Inversion / AKPDJ Studio

I fandové se snaží...

Moderátoři: Martin, Daniel D.

Inversion / AKPDJ Studio

Příspěvekod Route95 » 29 srp 2017 16:56

Obrázek
INFO: MOBYGAMES|DATABAZE-HER

V českém znění: Jakovel (Davis Russel), Route95 (Leo Delgado, počítač), Magegam (Banks), RicoRic (Harrison), KoPy (Fitgerald), Šárka (Leila, děti ve vězení), Majko (Peter, děti ve vězení), Premikar (černý civilista), Původní ruský dabing (lutadoři) a další

Překlad: Sarakat, Pe.si.cha
Úprava překladu a dialogy: Route95
Zvuk: Route95
Produkce: Route95
Režie: Route95
České znění vyrobilo AKPDJ Studio v roce 2017
Plánované datum vydání: říjen/listopad 2017
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Už nějaké dva měsíce pracuji na dabingu hry Inversion. Přemýšlel jsem, zdali příspěvek mám udělat teď nebo až po vydání, nakonec jsem ho tedy vydal před vydáním, aby se měli lidi na co těšit. Tento dabing nemá skoro žádnou propagaci a hra není ani příliš známá, takže snad si ji aspoň někdo s dabingem užije. V krátkosti bych tuto 3rd person střílečku s možností manipulace gravitace popsal jako klon gears of war. Pokud bych se měl dostat k technické stránce dabingu, jedním slovem bych řekl, že to nebyla žádná sranda dostat soubory zpět do hry, naštěstí s novou verzí programu fsbext se mi to podařilo. Podle mých odhadů by měl dabing vyjít na přelomu září/října 2017. V polovině září bych vydal gameplay s ukázkou dabingu a až si budu jistý, kdy dabing výjde, tak týden před vydáním by vyšel trailer. Pro více informací bych doporučil navštívit mé stránky kde průběžně aktualizuji vývoj.

Poslední aktualizace byla 8.9; makal jsem na tom poslední 4 dny a nadaboval jsem všechny generika a cutscény Lea a počítač. Stále si víc myslím, že to do konce září dodělat nestihnu. Dokonce jsem se dneska dozvěděl, že Ejmit dabing vzdává. Škoda, musím ho ale přeobsadit.

Update 9.9 - Paráda, Kopy odkývl a bude dabovat, jen neví kdy, chodí totiž do práce.

Update 17.9 - Jakovel má hotovo 25% a zpracoval jsem zatím nadabované soubory (kterých bylo něco přes 3000). Zjistil jsem, že dabing nestihnu vydat do konce září a proto vydání dabingu posouvám z konce září na konec října; gameplay posouvám z poloviny září na konec září.
Route95

Re: Inversion / AKPDJ Studio

Příspěvekod starpep » 30 srp 2017 21:50

Budu držet palce Route, určitě si to pak zahraju, jinak plánuješ pak i další hru ? :-:
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

Příspěvekod Route95 » 31 srp 2017 10:05

Budu držet palce Route, určitě si to pak zahraju, jinak plánuješ pak i další hru ? :-:

Díky :) A k té další hře; no, zatím žádnou neplánuju. Hlavně teď musím dokončit tuhle a pak se rozhodnu o další.
Route95

Příspěvekod KOMZA » 31 srp 2017 12:47

O téhle hře jsem vůbec nikdy neslyšela, přičemž právě tato neznalost mě donutila si o ní něco zjistit. Na Steamu má sice necelých 60 %, ale gameplay celkově nevypadá vůbec špatně, spíš naopak (alespoň pro mě). Pokud si tam někde pak udělám čas mezi ostatními hrami, možná už je zde zvědavosti zkusím :)
KOMZA

Zpět na Amatérský dabing