Owen Wilson

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Budy »

Ale tak když ho dabovali všichni tři ve stejném počtu filmu, tak jsou jeho dvorní dabéři všichni tři. To je stejné třeba jako u Eddieho Murphyho, kterého dabovali Oldřich Kaiser, Zdeněk Mahdal a Tomáš Juřička. A hádej se kdo je jeho dvornějším dabérem :) .
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Owen Wilson

Příspěvek od James55 »

Nemůžeš sypat všechny do jednoho pytle. Tady jde spíš o to, že někteří jedinci pana Mahdala nesnášejí a neuznávají ho jako dabéra. A jakmile má být Mahdal na druhém místě, tak hned se odvolává na jiné herce. V tom případě by měl být i u Willa Smithe dvorní Bohdan Tůma a ne Pavel Vondra, jak ho většina lidí v anketě zvolila. Já jsem hlasoval pro Bohdana, zdá se mi lepší. Vyhrál Vondra a co? Nerozkřikuju se po celém fóru, že se mi to nelíbí a v pohodě to překousnu. Já jsem ohleduplný k názorům jiných, což se o některých členech fóra bohužel říct nedá.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Brocc »

Budy píše:Ale tak když ho dabovali všichni tři ve stejném počtu filmu, tak jsou jeho dvorní dabéři všichni tři. To je stejné třeba jako u Eddieho Murphyho, kterého dabovali Oldřich Kaiser, Zdeněk Mahdal a Tomáš Juřička. A hádej se kdo je jeho dvornějším dabérem :) .
to je přesně ono, nejde o počet filmů, myslím, že Jiří Schwarz by byl jeho dvorním dabérem i kdyby ho daboval jen v Gladiátorovi a ostatní ve zbytku filmů.... a vo tom to je, takhle už není nejdvornější ,ale jeden z dvorních, což je zrovna u něj přinejmenším zajímavé...

mno jako pokud ale navrhujete systém ,tak by měl být u všech, tzn. buď anketa nebo počet dabování.... a ne, že někomu, se něco nelíbí, tak si pro jistotu vytvoří anketu... ale jo, ať je Bohdan klidně první, když chcete takovej systém ,ale mějte ho teda u všech.... v tom případě jsou ty ankety k ničemu....
Naposledy upravil(a) Brocc dne 03 čer 2009 16:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Budy »

Neříkám, že Zdeněk Mahdala je můj nejoblíbenější dabér, ale jako dabéra vůbec ho prostě považuju. Pár dobrých kousků se mu povedlo. Nikdo nemůže mít rád všechny.
Když má dabér herce nadabovaného pouze jednou, tak proč ho rovnou přidávat mezi dvorní?
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Markus »

Deadpool píše:mno jako pokud ale navrhujete systém ,tak by měl být u všech, tzn. buď anketa nebo počet dabování.... a ne, že někomu, se něco nelíbí, tak si pro jistotu vytvoří anketu... ale jo, ať je Bohdan klidně první, když chcete takovej systém ,ale mějte ho teda u všech.... v tom případě jsou ty ankety k ničemu....
Ehm a on snad někdo tu anketu zakázal? To jsem asi něco přeskočil. James jen vyjádřil svůj názor, ale vytvořit anketu má právo každý, tohle my vůbec neovlivňujeme. Já osobně bych jí třeba také uvítal... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Brocc »

ale sím tě ,víš moc dobře, že to byla reakce, že by se u každého mělo jednat jinak... ;) tak to prosím ještě víc nedramatizuj.... :D no a pokud je pan Mahdal tak "populární" jak píšete (což si myslím je přehnané), tak si za to může vcelku sám a je zbytečné ho nějak protěžovat, každýmu se prostě nelíbí... tu jde jen o to, že když nějakým způsobem argumentujete, tak byste se toho měli držet a ne ty názory měnit jak se to člověku hodí...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Markus »

Já nic nedramatizuju, jen si myslím, že to dramatizuješ... :) Ani jednou tady prostě nepadlo, že by anketa být neměla a ani by nás nenapadlo jí někde zakázat...

Tudíž anketa vytvořena. Tak hurá do toho...

A od příště to bude tak, že kdo bude chtít anketu, tak se ozve a anketa se vytvoří. Tyhle dohady o dvornosti už mě začínají unavovat...
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Brocc »

Markus píše:Já nic nedramatizuju, jen si myslím, že to dramatizuješ... :) Ani jednou tady prostě nepadlo, že by anketa být neměla a ani by nás nenapadlo jí někde zakázat...

Tudíž anketa vytvořena. Tak hurá do toho...

A od příště to bude tak, že kdo bude chtít anketu, tak se ozve a anketa se vytvoří. Tyhle dohady o dvornosti už mě začínají unavovat...
a já někde psal, že by "neměla být zakázána" ? myslím, že ne.... myslím, že ten smysl diskuze přehazuješ jinam...

to je přesně to, o čem jsem se tu zbytečně vykecával, s anketou to být nemusí... a ne u každého herce jinak.... pak to tak dopadá...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Markus »

Já už vážně nechápu, co jako chceš. Do teď ten systém fungoval, tak mi není jasné, co ti tak najednou vadí. Vždyť ankety nikdo nezakazuje, ale ani nepřikazuje. Někdy se zdála anketa holt zbytečná a tak se nevytvořila. Ale když se to někomu nelíbilo a ozval se (třeba já u Natalie Portman), tak se anketa ihned vytvořila. Co je na tomhle systému špatného? Takže ty jako chceš, aby ta anketa byla buď zakázaná u všech herců a nebo naopak přikázaná? Už jsem z toho jelen... Nebo se furt točíš kolem toho, že James prohlásil, že anketa je dle něj zbytečná? Asi mi to dneska pomalu myslí, nebo už nevím... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Owen Wilson

Příspěvek od Brocc »

Markus píše:Já už vážně nechápu, co jako chceš. Do teď ten systém fungoval, tak mi není jasné, co ti tak najednou vadí. Vždyť ankety nikdo nezakazuje, ale ani nepřikazuje. Někdy se zdála anketa holt zbytečná a tak se nevytvořila. Ale když se to někomu nelíbilo a ozval se (třeba já u Natalie Portman), tak se anketa ihned vytvořila. Co je na tomhle systému špatného? Takže ty jako chceš, aby ta anketa byla buď zakázaná u všech herců a nebo naopak přikázaná? Už jsem z toho jelen... Nebo se furt točíš kolem toho, že James prohlásil, že anketa je dle něj zbytečná? Asi mi to dneska pomalu myslí, nebo už nevím... :)
asi jo... ano řekl, že je zbytečná, z podle mě neadekvátních důvodů... radši to vysvětlím: že když ho daboval víckrát, je dvornější... proto jsem psal, ať se buď udělá anketa nebo se to může přeházet i u ostatních, jen aby systém byl stejný... toť vše...
Odpovědět

Zpět na „W“