Gwyneth Paltrow

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Gwyneth Paltrow

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Sabina Laurinová (Díky za ty dary [dabing DVD i FilmBox], Důkaz, Emma, Gambler, Hlava nehlava, Krevní pouto, Letuška 1. třídy [dabing Nova i Universal Channel], Milenci [dabing ČT i DVD], Mortdecai: Grandiózní případ [dabing DVDi Prima], Nahoru, dolů [dabing Nova], Nákaza, Sedm, Taková zvláštní rodinka)
2. Petra Hanžlíková (Dokonalá vražda, Hezké sny, Karaoke, Láska a jiné pohromy, "Sex, láska a goop", Sylvia, Talentovaný pan Ripley [dabing VHS i Universal Channel], "Terapie online", Těžce zamilován [dabing Nova], "Úplně normální")
3. Simona Vrbická (Avengers, Avengers: Endgame, Iron Man, Iron Man 2, Iron Man 3, Smuteční host [dabing VHS], Spider-Man: Homecoming)

Dana Černá ("Glee", Valentino, Vražedné vztahy, Zamilovaný Shakespeare)
Hana Ševčíková (Letuška 1. třídy [dabing DVD], Nahoru, dolů [dabing ČT])
Jana Mařasová (Nahoru, dolů [dabing DVD])
Jana Páleníčková (Velké naděje [dabing AMC])
Jitka Ježková (Svět zítřka, Velké naděje [dabing VHS])
Jitka Moučková (Díky za ty dary [dabing ČT], Vlastní krev / Kost a kůže [dabing ČT])
Jolana Smyčková (Síla country)
Kamila Špráchalová (Nepovedený večírek)
Kateřina Halešová (V moci posedlosti [dabing VHS])
Lucie Svobodová (Austin Powers - Goldmember)
Malvína Pachlová (V moci posedlosti [dabing Prima])
Markéta Hrubešová (Kost a kůže / Vlastní krev [dabing VHS])
Šárka Vondrová (Těžce zamilován [dabing VHS])
Tereza Bebarová (Nahoru, dolů [dabing Universal Channel], Posedlost)
Tereza Duchková (Smuteční host [dabing ČT])
Vendulka Křížová (Srdcová sedma)

Jiné
Anna Suchánková ("Hollywoodské hvězdy" - 15. část) [dokumentární]
Martina Kechnerová ("Hollywoodské hvězdy" - 27. část) [dokumentární]
René Slováčková (Iron Man 2) [trailer]
Zuzana Skalická (Děsnej biják) [scéna z jiného filmu]
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Gwyneth Paltrow

Příspěvek od Sen »

Doplnění:

Jitka Ježková (Svět zítřka) [James55 - 17.6.2009]
Jitka Moučková (Vlastní krev [dabing ČT]) [ReDabér - 17.6.2009]
Simona Vrbická (Iron Man) [jackb - 17.6.2009]
Petra Hanžlíková (Hezké sny) [danpiper - 8.8.2009]
Petra Hanžlíková (Láska a jiné pohromy) [danpiper - 18.8.2009]
Šárka Vondrová (Těžce zamilován [dabing VHS]) [James55 - 5.9.2009]
Sabina Laurinová (Milenci [dabing DVD]) [James55 - 17.11.2009]
Jana Mařasová (Nahoru, dolů [dabing DVD]) [ReDabér - 14.2.2010]
Simona Vrbická (Iron Man 2) [James55 - 1.4.2010]
Markéta Hrubešová (Kost a kůže [dabing VHS]) [Sagres - 2.1.2011]
Simona Vrbická (Síla country) [Marian21 - 14.4.2011]
Sabina Laurinová (Hlava nehlava) [Michaela2 - 20.8.2011]
Dana Černá ("Glee") [Fifa.21 - 1.10.2011]
Sabina Laurinová (Nákaza) [bloom - 25.1.2012]
Kateřina Halešová (V moci posedlosti) [Sagres - 20.11.2013]
Tereza Bebarová (Nahoru, dolů [dabing Universal Channel]) [kubik-dulik - 27.12.2013]
Simona Vrbická (Smuteční host [dabing VHS]) [kubik-dulik - 27.12.2013]
Petra Hanžlíková ("Úplně normální") [Džejňulka - 9.4.2014]
Sabina Laurinová (Milenci [dabing ČT]) [kubik-dulik - 18.4.2014]
Sabina Laurinová (Letuška 1. třídy [dabing Universal Channel]) [kubik-dulik - 31.5.2014]
Petra Hanžlíková ("Terapie online") [Fifa.21 - 11.1.2015]
Kamila Špráchalová (Nepovedený večírek) [Michaela2 - 14.2.2015]
Sabina Laurinová (Díky za ty dary [dabing DVD]) [Fifa.21 - 15.6.2015]
Sabina Laurinová (IMortdecai: Grandiózní případ) [James55 - 19.6.2015]
Jana Páleníčková (Velké naděje [dabing AMC]) [liborF - 27.10.2018]
Sabina Laurinová (Díky za ty dary [dabing FilmBox]) [liborF - 11.11.2018]
Dana Černá (Vražedné vztahy) [liborF - 11.11.2018]
Malvína Pachlová (V moci posedlosti [dabing Prima]) [Mark LS - 14.11.2011]

