Spider-Man: Paralelní světy

Nejen pohádky se dabují

Spider-Man: Paralelní světy

Příspěvekod elbrambo2812 » 26 lis 2018 16:05

Spider-Man: Into the Spider-Verse
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Ondřej Havel - Shameik Moore (Miles Morales / Spider-Man), David Novotný - Jake Johnson (Peter B. Parker / Spider-Man), Berenika Kohoutová - Hailee Steinfeld (Gwen Stacyová / Spider-Gwen), David Matásek - Nicolas Cage (Peter Parker / Spider-Man Noir), Petr Rychlý - John Mulaney (Petr Párek / Spider-Vepř), Martin Stránský - Mahershala Ali (Aaron Davis), Jan Šťastný - Liev Schreiber (Wilson Fisk / Kingpin), Josef Pejchal - Chris Pine (Peter Parker / Spider-Man), Lucie Štěpánková - Zoë Kravitz (Mary Jane Watsonová), Lukáš Hlavica - Brian Tyree Henry (Jefferson Davis), Vlasta Peterková - Lily Tomlin (teta May), Vanda Konečná Károlyi - Luna Lauren Velez (Rio Moralesová), Ivana Korolová - Kimiko Glenn (Peni Parkerová / SP//dr), Tereza Bebarová - Kathryn Hahn (vědkyně), Lucie Benešová, Tomáš Borůvka, Ernesto Čekan, Roman Hajlich, Viktorie Hrachovcová, Martin Janouš, Dalimil Klapka, Klára Kuklová, Hana Kusnjerová, Stanislav Lehký, Miloslav Mejzlík, Anna Novotná, Robin Pařík, Martin Písařík, Jiří Ployhar, Matěj Převrátil, Radka Přibyslavská, Matouš Ruml, Jiří Schwarz, Martina Šťastná, Nikola Votočková, Jindřich Žampa

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk a střih zvuku: Martin Večeřa
Mix zvuku: Martin Jílek
Výsledný mix: SoundSquare
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2018
elbrambo2812

Re: Spider-Man: Paralelní světy

Příspěvekod ocypuc » 26 lis 2018 16:44

Škoda že nakonec nevyšel Zdeněk Mahdal, když ho daboval v traileru.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod KOMZA » 26 lis 2018 18:31

Celkově se mi poslední trailerové obsazení jevilo jako mnohem lepší... Nejvíce mě ovšem mrzí, nebo spíš štve, že se nakonec vyplnily mé obavy, že se trailer tak pěkně sešel jen kvůli Venomovi a už je to tady. Fajn, je to animák, ale prostě je tak nějak všeobecně známo, že Noir Spideyho v originále dabuje Cage, proto bych podobný přístup očekávala i tady, a nejen já. Tento dabing nezatracuji, těším se na Ondřeje Havla a Josef Pejchal bude taky fajn (i když ten Jagelka byl v tom poslední fakt super), ale je to škoda, mohlo to být lepší, tak mi to alespoň zatím přijde papírově :nesouhlas:
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod elbrambo2812 » 27 lis 2018 16:16

Teď koukám do DL a je v tom trochu zmatek. Je tam napsáno: David Novotný (Peter B. Parker) a Josef Pejchal (Peter Parker). Zatím to tedy přepíšu, dám herce Jakea Johnsona pryč a uvidíme po premiéře... Ten důležitější Spider-Man by měl být ale David Novotný. :-?
elbrambo2812

Příspěvekod KOMZA » 01 pro 2018 18:02

A kterého z nich považuješ za toho důležitějšího? :)

EDIT:
Spider Man: Paralelní světy (2018) Jak se to líbilo Youtuberům
Totalfilm.cz píše:Jsme rádi, že jste tady. A po skončení přenosu bude na našem kanále uveřejněn nový trailer s dabingem k tomuto filmu. Respektive: úplně nový není, ale v Česku se zatím promítal pouze v kinech.
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod elbrambo2812 » 01 pro 2018 18:11

Tím jsem myslel toho klasického Spider-Mana, kterého už dabuje D. Novotný v tom finálním traileru: https://youtu.be/4AdUVst_g4U
elbrambo2812

Příspěvekod KOMZA » 01 pro 2018 18:16

Tak bezva, trefa! :) Mimochodem, recenze z filmserveru označila českou verzi za "velmi pěknou".
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod KOMZA » 05 pro 2018 21:26

Návštěva v dabingu: https://youtu.be/vKv0Ot-PHv4

Řekněme, že už jsem asi vychladla a na dabing se těším. On bude super, o čemž jsem nepochybovala ani předtím, ale jisté změny od traileru mě zkrátka zamrzely. Nakonec to vypadá tak, že si na film skočím do kina v češtině, protože by mi navíc i kvůli titulkům utekla část obdivování animace :) David Novotný bude super, David Matásek k samotnému Noir bude určitě také sedět a především hádám, že si většinu dabingu pro sebe ukradne Petr Rychlý, jak usuzuji z ukázky :D

EDIT: Jak to tady bude pak s doplňováním? Bude se tu držet nějaké "spoiler ticho" ohledně dalších postav, nebo...? (jsem zvědavá, jak na tom bude zbytek)
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod Ondra81 » 07 pro 2018 23:35

Petr Rychlý zase užasný
Ondra81

Příspěvekod KOMZA » 08 pro 2018 02:14

Jinak, ještě taková zajímavost – před chvílí na mě na YT vyběhlo tohle. Nevím, co přesně to je (kromě toho, že to pochází z Disney Channelu), ale každopádně jsou tam v různých ukázkách slyšet ještě "původní" dabéři z traileru. A možná raději napíšu SPOILER ALERT: https://youtu.be/IAwh4HMPuvc
KOMZA
Moderátor

Zpět na Dabované novinky - Kino