Natalie Portman

Moderátor: ReDabér

Natalie Portman

Příspěvekod Sen » 13 kvě 2009 15:38

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Andrea Elsnerová (Bratři, Černá labuť, Hlavně nezávazně, Kdekoli, jen ne tady [dabing Prima], Láska a jiné kratochvíle [dabing Nova], New Yorku, miluji Tě!, Paříži, miluji Tě, Říše hraček,
Syčák Hesher [dabing FilmBox], Thor, Thor: Temný svět, V jako Vendeta)
2. Klára Issová (Na dotek)
3. Nikola Votočková (Goyovy přízraky, Nelítostný souboj, Zoolander [dabing VHS])

Adéla Pristášová (Všichni říkají: Miluji tě [dabing ČT])
Anna Suchánková (Nádherný holky [dabing ČT])
Jana Páleníčková (Jdi za svým srdcem, Nádherný holky)
Jitka Ježková (Garden State, Jdi za svým srdcem [dabing ČT], Láska a jiné kratochvíle [dabing HBO], Princ a pruďas)
Kateřina Lojdová (Králova přízeň [dabing TV Barrandov])
Klára Šumanová (Leon)
Martina Randová (Návrat do Cold Mountain)
Monika Ticháčková (Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba, Star Wars: Epizoda II - Klony útočí, Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů)
Tereza Duchková (Kdekoli, jen ne tady)
Tereza Chudobová (Všichni říkají: Miluji tě [dabing VHS])
Vladimíra Včelná (Mars útočí!)
Zuzana Schulzová (Zoolander [dabing Nova])

Jiné
Andrea Elsnerová (Thor: Temný svět) [trailer]
Jana Páleníčková (Thor) [trailer]
Martina Šťastná ("Simpsonovi" [18. série]) [animovaný]
Petra Jindrová ("Simpsonovi" [24. série]) [animovaný]
Sen

Re: Natalie Portman

Příspěvekod Markus » 13 kvě 2009 15:54

Tak nevím jak ostatní, ale já s tímhle pořadím nejsem moc spokojený. Jako s prvními třemi dabérkami souhlasím, ale jako dvorní bych dal bych přednost Andree Elsnerové. Ale samozřejmě to může být jen můj názor a tak bych byl pro hlasování, ať si vybere celé fórum, jestli proti tomu nic nemáš... ;)
Obrázek
Markus

Příspěvekod HonzaXXII » 13 kvě 2009 16:04

Já jako fanda Hvězdných Válek bych volil Ticháčkovou.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod Markus » 13 kvě 2009 16:14

Tak já jsem také velký fanda Star Wars a na rozdíl od Dana si nemyslím, že je Monika Ticháčková tak příšerná dabérka a určitě by mi nevadilo, že Natalii dabuje v dabingových končinách téměř nepoužívaný hlas. Ale tady jde spíš o to, že bůh ví, jestli ještě dnes dabuje a tím pádem, jestli je pro dabingová studia dostupná. V takovém případě by bylo úplně jedno, že by byla určena jako dvorní... Ale do hlasování by zahrnuta být mohla, zajímalo by mne, jak by dopadla... :)
Obrázek
Markus

Příspěvekod Sen » 14 kvě 2009 07:21

Markus píše:Tak nevím jak ostatní, ale já s tímhle pořadím nejsem moc spokojený. Jako s prvními třemi dabérkami souhlasím, ale jako dvorní bych dal bych přednost Andree Elsnerové. Ale samozřejmě to může být jen můj názor a tak bych byl pro hlasování, ať si vybere celé fórum, jestli proti tomu nic nemáš... ;)

Anketa byla vytvořena. S určením pořadí jsem měl docela problém, neboť Andrea Elsnerová i Klára Issová byly ve filmech, které jsem s Natalií Portman viděl, výborné. Dal jsem přednost Kláře Issové, protože obecně v dabingu rád slyším herce, kteří příliš často nedabují. Dle mého názoru by se dabingová studia měla při obsazování Natalie Portman nejprve pokusit o Kláru Issovou (ideální, ale asi nepříliš reálná možnost) a v případě neúspěchu o Andreu Elsnerovou (dostupná možnost).
Sen

Příspěvekod ReDabér » 14 kvě 2009 11:40

Ještě ji dabovala Lucie Petra Svobodová (Zoolander) a Nikola Votočková (Goyovy přízraky, Nelítostný souboj)
ReDabér

Příspěvekod Sen » 14 kvě 2009 17:45

Po přidání Nikoly Votočkové byla anketa restartována.
Sen

Příspěvekod Sen » 28 kvě 2009 18:27

Anketa byla ukončena. Vítěznou Moniku Ticháčkovou jsem pominul, neboť ta v současnosti asi vůbec nedabuje.
Sen

Příspěvekod Joe Black » 28 kvě 2009 19:31

A řeší to něco? Tak od toho jsou tu snad místa 2 a 3, ne? ;-) Já bych nechal Moniku Ticháčkovou pěkně na 1. místě a dál bych seřadil ostatní... To by se ta anketa nemusela dělat...
Joe Black

Příspěvekod Sen » 28 kvě 2009 22:07

Zdá se mi nepříliš smysluplné doporučovat zde dabingovým režisérům, aby obsazovali někoho, kdo se dabingu věnoval někdy v 90. letech a po roce 2000 byl ke slyšení snad pouze ve Hvězdných válkách (alespoň já si jiný dabing s Monikou Ticháčkovou nevybavuji a zde na föru jsem jej také nenašel). Vypsání ankety byl samozřejmě dobrý nápad, ale asi jsem do ní měl zařadit pouze současné dabérky.
Sen

Další

Zpět na P