Black Panther / Black Panther

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Panther

Příspěvek od Pan X »

Dnes jsem na tom byl v kině :-: :-: Naprostá paráda !!! :-: :-: jsem nadšenej :-: :-: o svůj dojem se podělím zítra :D až budu schopen myslet :D . Wau :lol: :-: :-: .
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Panther

Příspěvek od Pan X »

Tak konečně můžu vyjádřit svůj pocit :lol: . Jsem naprosto nadšený!, i když jo uznávám najdou se tam zvlaštní volby :D . Konkrétně u Patrika Děrgela bylo opravdu slyšet že s dabingem takové zkušenosti nemá, každopádně myslím že se snažil a docela to zvladnul :-: Prostě jsem nadšený z výkonů! :-: :-: Michal Novotný (Naprosto skvělá náhrada a volba :-: :-: tvůrci sáhli správně), Zbyšek Pantůček, Barbora Šedivá :-: :-: , Jiří Krejčí, Matouš Ruml, Zuzana Slavíková, Roman Štabrňák no prostě jsem nadšený !!! Naprostá paráda !!! a nejvíce Petr Štěpán!! :-: :-: :-: jsem nadšený z jeho vyprávění na začátku filmu, myslím že je vypravěčem od přirody :-: :-: Naprosto TOP!!! :-: . U Pavly Beretové jsem neměl žádný problém, podle mě svojí roli zvládla skvěle, a doufám že bude v dabingu častěji. Stejně tak jako Sandra Pogodová pro mě výborně, až na jednu větičku :-: Takže skvělé :-: :-: Strašně moc děkuji tvůrcům jak dabingu tak filmu za nádherný zažitek! Naprostá paráda :-: :-: :-: za mě 9/10.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“