Yves Rénier

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Teoretik
Příspěvky: 1872
Registrován: 22 dub 2011 16:28
Bydliště: Polabská nížina

Yves Rénier

Příspěvek od Teoretik »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Miroslav Moravec ("Komisař Moulin", "Dolmen", Strážní andělé, 48 hodin v Paříži, Pán odnaproti [ČT])

Ivan Jiřík (Naprosto dokonalá [FilmBox])
Jiří Zavřel (Závod [DVD])
Jan Szymik (Poslední karta)
Josef Abrhám (Jeden z nás dvou)
Lukáš Hlavica (Šest hodin života [TV Barrandov])
Pavel Šrom (Závod [TV Barrandov])
Naposledy upravil(a) Teoretik dne 12 bře 2019 17:39, celkem upraveno 8 x.
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Yves Rénier

Příspěvek od Budy »

Zde bych dal Miroslava Moravce in memoriam. Zaslouží si to. Jinak v dnešní době, kdyby se daboval nějaký film s Rénierem, tak by ho mohl nadabovat Jiří Klem. Byla by to asi jedna z mála přijatelných voleb.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Yves Rénier

Příspěvek od bloom »

Budy píše:Jinak v dnešní době, kdyby se daboval nějaký film s Rénierem, tak by ho mohl nadabovat Jiří Klem. Byla by to asi jedna z mála přijatelných voleb.
Olga Walló kdysi vzpomínala, že ho v jednom filmu snad měl dabovat Jiří Krampol a přiznám se, že v tomto případě bych si ho i dokázal představit. :) Ale pořád by mě zajímalo, kdo ho daboval v těch Šesti hodinách života... :-?
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Yves Rénier

Příspěvek od Budy »

Jiří Krampol také nemusí být špatný. Jinak k tomu filmu Šest hodin života. Záleží, jestli byl vůbec nadabován. Na ČT údajně neběžel. Že by ho dávala Nova nebo Prima, o tom pochybuji. Jedině snad TV Barrandov.
18.05.2008 – 07.05.2015
cenda
Příspěvky: 735
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Yves Rénier

Příspěvek od cenda »

S tím Jiřím Krampolem je to nesmysl. V pořadu Všechnopárty uváděla Olga Walló na pravou míru, že Forda nemluví vždycky Štěpnička a Gabina Řanda. Načež jí Karel Šíp odpověděl, že Belmonda vždycky dělal Tříska, ona mu na to řekla, že ho dělali taky Krampol a Moravec a Šíp odpověděl, že si to snad plete s Moulinem (myslel toho Moravce). Nevyvracím, že ho v něčem dabovat mohl, ale tohle se mi zdá pravděpodobnější.
Jinak by ho mohl dabovat taky Pavel Pípal.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Yves Rénier

Příspěvek od bloom »

cenda píše:S tím Jiřím Krampolem je to nesmysl.
Nevycházel jsem z pořadu Všechnopárty, ale z internetového článku, ze kterého jsem na netu dohledal už jen citaci v nějakém komentáři: (http://www.abclinuxu.cz/ankety/show/91744#107).
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 937
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Yves Rénier

Příspěvek od Pálkman »

Jiří Zavřel (Závod)

Po Miroslavu Moravcovi byl asi nejlepší, škoda, že už také zemřel.
Nevím, nevím jak by ho dnes Jiří Krampol zvládnul, myslím si že by zněl mnohem starší, lepší by mi přišel asi ten Jiří Klem.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Yves Rénier

Příspěvek od Michaela2 »

tak jelikož Rénier a Krampol jsou vrstevnící, tak si myslím, že by Krampol na něm staře nezněl ... a Rénier taky nevypadá jako nákej mladík
sud
Příspěvky: 800
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Yves Rénier

Příspěvek od sud »

nevím jak vy, ale já si myslím, že na Reniera by skvěle seděl Miloš Vávra
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Yves Rénier

Příspěvek od Budy »

Víceméně každého ze starších dabérů. Ale vyvaroval bych se dabérům typu Lukáš Hlavica, Ivan Jiřík apod. Nic proti nim, ale na Réniera se prostě hlasově ani věkově nehodí.
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „R“