LEGO® Batman film / The Lego Batman Movie

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: LEGO® Batman film / The Lego Batman Movie

Příspěvek od KOMZA »

No, je pravda, že jsem takto soudila hlavně podle svého malého bratrance, který minulý týden přiběhl ze školky s tím, že půjdou na Batmana, ty to rozhodně zarazí :D :| Jinak máš samozřejmě pravdu, že víc diváků bude ve vyšší věkové kategorii, ale i tak, něco takového by mě vůbec nenapadlo, že se může stát :-?
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: LEGO® Batman film / The Lego Batman Movie

Příspěvek od Ištván87 »

Já spíš doufal, že to bude zejména pro dospělé. Přeci jen Lego příběh byl také z velké části pro dospělé. Já se u toho sice chlámal jako pětiletý dítě, ale to díky dospěláckým vtipům. :D Nicméně nějak se mi nechce věřit, že by ukázka z filmu Jerry Maguire trvala déle než pár vteřinek. Ale jestli je to nějaká větší pasáž a bude s titulky, tak to bude působit jako pěst na oko, to je pravda.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: LEGO® Batman film / The Lego Batman Movie

Příspěvek od oberon »

Jestliže G.Bubník ve výsledku ve filmu vůbec nedabuje, tak v úvodním příspěvku nemá co dělat, takto uvedené je to navíc celkem zavádějící (já osobně bych to pochopil třeba tak, že ve filmu postava Toma Cruise nakonec vůbec nevystupuje, protože byla scéna s ním vystřižena)...
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: LEGO® Batman film / The Lego Batman Movie

Příspěvek od Pan X »

V neděli jsem se na to byl podívat a dabing se mi hodně líbil, takže za mě spokojenost :-: . Jinak Gustav Bubník daboval i vedlejší postavy, takže může být vrácen mezi ostatní dabéry. Jinak naštěstí ta scéna s Tomem Cruisem je kraťoučká takže vůbec nevadí i když zamrzí........takže za mě 9/10.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“