Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Nejen pohádky se dabují

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Příspěvekod filip » 06 čer 2018 05:22

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Hotel Transylvánie, Hotel Transylvánie 2, Mazlíček

V českém znění: Petr Rychlý - Adam Sandler (Drákula), Iva Pazderková - Kathryn Hahn (kapitánka Erica), Petr Čtvrtníček - Jim Gaffigan (Van Helsing), Lucie Vondráčková - Selena Gomez (Mavis), Ondřej Gregor Brzobohatý - Andy Samberg (Jonathan), Filip Švarc - Keegan-Michael Key (Murray), Tomáš Juřička - Kevin James (Frankenstein), Pavel Tesař - David Spade (Griffin), Libor Terš - Steve Buscemi (Wayne), Martina Šťastná - Molly Shannon (Wanda), Mikuláš Převrátil - Asher Blinkoff (Dennis), Mariana Franclová - Sadie Sandler (Winnie), Jaroslava Brousková - Fran Drescher (Eunice), Vanda Konečná - Chrissy Teigen (Crystal), Karel Richter - Mel Brooks (Vlad), Igor Orozovič - Chris Parnell (Stan), Tomáš Borůvka - Aaron LaPlante (Gremlinové), Jan Smigmator - Joe Jonas (Kraken), Sandra Pogodová - Joyce Arrastia (Čarodějnice na seznamce), Jana Páleníčková - Michelle Murdocca (Kelsey), Zbyšek Horák - Fred Tatasciore (Marty), Radka Stupková - Libby Thomas Dickey (Lucy), Jiří Krejčí - Jaime Camil (Chupacabra), Jan Bradáč - Lex Lang (průvodčí), Martina Bucková (sbory), Tomáš Hospodský (sbory), Petr Hrach (sbory), Jan Raclavský (sbory)

Zpívají: Jan Smigmator - Joe Jonas (Kraken), Filip Švarc - Keegan-Michael Key (Murray), Igor Orozovič - Chris Parnell (Stan), Ondřej Izdný, Lucie Novotná

Překlad a texty písní: Petr Putna
Dialogy: Pavlína Vojtová
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Roman Čadek, Filip Mošner
Výsledný mix: Martin Jílek - SoundSquare
Hudební režie: Ondřej Izdný
Režie: Alice Hurychová
Vyrobilo studio LS Productions dabing - 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Příspěvekod KOMZA » 06 čer 2018 07:18

Pavel Tesař! :-:
S Lucií Vondráčkovou jsem počítala, ale čekala jsem, že si budu muset postesknout nad Griffinem, a ono ne. Také jsem dost zvědavá na Igora Orozoviče. Zatím spokojenost, na výsledek už se příšerózně těším! ;)
KOMZA

Příspěvekod ocypuc » 06 čer 2018 15:32

Tak to je super, sehnali opět Lucii Vondráčkovou a na Griffina se vrací Pavel Tesař, za což jsem velice rád. :-: :-: :-:
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod filip » 20 čer 2018 16:23

MÍ OBLÍBENCI
filip

Příspěvekod filip » 13 črc 2018 16:24

MÍ OBLÍBENCI
filip

Příspěvekod KOMZA » 05 srp 2018 01:11

Viděno dnes v kině a dabing je opravdu skvělý. O "staré partě" se snad ani není nutné rozepisovat, jen si dovolím poděkovat za dodržení, a dokonce i za návrat P. Tesaře. Nováčci byli ovšem také výborní. Iva Pazderková se na postavu skvěle hodila a byla bych hodně ráda, kdyby se dabingu věnovala více, protože by dle mého názoru mohla být skvělá i mimo animovaný svět. Totéž platí o Petru Čtvrtníčkovi, kterého jsem nejdřív ani nepoznala (a obsazení jsem od června zapomněla). A obzvlášť hodně se mi líbily ryby v podání Igora Orozoviče. Na toho jsem byla hodně zvědavá, ale neměla jsem nejmenší tušení, o jakou postavu má jít, proto jsem byla hodně překvapená, jeho hlas ovšem padl perfektně. U gremlinů jsem si dokonce v jednu chvíli myslela, že je má na starost víc lidí, nejen T. Borůvka - skvěle odlišeno. A Jan Smigmator coby Kraken zaválel.
Překlad byl výborný, dialogy parádně odsejpaly a moc mě bavila práce se slovy, žádnou nesrovnalost jsem přímo v kině nezaznamenala.

Musím souhlasit s filipem, jde o opravdu hodně povedený dabing, který by dle mého názoru neměl urazit ani ty největší titulkářské zastánce, kdyby na něj vyrazili s dětmi. Samotný film měl pro mě pár slabých míst, ale dabing byl po celou dobu snad 100%, takže děkuji za zážitek! ;)
KOMZA

Příspěvekod Jack_6428 » 22 zář 2018 19:13

Zajímavé srovnání jazykových verzí...
https://www.youtube.com/watch?v=qrm9SaMga5I
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Zpět na Dabované novinky - Kino