Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvekod James55 » 25 srp 2016 20:00

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související filmy: Deník Bridget Jonesové, Bridget Jonesová: S rozumem v koncích

V českém znění: Martina Hudečková - Renée Zellweger (Bridget Jonesová), Zbyšek Pantůček - Colin Firth (Mark Darcy), Ondřej Vetchý - Patrick Dempsey (Jack Qwant), Dagmar Čárová - Emma Thompson (Dr. Rawlingová), Dana Syslová - Gemma Jones (Pam Jonesová), Dalimil Klapka - Jim Broadbent (Colin Jones), Blanka Zdichyncová - Celia Imrie (Una Alconburyová), Dana Černá - Sally Phillips (Shazza), Pavel Tesař - Neil Pearson (Richard Finch), Jan Maxián - James Callis (Tom), Petr Lněnička - Ed Sheeran (Ed Sheeran + titulky), Zuzana Hykyšová - Kate O'Flynn (Alice), Nikola Votočková - Sarah Solemani (Miranda), Hana Krtičková - Shirley Henderson (Jude), Marek Němec - Adam Leese (fotograf), Jan Vondráček - Enzo Cilenti (Gianni), Helena Brabcová - Laura Checkley (Susan) & Souad Faress (soudkyně), Lucie Kožinová - Joanna Scanlan (maskérka Cathy), Eva Spoustová - Aiste Gramantaite (členka dívčí kapely), Stanislav Lehký, Filip Švarc, Elizaveta Maximová, Štěpán Lustyk, Helena Němcová, Linda Křišťálová, Karolína Křišťálová

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk: David Tomášek
Produkce: Adéla Bláhová, Kateřina Jindrová Zítková, Klára Sedlmajerová
Dialogy a režie: Eva Spoustová
Vyrobilo: Studio Virtual 2016
James55

Re: Dítě Bridget Jonesové / Bridget Jones's Baby

Příspěvekod fabec122 » 25 srp 2016 20:03

Hlavní role vypadají výborně, slyšet Ondřeje Vetchého bude super, ale koukám, že ve virtualu se zase vykašlali na návaznost k minulým dílům, a hromadu vedlejších postav přeobsadily :evil: , z těch dalších určitě bude přeobsazen i dabér James Callise, když ve výčtu není ani Lumír Olšovský či Bohdan Tůma
fabec122

Příspěvekod puffy » 25 srp 2016 20:36

Ja som teda s obsadenim spokojny. Dost som sa obaval, ci obsadia Hudeckovu a Pantucka, takze velke diky za nich. :-:
A na Vetcheho sa tiez tesim. Bude prijemne ho zase pocut.
18.11.2009 - 28.12.2016
puffy

Příspěvekod Ištván87 » 25 srp 2016 22:03

fabec122 píše:Hlavní role vypadají výborně, slyšet Ondřeje Vetchého bude super, ale koukám, že ve Virtualu se zase vykašlali na návaznost k minulým dílům, a hromadu vedlejších postav přeobsadili :evil:

No, jak se to vezme. U Jima Broadbenta nebylo zbytí, neboť pan Hlavica bohužel již nežije. Gemmu Jones dabuje opět paní Syslová a ani bych se nedivil, kdyby ostatní postavy byly spíš jen štěky. Pokud nešlo o štěky už v předchozích filmech, což nevím, protože jedničku jsem už dlouho neviděl a na dvojku se koukat nedá. :D Jinak třeba na Celii Imre se paní Molínová ani trochu nehodí, tak je možné, že se dělal casting některých rolí.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Džejňulka » 26 srp 2016 10:42

Díky za Martinu Hudečkovou a Zbyška Pantůčka, bez nich by to nebylo ono. U Dempseyho jsem čekala spjatého Mahdala, který se k němu i hodí, ale protože ho nemusim, tak ho ráda oželím. Ondřej Vetchý má moc krásný hlas, slyšela jsem ho v dabingu snad jen v přátelích a byl k sežrání, tak nemám strach.
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Dosty43 » 27 srp 2016 16:46

V dnešním BLESKU píší že Martina Hudečková pude dabovat na začátku září a dabing půjde až na DVD :D
Dosty43

Příspěvekod Lukiz » 27 srp 2016 17:26

Premiéra má být až 15. září. Distributor uvádí, že do kin půjde jak titulkovaná tak dabovaná verze. V programech kin již je dabovaná verze anoncována.
Lukiz

Příspěvekod Dosty43 » 27 srp 2016 18:33

Lukiz:

Proto se směju Blesku :D
Dosty43

Příspěvekod Olda808 » 27 srp 2016 19:17

Faktem je, že jelikož jsem měl vždycky radši DVD dabing z prvního filmu, tak jsem si myslel na Marcelu Nohýnkovou a Zlatu Adamovskou. Na druhou stranu Dana Syslová je na 2. příčce, takže je to zase hezké dodržení žebříčku. Co se týče Martiny Hudečkové, Zbyška Pantůčka a Dagmar Čárové, tak jsem měl hodně velký strach, aby někoho nenapadlo experimentovat a podobně, protože Bridget bez Martiny by byl prostě mrtvý útvar a obávám se, že hlavní postava by naprosto ztratila šmrnc, který jí Martina dodává, podobně jako to pan Filipovský dokázal u Funése. Tedy, především pro ty, kteří znají předchozí 2 filmy. Příjemným překvapením jsou pro mě Ondřej Vetchý, i když tady jsem doufal ve Filipa Blažka, třeba se mi to podaří ještě někde jinde, a Blanka Zdichyncová, která už moc v dabingu slyšet není, vlastně po smrti Edny Krabappelové se mi zdá, že vůbec.
Papírově to tedy vypadá na velmi povedený dabing a pevně věřím, že realita bude vynikající.
Olda808

Příspěvekod Džejňulka » 28 srp 2016 18:11

Dosty43 píše:Lukiz:

Proto se směju Blesku :D

já se nesmála, ale lekla jsem se :) ale bylo to tak malý, že si toho stejně hodně lidí nevšimlo, ne? :D
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Další

Zpět na Filmy