBO], Šílená matka, Zkažená úča - DVD/Prima)
2. Tereza Bebarová (Hercule Poirot: Rodinné sídlo)
3. Hana Ševčíková (Zakletá Ella [HBO])

Adéla Kubačáková (Kdo si vezme Barryho? [HBO])
Jitka Ježková (Dokonalý pár [Nova], Jste zralí na lásku ? [HBO])
Jitka Moučková (Blbec k večeři)
Jolana Smyčková (Božská Julie)
Kateřina Březinová (Je prostě báječná)
Kateřina Velebová ("Ben a Kate")
Lucie Vondráčková ("Spolužáci" [Prima])
Miroslava Součková (Jednotka příliš rychlého nasazení)
Tereza Chudobová ("Ať jedí koláče")
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Lucy Punch

Příspěvek od bloom »

Joe Black píše:Po týdnu bych si pak přál anketu. Stačí 2. nebo 3. místo, ale za dvorní bych se taky nezlobil. ;-)
Bude, upřímně mi jde hlavně o Terezu Bebarovou. :)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Lucy Punch

Příspěvek od Joe Black »

Uvidíme, jak si povede. Ono to většinou je o tom, kdo co zná, protože když je anketa u herce s např. 10 dabéry, nevím, jestli je někdo, kdo by je znal všechny.. Bohužel. Bylo by to nejideálnější, ale není tomu tak, tedy ve většině případů... Nebo se pletu?
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Lucy Punch

Příspěvek od bloom »

Joe Black píše:Ono to většinou je o tom, kdo co zná, protože když je anketa u herce s např. 10 dabéry, nevím, jestli je někdo, kdo by je znal všechny.. Bohužel. Bylo by to nejideálnější, ale není tomu tak, tedy ve většině případů... Nebo se pletu?
Pokud mám mluvit za sebe, tak ne. :) Bohužel je tomu tak, spousta uživatelů se rozhoduje spíše na základě toho, zda daný dabér daného herce mluvil v jeho oblíbeném filmu či seriálu a ne podle toho, jestli tam to spojení fungovalo... ;) V tomto případě jsem neslyšel dvě dabérky, Hanu Ševčíkovou a Jitku Moučkovou.
Já se rozhodně nesnažím vycházet z toho, že jakmile by dabér daboval např. v mnou sledované Slečně Marplové nebo Herculu Poirotovi, že musí být automaticky v žebříčku. Spousta spojení se mi v těchto seriálech i nelíbilo (napadá mě např. Herbert Lom a Rudolf Jelínek a poslední epizody obou sérií mi v porovnání s předchozími přišly hodně odfláknuté), ale spousta zase ano a lepší jsem někdy na daném herci dosud neslyšel.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Lucy Punch

Příspěvek od Joe Black »

I v tomto máme stejný názor. Existuje spousta spojení, která jsem slyšel a vůbec se mi nelíbila. Zrovna zde byla Hana Ševčíková docela dobrou volbou, ale jako u jiných herců, i zde by možná záleželo na typu role... Jinak já při hlasování nepreferuji oblíbenost, ale viděl nebo neviděl. Resp. jestli si to vůbec ještě pamatuji. A kde neznám, snažím se projet seznam dabérů, ev. četnost dabingů a pokouším se představit si, jestli to jde dohromady nebo ne. Pokud je to někomu proti srsti, tímto bych se chtěl omluvit... A ještě mi promiňte tento OT. ;-)
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Lucy Punch

Příspěvek od Manche »

Jitka Ježková ("Vraždy v Midsomeru" - dabing Prima)
Odpovědět

Zpět na „P“