Jiné:
Zuzana Skalická (Děsnej biják) [ReDabér - 31.10.2009]
René Slováčková (Iron Man 2) [Pan X - 7.7.2013]
Anna Suchánková ("Hollywoodské hvězdy") [Mark LS - 23.8.2020]
Martina Kechnerová ("Hollywoodské hvězdy") [Mark LS - 7.11.2020]
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Gwyneth Paltrow

Příspěvek od danpiper »

Já bych dal Petru Hanžlíkovou na první místo spolu se Sabinou. Na http://www.ceskezneni.cz jsou jako dvorni take uvedeny tyhle dvě, navíc Petra ji dabovala ve více jak 5 filmech, to asi znamená víc než 2 filmy Dany Černé ( ano, vím, že za Zamilovaného Shakespeara získala Oscara, aler pořád jsou to jenom 2).
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Gwyneth Paltrow

Příspěvek od Sen »

danpiper píše:Já bych dal Petru Hanžlíkovou na první místo spolu se Sabinou. Na http://www.ceskezneni.cz jsou jako dvorni take uvedeny tyhle dvě, navíc Petra ji dabovala ve více jak 5 filmech, to asi znamená víc než 2 filmy Dany Černé ( ano, vím, že za Zamilovaného Shakespeara získala Oscara, aler pořád jsou to jenom 2).
Já pořadí nevytvářím podle počtu filmů, nýbrž podle toho, jak se mi jednotlivé hlasy líbí. Ovšem pokud máš zájem o anketu. není problém ji vytvořit.

Jak jsi správně odhalil, ke 2. místu Daně Černé pomohl především Zamilovaný Shakespeare. Tam se mi její výkon velmi zamlouval. Je pro mě záhadou :-? , proč od té doby Gwyneth Paltrow už nedabovala (nebo o tom alespoň nevím).
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Gwyneth Paltrow

Příspěvek od Džejňulka »

Nemůžu se rozhodnout, zda hlasovat pro Sabinu Laurinovou nebo Petru Hanžlíkovou (Tišnovskou nebo jak si teď říká :D )
Zdržuju se hlasování !
Dívala jsem se na ukázky na Primě na Těžce zamilován a vypadá to, že to má další dabing. :roll: Co jsem slyšela, tak je to PŘÍŠERNÉ! :evil: Myslím, že jsem slyšela Zdeňka a Libora Hruškovi a Gwyneth tam daboval asi taky někdo jiný, jen nevím,kdo, slyšela jsem jen nějaký povzdych a hned jsem si vzdychla taky, protože ten dabing, co byl na Nově mi přišel prostě dokonalý, Tůma, Juřička a Petra Hanžlíková se podle mě skvěle hodili.
Omlouvám se, že jsem se tak naštvala.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Gwyneth Paltrow

