Vezmeš si mě, kámo? / Épouse-moi mon pote

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Vezmeš si mě, kámo? / Épouse-moi mon pote

Příspěvekod filip » 22 bře 2018 07:02

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

V českém znění: Vojtěch Hájek - Tarek Boudali (Yassine), Petr Neskusil - Philippe Lacheau (Fred), Jolana Smyčková - Charlotte Gabris (Lisa), Kristina Jelínková - Andy (Claire), Michal Holán - David Marsais (Stan), Petra Hobzová - Baya Belal (Ima), Tomáš Juřička - Philippe Duquesne (Dussart), Libor Terš - Zinedine Soualem (Otec), Marek Libert - Doudou Masta (Daoud), Radek Budač - Alexis Manenti (Chris), Renata Volfová - Manuela Gourary (Mamie), Jakub Saic - Hamza Falah (Marok), Klára Sochorová - Zineb Ennajem (Zule), Daniel Krejčík - Ricky Tribord (Homo), Radovan Vaculík - Amin Harfouch (Souk), Ivo Novák, Natálie Mudrová, Milan Hanák, Veronika Veselá, Ondřej Hanák, Bohdan Tůma

Překlad: Jan Feldstein
Produkce: Markéta Kratochvílová
Zvuk: Michal Páleníček, Michal Vašica
Výsledný mix: Matěj Večeřa
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobila Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, Studio Budíkov v roce 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Vezmeš si mě, kámo? / Épouse-moi mon pote

Příspěvekod Stanley Roe » 22 bře 2018 15:21

Člověk by čekal, že po té dabingové bídě, co paní Veselá natočila k filmu Alibi na klíč, se rozhodnou zodpovědní lidé pro jiného režiséra .. tak tu máme režisérku Veselou a Neskusila na Lacheauovi podruhé. Ten hlas by mně ani tak nevadil, ale nulové pochopení francouzského prostředí a nulová snaha klást důraz na důležitou dikci vtipných dialogů. Ale třeba mě překvapí ... nebo to radši odpískám a nechám to jen na titulky. Horší je to právě o to, že francouzské filmy s Lacheauem jsou aspoň podle mě konečně vtipné.
Chtěli jste to sami, určitě už si mnete ruce. :-) Tady končím. 18.10.2018
Stanley Roe

Re: Vezmeš si mě, kámo? / Épouse-moi mon pote

Příspěvekod Michaela2 » 22 bře 2018 15:49

Já nechápu obsazení Vojty na Tareka, když se na herce podívám, tak Hájek by mě nenapadl ani ve snu, vkus je holt subjektivní, ale bylo by fajn se řídit aspoň trochu origo hlasem a nedělat z chlapa zase puboše, z těch, co ve filmu dabují, by byl dle mě nejlepší Libert.
Jelínková vede na nějakého herce.
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Zpět na Filmy