Kráska a zvíře / Beauty and the Beast (2017)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9247
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Kráska a zvíře / Beauty and the Beast (2017)

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Olda808
Příspěvky: 1039
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Kráska a zvíře / Beauty and the Beast (2017)

Příspěvek od Olda808 »

Z dabingu jsem naprosto nadšený a to jak z toho mluveného, tak i z toho zpívaného. Trošku jsem měl obavy, jak se mi bude tato verze líbit, jelikož jsem zvyklý na tu z kreslené. Nejvíce jsem byl zvědavý na píseň paní Konvičkové, když tančí Belle a zvíře, protože paní Vránová ji zazpívala nádherně. Obavy však nebyly na místě, protože nejen paní Durczaková, ale všichni dabéři a zpěváci svou práci odvedli výborně.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Kráska a zvíře / Beauty and the Beast (2017)

Příspěvek od Džejňulka »

Také jsem při písničce myslela na paní Vránovou a nějak jsem čekala, že ji uslyším, ale to je jen zvyk. :)
Jinak se mi pohádka moc líbila, možná víc než animovaná verze. Na konci mi bylo hodně smutno, v průběhu filmu jsem měla několikrát husí kůži, často za to mohl pěvecký hlas Belle. Opravdu nádherný.
Jsem moc ráda za Anežku Pohorskou, dřív mi její hlas připadal lehce protivný, stejně tak Emma Watson čili Hermiona. Tady ale Anežka mluvila tak jemně, jako by mě hladila po duši. Na dabingu nebylo asi nic, co by mi nějak vadilo. Tomáše Savku bych nepoznala, ale byl super.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Satri
Příspěvky: 1
Registrován: 10 říj 2017 23:25

Re: Kráska a zvíře / Beauty and the Beast (2017)

Příspěvek od Satri »

Kvalita zvuku dabingu je strašná, je slyšet ambient nahrávací místnosti a to je fakt ve většině scén strašný. Jinak obsazení je fajn, ale v podstatě neposlouchatelný.
Tsatsiki1
Příspěvky: 142
Registrován: 13 srp 2023 02:34

Re: Kráska a zvíře / Beauty and the Beast (2017)

Příspěvek od Tsatsiki1 »

První dabing na Nově i na Prima Max
Odpovědět

Zpět na „Filmy“