Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Re: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Příspěvekod Joe Black » 01 říj 2016 01:19

Jedním slovem - dokonalé! :-) Opravdu se to povedlo, nad ničím jsem se nepozastavil a celé jsem si to užil. Všichni seděli, jak měli, mnoho spojení potěšilo. Třeba zatím nezminena paní Talpova. Rozdíly od knihy mi vůbec nevadily a jako celek se film i dabing povedly na výbornou. <3

Olivu hrála Lauren McCrostie a není to Olivia ale Oliva, i dle imdb.
Joe Black

Re: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Příspěvekod KOMZA » 26 led 2017 20:18

Ačkoli se také nemohu považovat za nějakého fanouška dabingů pana Pospíchala, za tento mu však tleskám, je naprosto parádní! :-:
Skvělý výběr, dětští dabéři byli perfektní, David Štěpán samozřejmě výborný, hodně se mi pak ještě líbili Jan Battěk, Klára Nováková, Karolína Křišťálová nebo Klára Hobzová.
O ostatních se pochopitelně ani moc zmiňovat nemusím – Tereza Bebarová, Jan Vlasák, Hana Talpová byli jako vždy skvělí!
I když... Možná bych přece jenom někoho zmínila: Za prvé Dalibora Gondíka, kterého jsem vůbec po hlase nepoznala, ale celou dobu jsem si říkala "Ten hlas je boží!" :D A za druhé Tomáše Juřičku, který mi tady stejně jako třeba bernyzovi vůbec nevadí, možná spíš dokonce naopak. ;) Zkrátka skvělý dabing, stejně tak i film! :)
A jen tak mimochodem... Chodíme se školou do kina dost pozdě, co? :D

+ Ladislav Cigánek - Ioan Hefin (Kev)
KOMZA

Předchozí

Zpět na Filmy