Kristen Stewart

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kristen Stewart

Příspěvek od ReDabér »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Nikola Votočková (Café society, Charlieho andílci, Na území žen - Nova, Personal Shopper, Pod vodou, Sněhurka a lovec, Spící agent - Prima, Stmívání, Svět podle Mallory, Šťastné a veselé, The Runaways - DVD, Twilight sága: Nový měsíc, Twilight sága: Rozbřesk - 1. část - ?/AMC, Twilight sága: Rozbřesk - 2. částTwilight sága: Zatmění, Zábavný park, Zathura: Vesmírné dobrodružství)
2. Terezie Gajdošík Taberyová (Jako ty, Mluv - Universal Channel, Nelítostná rasa - TV Barrandov, Pořád jsem to já, Prokletí domu slunečnic - DVD, Spící agent - DVD)
3. Nina Horáková (Na cestě)

Adéla Pristášová (Cold Creek Manor)
Anežka Černá (Prokletí domu slunečnic - Prima)
Anna Theimerová (Chyťte tu holku)
Eva Spoustová Málková (Útěk do divočiny)
Ivana Korolová (Co se vlastně stalo?)
Jana Štvrtecká (Na území žen - DVD)
Jitka Špiková Moučková (Jumper - DVD)
Klára Sochorová (Jumper - Prima)
Martina Kechnerová (Ulička slávy)
Pavlína Kostková Dytrtová (Úkryt)
Svatava Hanzl Milková (Spencer)
Tereza Bebarová (The Runaways - HBO)
Tereza Malinová Chudobová (Mluv - Cinemax, Nelítostná rasa - DVD)

Poslední anketa skončila: 2. 1. 2017.
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 22 kvě 2018 13:32, celkem upraveno 32 x.
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Kristen Stewart

Příspěvek od danpiper »

Joe Black píše:
danpiper píše:
Joe Black píše:
danpiper píše:
Joe Black píše:Nevíte, kdo ji dabuje ve filmu :Mluv, který nyní vyšel na DVD?
vzhledem k tomu, že je to podstatně důležitá role v kariéře, tzak to zjistím - mám do té doby stopnout anketu?
Nevím, podle toho kdo ji tam dabuje. Kdyby to byl někdo dobrý, možná by pro něj někdo chtěl hlasovat, ale zatím bych anketu nechal.
Fajn, tak už hledám film s dabingem, ale nikdo ho nemůžu moc najít.....
Vyšel v příbalech... Nekupoval jsem ho, ale všiml jsem si jí právě na obalu.
tak je to Tereza Chudobová - nadabovala ji fakt dobře - mám kvůli tomu resetnout anketu? Já bych ji možná i ten hlas dal...
protože Taberyová - to by se tlouklo s Twilight, kde bude (nanejspíš) dabovat Dakotu Fanning (jinak Kristen točí s Dakotou další 2 filmy, takže....), Eva Spoustová je o nějakých 30 let starších, Dytrtová imho se na ni nehodí - Jana Štvrtecká byla skvělá- ale nevím, jestli by byla k dostižení, Jitka Moučková v Jumperovi měla asi 10 vět.....tak, nechcete tam dát i Chudobovou? Zní fakt dobře :)
PS: můžu udělat sestřih dabingu Kristen s Votočkovou, Taberyovou, Štvrteckou, Chudobovou a dát to na youtube - co vy na to, mám?
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Kristen Stewart

Příspěvek od danpiper »

James55 píše:Když jsem koukal na ty ukázky, tak mi Chudobová přišla nejhorší, imho se k ní vůbec nehodí.

Jinak anketa založena..hlasoval jsem pro Pavlínu Dytrtovou
...mě se třeba vůbec nelíbí Taberyová. Ale Štvrtecká není vůbec špatná
*PS: díky za to založení ankety ;)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kristen Stewart

Příspěvek od Joe Black »

Musím uznat, že Jana Štvrtecká opravdu nezní špatně. Tereza Chudobová byla taková...nesedící, i když špatně mi to neznělo. Možná už se tam ten hlas nehodí věkem, nevím. Docela rád bych slyšel Jitku Moučkovou a Evu Spoustovou.
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Kristen Stewart

Příspěvek od danpiper »

Jakoby dabérek nebylo dost, další v řadě je Ivana Korolová, která ve Stmívání dabovala Alici Cullen a Victorii.....fakt povedené, kdo ji bude dabovat příště? Maxián? Nebo sám Zdeněk Podhůrský?
.....pardon, lehce mě to namíchlo
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Kristen Stewart

Příspěvek od matthew.17 »

Adéla Pristášová je perfektnou volbou pre Kristen, radšej by som ju uvítal na druhom mieste ako Pavlínku Dytrtovú ktorá ju nadabovala sice tiež dobre, ale ako dieťa a k imagu dospelej Kristen sa moc nehodí, tiež ju nepovažujem za dobrú voľbu pretože už je spjatá s Miley Cyrus a neznášam keď sú pomerne známi herci a majú jedného spoločného dabléra. Dalo by sa požiadať o nejakú výmenu alebo anketu, alebo niečo?
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Kristen Stewart

Příspěvek od Michaela2 »

jo, Pavlína mi k dotyčné taky pasuje :)
Odpovědět

Zpět na „S“