Owen Wilson

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Owen Wilson

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Bohdan Tůma (Bastardi, Darjeeling s ručením omezeným - Prima, Fotři jsou lotři, Je prostě báječná - Nova, Marley a já, My dva a křen - Prima, (Ne)obyčejný kluk - HBO/Prima, Nesvatbovi, Nikdy nekončíčí půlnoc, Noc v muzeu, Noc v muzeu 2, Noc v muzeu: Tajemství hrobky, Poznáš, až to přijde?, Převrat, Skrytá vada, Starsky & Hutch - VHS/TV Seznam, Tajná centrála, Taková zvláštní rodinka, Vem si mě, Zámek hrůzy - VHS, Zilionáři, Zoolander - Nova, Zoolander 2, Zpropadené dědictví, Život pod vodou,...)
2. Zdeněk Mahdal (Cable Guy - Blu-ray, Cesta kolem světa za 80 dní - Nova, My dva a křen - DVD, Nadějný rok, Přiběh Wendella Bakera, Půlnoc v Paříži, Rytíři ze Šanghaje, Tenkrát na Východě, Tvrďák Taylor, Týden bez závazků, Velká rána)
3. Ondřej Vetchý (Grandhotel Budapešť, Stážisti)

Aleš Zbořil (Cesta kolem světa za 80 dní - DVD)
David Novotný (Grázlové, Jeho fotr, to je lotr!)
Filip Jančík (Armageddon - VHS)
Jakub Saic (Ant-Man a Wasp: Quantumania, "Loki", Strašidelný dům)
Josef Carda (Cable Guy - VHS)
Ladislav Novák (Fotr je lotr)
Libor Hruška (Jsem agent, Za nepřátelskou linií)
Marek Libert (Cable Guy - ČT)
Martin Velda (Anakonda - VHS)
Michal Dlouhý (Francouzská depeše Liberty, Kansas Evening Sun)
Michal Holán (Anakonda - Blu-Ray)
Michal Michálek (Zoolander - VHS)
Petr Burian (Je prostě báječná - DVD, "Zpátky do školy")
Radek Hoppe (Zámek hrůzy - Filmbox)
Zbyšek Pantůček (Darjeeling s ručením omezeným - DVD)
Zdeněk Hruška (Armageddon - Nova)

Jiné:
Bohdan Tůma ("Hollywoodské hvězdy", Noc v muzeu: Tajemství hrobky) [dokumetární seriál, trailer]
Jan Maxián (Rush: A Disney-Pixar Adventure) [PC hra]
Jan Vondráček (Fantastický pan Lišák) [animovaný film]
Martin Dejdar (Ptačí úlet) [animovaný film]
Petr Rychlý (Marmaduk) [role psa]
Richard Krajčo (Auta, Auta 2, Auta 3) [animovaný film]

Poslední anketa skončila: 21.5.2011
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Budy »

Zdeňka Mahdala bych dal na druhé místo, daboval ho ještě ve filmu Cesta kolem světa za 80 dní pro Novu. A Zdeňka Hrušku bych dal asi mezi ostatní, když ho daboval jen jednou.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Markus »

Souhlasím. I když jsou tady slova "Zdeněk Mahdal" považována téměř za sprostá, tak také mám tohoto herce spjatého spíše s panem Mahdalem, než s Liborem Hruškou...
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Brocc »

třeba mně se k němu ZM vůbec nehodí, stejný případ jako Hugh Jackman, "dabuje ho dost, ale hodí se k němu?" Tato otázka může být u několika herců, a ne jen ve spojení se Zdeňkem Mahdalem ,to bysme se mohli dohadovat napořád :D btw. právě obsazování ZM na OW je je jeden z důvodů ,proč ho tak nerad slyším... :roll: :D
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Markus »

A já na to opět kontruji otázkou "A kdo rozhoduje o tom, ke komu se Mahdal hodí a ke komu ne?" ;) Pokud ho například u Jackmana uznala za dvorního dabéra naprostá většina fóra, tak prostě není co řešit... To, že si čtyři lidí myslí, jaká je to hrůza, je jen subjektivní názor, na který samozřejmě mají právo. Ale nemůžou si myslet, že jen kvůli jejich postoji "Nehodí se na něj, protože to říkám..." se začne přeobsazovat a hledat se "vhodnější" dabér. Viz. Angelina Jolie a Regina Řandová...
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Brocc »

ale to já ani nečekám.... tak si ten daný film pustím v orginále a podle mého subjektivního názoru o nic nepřijdu... ;) ale moc bych se tím neoháněl, nebýt určitých známostí, je docela možný, že kombinace Jackman - Mahdal nemusela vůbec vzniknout.... ale takových případů bude víc...
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Budy »

Markus píše:Souhlasím. I když jsou tady slova "Zdeněk Mahdal" považována téměř za sprostá, tak také mám tohoto herce spjatého spíše s panem Mahdalem, než s Liborem Hruškou...
Ano, právě proto Libor Hruška na třetí místo a Zdeněk Hruška ještě níž (to není narážka jak ho ti dva dabujou). ;)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Brocc »

myslím, že jediný řešení je anketa... třeba tam nakonec skončí někdo jiný, třeba Filip Jančík ho taky nedaboval špatně.... myslím, že je zbytečný, aby sme se tu hádali pořád dokola, stejně jeden druhého nepřesvědčíme... ;)
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Owen Wilson

Příspěvek od James55 »

Na co dělat anketu, když ho Mahdal daboval ve třech filmech a Jančík v jednom? Je přeci hned jasné, že Mahdal je dvornější dabér než Jančík. Takže navrhuju dát Mahdala na druhé místo a Hrušku na třetí.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Budy »

Moje řeč! A k tomu ještě k Mahdalovi připsat tu Cestu kolem světa.
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „W“