Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvekod fabec122 » 17 zář 2016 17:34

Jan Maxián - James Callis (Tom)
Pavel Tesař - Neil Pearson (Richard Finch)
Petr Lněnička - Ed Sheeran (Ed Sheeran)
Dagmar Čárová uvedena jako Dáša Čárová

Dabing opravdu povedený, zvlášť ústřední trojice je opravdu povedená a Ondřej Vetchý je super osvěžení v dabingových řadách, škoda jen, že je malá šance, že si Patricka Dempseyho nadabuje někdy znova.Potěšili mě taky na úvod čtení dabéři u jednotlivých herců
fabec122

Příspěvekod Olda808 » 02 říj 2016 22:33

Konečně viděno a :-: ! Překlad a dialogy jsou naprosto dokonalé. Hlášky, díky kterým umíralo celé kino. Hlasy perfektně padnou, na můj vkus jen trošku nesedí kombinace Dana Černá - Sally Phillips (nikoli Hykyšová!), a Martinu Hudečkovou bych za to dokonce navrhl na Cenu FF. Kombinaci Ondřej Vetchý - Patrick Dempsey jsem si neuměl představit, ale je hrozně fajnová, stejně tak Dalimil Klapka - Jim Broadbent, Blanka Zdichyncová - Celia Imrie a Jan Vondráček - Enzo Cilenti, který roli nadaboval s úžasným italským přízvukem.
Za mě rozhodně 10/10 a ještě bych přidal i nějakou tu cenu. :D

Oprava:
Dana Černá - Sally Phillips (Shazza), Zuzana Hykyšová - Kate O'Flynn (Alice), Elizaveta Maximová

Doplnění:
Nikola Votočková - Sarah Solemani (Miranda), Hana Krtičková - Shirley Henderson (Jude), Marek Němec - Adam Leese (fotograf), Jan Vondráček - Enzo Cilenti (Gianni), Helena Brabcová - Laura Checkley (Susan) & Souad Faress (soudkyně), Lucie Kožinová - Joanna Scanlan (maskérka Cathy), Eva Spoustová - Aiste Gramantaite (členka dívčí kapely), Petr Lněnička (titulky)
Olda808

Příspěvekod Džejňulka » 06 říj 2016 23:36

mně se to líbilo moc, překladu jsem se trochu bála hlavně kvůli výrazům typu milf, apod., ale lidi se celkem smáli, takže asi dobrý :)
nejlepší podle mýho bylo: v lůně přírody, to mi připadalo ještě vtipnější než ta originální hláška :)
Martina Hudečková byla super, Zbyšek Pantůček mě málem rozbrečel v jednom momentu, jak byl skvělej :) a Ondřej Vetchý zněl sexy a vtipně, zároveň pohodářsky, hodně se mi k Dempseymu hodil, rozhodně víc než Filip Blažek a možná že pro mě trumfnul i Mahdala
nejvíc jsem se musela smát, když potrhlá maskérka promluvila hlasem Lucie Kožinové :lol: :-:
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod tattoo01 » 04 úno 2017 19:17

tattoo01

Příspěvekod filip » 26 úno 2017 08:03

filip

Příspěvekod PanIncognito » 13 črc 2017 22:06

Dabing tohoto snímku je určen náročným divákům. Autorsky mu není témeř co vytknout, neboť zpracování je výborné. Překlad je hezky barvitý a vynalézavý, co se herců týče, jejich výkony jsou působivě uvěřitelné (největší radost mi dělají Dagmar Čárová a Martina Hudečková). Tento umělecký proces, po právu nominovaný na Ceny Františka Filipovského lze tedy jen obdivovat. :-:
Oblíbení a oblíbené: S. Rašilov mladší, A. Elsnerová, M. Jagelka, R. Řandová, A. Procházka, M. Chytilová, V. Dlouhý, Z. Adamovská, A. Pyško, M. Pleštilová, M. Dlouhý, A. Pohorská, A. Molčík, T. Taberyová, P. Rímský, I. Milbachová, J. Meduna...
PanIncognito

Předchozí

Zpět na Filmy