Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Nejen pohádky se dabují

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Příspěvekod filip » 06 čer 2018 05:22

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Hotel Transylvánie, Hotel Transylvánie 2

V českém znění: Petr Rychlý - Adam Sandler (Drákula), Lucie Vondráčková - Selena Gomez (Mavis), Ondřej Brzobohatý - Andy Samberg (Jonathan), Iva Pazderková - Kathryn Hahn (Erica van Helsing), Petr Čtvrtníček - Jim Gaffigan (Abraham van Helsing), Mikuláš Převrátil - Asher Blinkoff (Dennis), Filip Švarc - Keegan-Michael Key (Murray), Tomáš Juřička - Kevin James (Frankenstein), Pavel Tesař - David Spade (Griffin), Libor Terš - Steve Buscemi (Wayne), Igor Orozovič - Chris Parnell (Stan), Martina Šťastná - Molly Shannon (Wanda), Jaroslava Brousková - Fran Drescher (Eunice), Karel Richter - Mel Brooks (Vlad), Mariana Franclová - Sadie Sandler (Winnie), Tomáš Borůvka - Aaron LaPlante (kapitán Gremlin), Vanda Konečná - Chrissy Teigen (Crystal), Jana Páleníčková (Kelsey), Jiří Krejčí (Dr. Jekyll), Radka Stupková (Lucy), Zbyšek Horák (Carl), Sandra Pogodová (čarodějnice), Jan Bradáč (DJ), Martina Bucková (sbory), Tomáš Hospodský (sbory), Petr Hrach (sbory), Jan Raclavský (sbory)

České verze písní:
"Dowtown"
Zpívá: Igor Orozovič - Chris Parnell (Stan)

"It's Party Time"
Zpívá: Jan Smigmator - Joe Jonas (Kraken), Filip Švarc - Keegan-Michael Key (Murray), Ondřej Izdný, Lucie Novotná

Překlad: Petr Putna
Dialogy: Pavlína Vojtová
Texty písní: Petr Putna
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Roman Čadek, Filip Mošner
Mix zvuku: Martin Jílek - SoundSquare
Hudební režie: Ondřej Izdný
Režie: Alice Hurychová
Vyrobilo studio LS Productions dabing - 2018
Premiéra v kinech: 12.7.2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Příspěvekod KOMZA » 06 čer 2018 07:18

Pavel Tesař! :-:
S Lucií Vondráčkovou jsem počítala, ale čekala jsem, že si budu muset postesknout nad Griffinem, a ono ne. Také jsem dost zvědavá na Igora Orozoviče. Zatím spokojenost, na výsledek už se příšerózně těším! ;)
KOMZA

Re: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Příspěvekod ocypuc » 06 čer 2018 15:32

Tak to je super, sehnali opět Lucii Vondráčkovou a na Griffina se vrací Pavel Tesař, za což jsem velice rád. :-: :-: :-:
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Michal Michálek
ocypuc

Zpět na Dabované novinky - Kino