Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2285
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvek od klmdfkj »

Naposledy upravil(a) klmdfkj dne 03 led 2022 17:36, celkem upraveno 11 x.
jardad
Příspěvky: 10
Registrován: 02 dub 2017 19:58

Re: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvek od jardad »

Zase nějaký pan chytrý nedodržuje návaznost v rámci série, ale v případě Rowana Atkinsona ani spjaté herce. :shock:
Když už musel být pan Prager nutně přeobsazen, tak tam mohli dát raději Jiřího Lábuse, který je s ním spjatý. Budu raději volit titulky.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2613
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvek od KOMZA »

Já osobně si myslím, že pan Knop je fajn volba, Jiřího Lábuse si jako Englishe moc představit neumím (ale nepochybuji o tom, že by to zvládl). Jan Vondráček je sice fajn, ale souhlasím s Cyklistou, protože rovněž nevidím důvod pro neobsazení Bohdana Tůmy, celkem mě to mrzí. Líbí se mi volba Jolany Smyčkové a samozřejmě Dagmar Čárové, ovšem ke zbytku toho zatím není moc co říct, tak holt uvidíme.

Teď už jen čekat na ohlasy diváků, kteří se budou divit (a nadávat) po navnazení trailerem s Jiřím Pragerem... Je to velká škoda, ale co se dá dělat.
fabec122
Příspěvky: 1556
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvek od fabec122 »

By mě zajímalo co udělal Bohdan Tůma a někoik dalších tak strašnýho, že mají do Virtualu vstup zakázán...Opravdu, tohleto přeobsazování ve stylu "na lepší se rychle zvyká"...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2613
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvek od KOMZA »

Ale zrovna teď v Úžasňákových daboval Bohdan Tůma a i třeba Libor Terš. Byla jsem hodně překvapená, když jsem je slyšela. Tak vážně netuším, proč to v Ú2 šlo, ale jinde nejde...
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvek od ocypuc »

Co to je? :shock: Kde je Jiří Prager? Doufal jsem i v Bohdana Tůmu, když ve Virtualu daboval Úžasňákovi 2.
Naposledy upravil(a) ocypuc dne 12 zář 2018 23:38, celkem upraveno 1 x.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2613
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvek od KOMZA »

https://www.instagram.com/p/BnGLhM0BCyu ... talfilm.cz
Bohužel jde o jisté problémy, které nemohou komentovat...
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvek od Jelimán »

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč do Virtualu nemohou pozvat Tůmu? Něco se mezi ním a studiem stalo, nebo co jako? Na Bougha se hodil. Ale z jeho absence se nějak nevěším. Jan Vondráček bude dobrá náhrada. Dost mě ale trapí neúčast a zřejmé zdravotní problémy pana Pragera. Pan Prager je úžasný daber a určitě hrál jeho geniální dabing roli vtom, že jsem si jedničku Johny Englihse tolik oblíbil, dvojku vzal na milost a na trojku se tak těšil. Bude mi v kině chybět ať už půjdu na dabovanou nebo titulkovanou verzi. Atkinson se nedabuje jen tak. Jeho projev je nezaměnitelný. Prager si to dělal po svém a fungovalo to. Sehnat za něj náhradu musel být opravdu oříšek. Já sám bych snad žádnou vymyslet nedokázal. Lábus je úžasný herec, dabér a komik, ale nevím jestli by dokázal jeho známý hlas splynout s Englishem a jestli se na něho vůbec hodí typově. Těžko říct, jak by fungoval Heřmánek. Papírově to je trochu zvláštní, ale ne úplně špatný nápad. Na Maigreta se hodil skvěle, tam by zase nesedl Prager. Ale English není nic mezi Maigretem a Rampou, tak nevím. :D Pan Knop je profík. Už daboval i Louise de Funése. :D Snad to nějak zvládne. Zatím si ho ale moc představit nedovedu, uvidíme. Kolem 20.října výjde na totalfilmu reportáž z dabovaní, tak jsem zvědavý.
TV Spot: https://www.youtube.com/watch?v=qrB-7zmdfmo Nějak nemůžu poznat kdo v něm Englihse dabuje. Ale zní to dost divně. Není to doufám pan Knop?
Famfi
Příspěvky: 19
Registrován: 02 bře 2009 14:09
Bydliště: Přelouč

Re: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvek od Famfi »

V TV spotu je to pan Knop ;)
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Příspěvek od Jelimán »

No, tak tady bych ho nepoznal. Každopádně doufám, že ve filmu bude o dost lepší.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“