Paddington 2

Nejen pohádky se dabují

Paddington 2

Příspěvekod filip » 10 lis 2017 21:31

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Paddington

V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Ben Whishaw (Paddignton), Marek Libert - Hugh Grant (Phoenix), Jan Vlasák - Hugh Bonneville (Henry), Petra Tišnovská - Sally Hawkins (Mary), Zdeněk Maryška - Brendan Gleeson (McGinty), Dana Syslová - Julie Walters (paní Birdová), Hana Talpová - Imelda Staunton (teta Lucy), Jan Köhler - Samuel Joslin (Jonathan), Aneta Talpová - Madeleine Harris (Judy), Bohuslav Kalva - Jim Broadbent (Gruber), Roman Hájek - Peter Capaldi (pan Curry), Ladislav Županič - Tom Conti (Soudce), Radana Herrmannová - Eileen Atkins (madame Kozlova), Petr Neskusil, Svatopluk Schuller, Jan Szymik, Milada Vaňkátová, Bohdan Tůma, Martin Zahálka, Miloš Vávra, Tomáš Gibiš, Matěj Havelka, Ladislav Novák, Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Dana Procházková, Martin Svejštil

Překlad: Jakub Racek
Dialogy: Ladislav K.J. Novák
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner, Roman Čadek
Mix zvuku: Martin Jílek - SoundSquare
Režie: Ladislav K.J. Novák
Vyrobilo studio LS Productions dabing - 2017
Premiéra v kinech: 16.11.2017
Dabéři
Cigánek L, Švarc F, Horák J, Hájek R, Terš L, Krejčí J
Elsnerová A, Suchánková A, Brousková J, Herrmannová R, Stupková R, Postlerová S
filip

Re: Paddington 2

Příspěvekod Michaela2 » 10 lis 2017 22:38

Proč zní H.Bonneville v traileru jako starej dědek? Dabér vůbec neodpovídá jeho vizáži, má to nějakou pointu?
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Ištván87 » 10 lis 2017 22:41

Michaela2: Jan Vlasák nebyl v agentuře, tudíž je to ideální kandidát na jakoukoliv roli??? :D :D :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Michaela2 » 10 lis 2017 22:56

Na to se ještě dnes hraje? :) Já nevím, ale mně to obsazení nepřipadá nic moc, v traileru mě rušily hned 3 postavy, na Granta s dnes již totálně pomuchlanou tváří Libert nesedí, Vondra se Šťastným by odpovídali mnohem více a nebo hlasově starší herec, pokud nechtěli spjatého. Vlasák už je dávno hlasově takový hodný pohádkový dědeček a naopak šedivý Capaldi s vizáží dědy chytne mladě znějícího Hájka, ten mě práskl přes uši jako první. Líbil se mi Brzobohatý :-: ale abych byla během 2minutového traileru 3 krát vyrušena, tak to mě na dabing nenaláká.
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Zpět na Dabované novinky - Kino