Margot Robbie

Moderátor: ReDabér

dabing fans
Příspěvky: 429
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Margot Robbie

Příspěvek od dabing fans »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Martina Kechnerová (Americká reportérka - HBO/Prima; Lásky čas)
2. Martina Šťastná (Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn); Sebevražedný oddíl; Sebevražedný oddíl (2021); Školní nářez)
3. Jolana Smyčková (Babylon; Barbie; Focus; Já, Tonya; Krajina snů; Legenda o Tarzanovi; Marie, královna skotská; Šokující odhalení; Tenkrát v Hollywoodu)

Anna Brousková (Asteroid City)
Jana Páleníčková (Sázka na nejistotu)
Kateřina Lojdová (Konečná; Sbohem, Kryštůfku Robine; Vlk z Wall Street)
Tereza Chudobová ("Pan Am")

Poslední anketa skončila: 9. 11. 2019

Jiné:
Jolana Smyčková (Barbie) [trailer]
Martina Šťastná (Sebevražedný oddíl) [trailer]
Tatiana Vilhelmová (Králíček Petr; Králíček Petr bere do zaječích) [role králíka]
Naposledy upravil(a) dabing fans dne 09 úno 2024 14:56, celkem upraveno 39 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Margot Robbie

Příspěvek od Michaela2 »

no nevím, jestli je nutné vytvářet žebříček z dabérek, které jsou de facto až na jednu skoro 15 let starší ... to už radši anketu
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Margot Robbie

Příspěvek od Jirka007 »

proti nejsem, jen takhle bych to asi viděl já, Martina Kechnerová mi přijde nejblíž ale Martina Šťastná se mi líbíla také, a Kateřina Lojdová to také herecký zvládá
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Margot Robbie

Příspěvek od Budy »

Mohla by ji dabovat i Patricie Solaříková. Fyzická podoba tam je. Chtělo by to vyzkoušet. :)
18.05.2008 – 07.05.2015
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Margot Robbie

Příspěvek od DAN K. »

Já prostě jako chlap nemůžu rozdýchat obsazení Jolany Smyčkové na Margot Robbie. Margot je ženská s neuvěřitelným sexappealem, ze který to doslova stříká a má to v tom hlase, všechno říká tak strašně svůdně. Jolana Smyčková je velmi krásná žena, ale v tom hlase ten sexappeal nemá ani náznakem. Za mě prostě pokaždý, když někdo obsadí Jolanu na Margot, tak umře koťátko. Ale asi chápu, že to třeba ženy režisérky takhle nevnímají. Ale tady ten váš žebříček je pro mě neakceptovatelnej, a chci to uvést do zápisu a podtrhnout nesouhlasnou vlnovkou. 8-)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Margot Robbie

Příspěvek od Mark LS »

Skvělá Jolana Smyčková že v hlase nemá sexappeal? :shock: :shock: :shock: Sexappeal v hlase rozhodně vůbec nemá stále nevhodně protlačovaná Martina Šťastná, ale Jolana Smyčková ho má (a vždy měla) víc než dost a spojení Jolany Smyčkové a Margot Robbie je vždy povedené, rozhodně několikanásobně víc než spojení s MŠ.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Margot Robbie

Příspěvek od Michaela2 »

Tak s tímto problémem jsem se v českém dabingu setkávala velmi často, akorát v opačné polaritě. Nádherny chlap, ze kterého erotično, samcoidnost stříká na všechny světové strany a režisér to zabije nějakým strejcovským hlasem :D

Tahle herečka zatím na dabérky moc velké štěstí neměla, všechny jsou až na Martinu K dost jinde a to i věkově. Souhlas s Markem, že lepší Jolana než Martina Š.

Dan: Nahoď nějaká jména, ať se režiséři nedrží žebříčku :)
Odpovědět

Zpět na „R“