Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Nejen pohádky se dabují

Re: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvekod Jelimán » 11 říj 2018 18:21

No, tak tady bych ho nepoznal. Každopádně doufám, že ve filmu bude o dost lepší.
Jelimán

Příspěvekod Jelimán » 20 říj 2018 15:46

Na dabingu s Václavem Knopem: https://www.youtube.com/watch?v=xxXxL5SaWa0&t=1s
Pan Knop je sympaťák s charismatem, ale záběry kde daboval mi přišly strašné. Je třeba říct, že to bylo jen tak holé, bez obrazu, ale i tak. Přišlo mi, že Englishe dabuje jako senilního dědka a taková poloha k němu úplně nesedí, protože on je vlastně velmi energický a mladý. :D A především věta: ,,Dnes večer vypadáte obzvláště nádherně´´ byla v podání Pragera milonkrát lepší. No nic, můžu nad jeho absencí smutnit sebevíc, ale nic s ní neudělám. Mimochodem, Knop se podílí i na režii dabingu? Z toho videa to tak nějak vyplývá.
Jelimán

Příspěvekod TotalFilm.cz » 24 říj 2018 11:03

Václav Knop se na režii nepodílí. Vzniklo to jako spontánní scénka, kdy víme, že Knop je zároveň režisér, a tak režíruje sám sebe.
Ještě bychom rádi upozornili, že při natáčení těchto reportáží používáme 2 postupy. Výjimečně točíme ostrou, ale z technických důvodů spíše markýrujeme pro kameru. To je i případ této reportáže nebo reportáže z dabingu Venom. To co slyšíte ve videu tedy není finální verze z mixu filmu.
TotalFilm.cz

Příspěvekod fabec122 » 31 říj 2018 21:37

Za mě teda velmi dobrý. Václav Knop mi hodně sednul. V průběhu filmu už jsem tu změnu ani nijak neregistroval, podle mě velmi dobrý výkon :-: . I Jan Vondráček byl dobrý, když se odprostím od toho, že by tu měl být správně Bohdan Tůma, který by byl stejně dobrý.

Potěšilo dodržení spojení či vhodné obsazení těch tří cameo rolí vysloužilých agentů :-:
fabec122

Příspěvekod bloom » 31 říj 2018 21:43

fabec122 píše:Potěšilo dodržení spojení či vhodné obsazení těch tří cameo rolí vysloužilých agentů

Tak zrovna Zdeněk Maryška mi jako moc vhodné obsazení nepřijde, kdyby nešlo jen o cameo, asi by mi jeho spojení dost vadilo.
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod fabec122 » 31 říj 2018 21:47

Tak zrovna Fox tam řekne opravdu snad jen jednu větu, takže kdo nebude vědět, že ho dabuje Maryška, tak si toho ani nevšimne.
fabec122

Příspěvekod bloom » 31 říj 2018 21:52

Takže tedy vhodné obsazení jedné věty? :lol:
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod Jelimán » 10 lis 2018 12:17

Ačkoliv jsem byl pak k panu Knopovi skeptický, bylo to naprosto zbytečné. Odvedl dobrý výkon. Taky jsem tu změnu už potom nevnímal. Vondráček taky nebyl špatný, ale Tůma mi přišel v jedničce lepší. Dagmar Čárová vynikajcí. :-:
Jelimán

Příspěvekod Kolousek001 » 11 lis 2018 11:52

Musím říct, že to vůbec nebylo špatné, jak už sem i dlouho neviděl první dva filmy i mě přišlo že se trochu trefily do podobnosti hlasu a rozdíl není tak obrovský jako v jiných filmech, kde se přeobsadí dabér a je to katastrofa ...
Kolousek001

Předchozí

Zpět na Dabované novinky - Kino