Thor: Ragnarok

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Thor: Ragnarok

Příspěvekod KOMZA » 04 lis 2017 19:22

Tak já se nakonec do kina na film nedostanu, budu tedy muset počkat na DVD, dostala jsem ovšem úkol od kamarádky (která mimochodem dabingu moc neholduje, ale Marvel sleduje s dabingem kvůli mladší sestře, prý), abych sem vyřídila její názor, tak cituji:
Thor i Loki jsou oba naprosto boží, vypadají a i teda zní úžasně, Strange vlastně taky a velmistr je úplně nejvíc, strašně super!

No, tak to by bylo takové laické shrnutí dabingu, což podle mě ovšem potěší! :D Za sebe říkám, že se dle recenzí na film opravdu těším a stejně tak na dabing, protože to obsazení se mi moc líbí a jak vidím, zdejší šťastlivci, kteří film už viděli, jsou taktéž spokojeni! :)
KOMZA

Příspěvekod Pan X » 06 lis 2017 17:11

Naprosto souhlasím :-: :-: :-: naprostá paráda :-: :-: :-: uplně skvělé :-: Byl jsem na tom 2x a pořád jsem nadšený a uchvácený♥ :-: ♥ skvělé výkony, skvělé hlášky :-: NAPROSTO TOP!!! Děkuji tvůrcům dabingu a filmu za nádherný zažitek :-: :-: :-:
Pan X

Příspěvekod Orfeo » 11 lis 2017 18:26

Děkujeme!
Orfeo

Příspěvekod IRONHIDE » 25 úno 2018 10:54

pane bože kdo to proboha dabuje Heimdalla
IRONHIDE

Příspěvekod Ištván87 » 25 úno 2018 20:09

David Suchařípa. Stejně jako v Avengers 2.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod oberon » 26 úno 2018 09:23

Po druhém proskákání dabingu bych chtěl pochválit hlavně V.Přihodovou na Valkýře. Tohle je jeden z mála případů, kdy velice málo zkušená dabérka (alespoň co já vím) zní dobře a dodává postavě šmrnc. M.Preissová mi napodruhé zní trochu výraznějc, mnohem víc tam slyším tu její barvu hlasu, ale to se stává relativně často, že v kině kvůli prostorovému efektu jsou některé hlasy méně výrazné. U zbytku by jeden řekl, že ani není třeba chválit, protože jde povětšinou o skvělé a dobře obsazené herce, ale já osobě bych vyzvihl hlavně L.Olšovského jako Lokiho, jak už jsem jednou někde zmínil, pro mě je to jedna z nejlépe obsazených postav celého MCU. Pochvalu zaslouží samozřejmě i J.Maxián, který už má Thora v malíku a za zmínku stojí taky J.Plesl, v tomhle případě mu role padne jako ulitá. Jak už jsem řekl, i přes pár drobných vad (mně osobně už D.Suchařípa jako Heimdall tolik nevadí) je tohle pro mě asi nejlépe Virtualem zpracovaná Marvelovka. Jenom škoda, že u Black Panthera ta kvalita zase o něco klesla kvůli zvýšenému obsazování nových a hodně nezkušených hlasů...
oberon

Příspěvekod Manche » 08 dub 2018 11:35

Dabing byl imho výborný, mě se líbil mnohem víc nežli samotný film, protože mi přišlo, že s tím humorem až moc tlačili na pilu a místy to vypadalo jako nějaká crazy parodie... Jednoznačně nejlepší v dabingu byla Martina Preissová, na téhle roli si nějak neumím dvorní Simonu Postlerovou představit.... Jen se mi zdálo, že Odin v podání pana Plachého měl nějak ušišlaný projev, nebo snad bylo něco podobného i v projevu Odina v originále?
Manche

Předchozí

Zpět na Filmy