Příspěvek od Džejňulka »

Tak jsem se na Těžce zamilován, a i když jsem se snažila být objektivní, tak mi přišlo, že to hodně ztratilo na vtipnosit a Gwyneth dabovala nějaká Šárka Brázdová :roll: úplně zkažená takovým nevýrazným hlasem, Jack Black nebyl nakonec Zdeněk Hruška, jak jsem si myslela z ukázky, ale Pavel Vondra, což podle mě není moc typ na vtipné role. No a nakonec mě dostalo, že titulky četl a celý dabing režíroval Bohdan Tůma. Třeba bych odpustila, že nesehnali Petru ani Sabinu ( mimochodem taky už budu hlasovat pro Petru, díky za radu :) ), ale proč neobsadil aspoň nějakou víc známou.Nevímm, jestli je tohle 1. nebo 2. dabing, ale jsem ráda, že mám na DVD nahraný film s dabingem z Novy, i když zrovna v ne dobré kvalitě obrazu, ale mě to stačí a tenhle, co byl na Primě už nechci nikdy slyšet!
A slibuju, že už o něm nebudu mluvit a otravovat s ním. Jenže doma pro moje rozhořčení nikdo nemá pochopení.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Gwyneth Paltrow

Příspěvek od danpiper »

Džejňulka píše:Tak jsem se na Těžce zamilován, a i když jsem se snažila být objektivní, tak mi přišlo, že to hodně ztratilo na vtipnosit a Gwyneth dabovala nějaká Šárka Brázdová :roll: úplně zkažená takovým nevýrazným hlasem, Jack Black nebyl nakonec Zdeněk Hruška, jak jsem si myslela z ukázky, ale Pavel Vondra, což podle mě není moc typ na vtipné role. No a nakonec mě dostalo, že titulky četl a celý dabing režíroval Bohdan Tůma. Třeba bych odpustila, že nesehnali Petru ani Sabinu ( mimochodem taky už budu hlasovat pro Petru, díky za radu :) ), ale proč neobsadil aspoň nějakou víc známou.Nevímm, jestli je tohle 1. nebo 2. dabing, ale jsem ráda, že mám na DVD nahraný film s dabingem z Novy, i když zrovna v ne dobré kvalitě obrazu, ale mě to stačí a tenhle, co byl na Primě už nechci nikdy slyšet!
A slibuju, že už o něm nebudu mluvit a otravovat s ním. Jenže doma pro moje rozhořčení nikdo nemá pochopení.
.....za hlasování pro Petru máš u mě velké bezvýznamné plus :D Chápu, že pro tebe nemá doma nikdo pochopení, já se taky vztekám, když už se koukám na 8mý film a v každém má roli Jitka Ježková a nikdy si toho nevšimne, respektive mu to nevadí :D .. jiank, jak tak pozoruji tyhle profily hereček - existuje vůbec nějaká herečka, kterou ještě nedabovaly Jitka Ježková, Jitka Moučková nebo Tereza Bebarová? :D ty už jsou jak invaze.
Jinak, dabing VHS se Šárkou Brázdovou se fakt nepovedl. Já mám také film s Petrou H. , ona je na Gwyneth Paltrow opravdu skvělá - vtipná, roztomilá a prostě taková paltrowácká :D
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Gwyneth Paltrow

Příspěvek od Džejňulka »

přesně :)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Gwyneth Paltrow

Příspěvek od jackb »

První Iron Man je podle mě důkaz, že by se trochu někteří uživatelé co hlasují v anketách měli zamyslet nad vhodností dabérá (a né slepě hlasovat podle počtu filmů). Potom bohužel okupuje třetí místo u Downeyho Vaculík, i když se na něj absolutně vůbec nehodí (ale prostě má hodně zářezů, tak proč ne :x ) a tady to je stejný případ Vrbická ji dabovala jednou a pak byla třikrát vynucena američany. Takže mluvit o konkurenci Černé jsou podle mě absolutně zcestný
Odpovědět

Zpět na „P“