Ratchet a Clank: Strážci galaxie / Ratchet and Clank

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Ratchet a Clank: Strážci galaxie / Ratchet and Clank

Příspěvek od Route95 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Michal Holán - James Arnold Taylor (Ratchet), Martin Sobotka - David Kaye (Clank), Pavel Vondra - Jim Ward (Kapitán Qwark), Svatopluk Schuller - Armin Shimerman (Dr. Nefarious), Tomáš Juřička - Paul Giamatti (Předseda Drek), Martin Kubačák - Vincent Tong (Brax Lextrus), Anna Remková - Rosario Dawson (Elaris), Petra Hobzová - Bella Thorne (Cora), Libor Terš - Andrew Cownden (Zed), Bohdan Tůma - Sylvester Stallone (Viktor) + titulky, Kryštof Rímský - John Goodman (Grimroth), Jana Páleníčková - Tabitha St. Germain (Juanita Alvaro), Petr Burian - Brad Swaile (Fanoušek), Vojtěch Hájek - ? (Jeff), Zbyšek Horák, Vladimír Kudla, Ivo Novák, Jakub Saic, Petra Lazáková, Matyáš Lazák a další

Překlad a dialogy: Datel Union
Produkce: Zuzana Špeciánová
Zvuk: Miloš Sommer
Režie: Martin Těšitel
Pro Indigo Film vyrobilo Studio Soundwave v roce 2016
Premiéra v kinech: 23.6.2016
Naposledy upravil(a) Route95 dne 01 úno 2017 17:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Ratchet a Clank: Strážci galaxie / Ratchet and Clank

Příspěvek od Route95 »

Je to z odposlechu, takže si u některých dabérů nejsem jistý a to konkrétně Týnou Průchovou a Jakubem Saicem (slyšel jsem ho říct 1 větu). Všechny dabéry jsem nezaznamenal, takže tu určitě nějací chybí a to hlavně postava, kterou daboval John Goodman. Po konci filmu jsem zjistil, že na konci jsou vyjmenováni dabéři a tvůrci, ale než jsem doběhl zpátky do sálu, tak jsem uslyšel pouze Švecová, Sommer, Těšitel a Studio Soundwave. Kdyby někdo na tento film šel taky, tak napište a já doplním informace či opravím.

update 1.2.2017: Doplněni dabéři a tvůrci podle titulků. Bohdan Tůma zapomněl zmínit pana Kudlu, kterého jsem slyšel na jedné ještěrce, jak mluvila s Quarkem. Pořád ale nevím kdo daboval Johna Goodmana a Vincenta Tonga. Mají digitálně změněné hlasy. Tak jsem k nim přiřadil dabéry, které si myslím že je dabovali.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“