Thor: Ragnarok / Thor: Ragnarok

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Thor: Ragnarok

Příspěvek od Pan X »

Naprosto souhlasím :-: :-: :-: naprostá paráda :-: :-: :-: uplně skvělé :-: Byl jsem na tom 2x a pořád jsem nadšený a uchvácený♥ :-: ♥ skvělé výkony, skvělé hlášky :-: NAPROSTO TOP!!! Děkuji tvůrcům dabingu a filmu za nádherný zažitek :-: :-: :-:
IRONHIDE
Příspěvky: 96
Registrován: 05 led 2011 16:00

Re: Thor: Ragnarok

Příspěvek od IRONHIDE »

pane bože kdo to proboha dabuje Heimdalla
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Thor: Ragnarok

Příspěvek od Ištván87 »

David Suchařípa. Stejně jako v Avengers 2.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Thor: Ragnarok

Příspěvek od oberon »

Po druhém proskákání dabingu bych chtěl pochválit hlavně V.Přihodovou na Valkýře. Tohle je jeden z mála případů, kdy velice málo zkušená dabérka (alespoň co já vím) zní dobře a dodává postavě šmrnc. M.Preissová mi napodruhé zní trochu výraznějc, mnohem víc tam slyším tu její barvu hlasu, ale to se stává relativně často, že v kině kvůli prostorovému efektu jsou některé hlasy méně výrazné. U zbytku by jeden řekl, že ani není třeba chválit, protože jde povětšinou o skvělé a dobře obsazené herce, ale já osobě bych vyzvihl hlavně L.Olšovského jako Lokiho, jak už jsem jednou někde zmínil, pro mě je to jedna z nejlépe obsazených postav celého MCU. Pochvalu zaslouží samozřejmě i J.Maxián, který už má Thora v malíku a za zmínku stojí taky J.Plesl, v tomhle případě mu role padne jako ulitá. Jak už jsem řekl, i přes pár drobných vad (mně osobně už D.Suchařípa jako Heimdall tolik nevadí) je tohle pro mě asi nejlépe Virtualem zpracovaná Marvelovka. Jenom škoda, že u Black Panthera ta kvalita zase o něco klesla kvůli zvýšenému obsazování nových a hodně nezkušených hlasů...
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Thor: Ragnarok

Příspěvek od Manche »

Dabing byl imho výborný, mě se líbil mnohem víc nežli samotný film, protože mi přišlo, že s tím humorem až moc tlačili na pilu a místy to vypadalo jako nějaká crazy parodie... Jednoznačně nejlepší v dabingu byla Martina Preissová, na téhle roli si nějak neumím dvorní Simonu Postlerovou představit.... Jen se mi zdálo, že Odin v podání pana Plachého měl nějak ušišlaný projev, nebo snad bylo něco podobného i v projevu Odina v originále?
harycek
Příspěvky: 55
Registrován: 29 črc 2016 22:02

Re: Thor: Ragnarok

Příspěvek od harycek »

Náhodou Trojan se mi tam líbí :D
Odpovědět

Zpět na „Filmy“