Inversion / AKPDJ Studio

I fandové se snaží...

Moderátoři: Martin, Daniel D.

Inversion / AKPDJ Studio

Příspěvekod Route95 » 29 srp 2017 15:56

Obrázek
INFO: MOBYGAMES|DATABAZE-HER

V českém znění: Jakovel (Davis Russel), Route95 (Leo Delgado, Banks, počítač, otroci, multiplayer, rebelové), Magegam (Fitgerald, civilisti, vysílačka), RicoRic (Harrison), Šárka (Leila, děti ve vězení), Majko (Peter, děti ve vězení), Premikar (černý civilista), Původní ruský dabing (lutadoři) a další

Překlad: Sarakat, Pe.si.cha
Úprava překladu a dialogy: Route95
Zvuk: Route95
Produkce: Route95
Režie: Route95
České znění vyrobilo AKPDJ Studio v roce 2018
Plánované datum vydání: únor 2018
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Už nějaké dva měsíce pracuji na dabingu hry Inversion. Přemýšlel jsem, zdali příspěvek mám udělat teď nebo až po vydání, nakonec jsem ho tedy vydal před vydáním, aby se měli lidi na co těšit. Tento dabing nemá skoro žádnou propagaci a hra není ani příliš známá, takže snad si ji aspoň někdo s dabingem užije. V krátkosti bych tuto 3rd person střílečku s možností manipulace gravitace popsal jako klon gears of war. Pokud bych se měl dostat k technické stránce dabingu, jedním slovem bych řekl, že to nebyla žádná sranda dostat soubory zpět do hry, naštěstí s novou verzí programu fsbext se mi to podařilo. Podle mých odhadů by měl dabing vyjít na přelomu září/října 2017. V polovině září bych vydal gameplay s ukázkou dabingu a až si budu jistý, kdy dabing výjde, tak týden před vydáním by vyšel trailer. Pro více informací bych doporučil navštívit mé stránky kde průběžně aktualizuji vývoj.

Poslední aktualizace byla 8.9; makal jsem na tom poslední 4 dny a nadaboval jsem všechny generika a cutscény Lea a počítač. Stále si víc myslím, že to do konce září dodělat nestihnu. Dokonce jsem se dneska dozvěděl, že Ejmit dabing vzdává. Škoda, musím ho ale přeobsadit.

Update 9.9 - Paráda, Kopy odkývl a bude dabovat, jen neví kdy, chodí totiž do práce.

Update 17.9 - Jakovel má hotovo 25% a zpracoval jsem zatím nadabované soubory (kterých bylo něco přes 3000). Zjistil jsem, že dabing nestihnu vydat do konce září a proto vydání dabingu posouvám z konce září na konec října; gameplay posouvám z poloviny září na konec září.

Update 2.10 - Updaty v jejich plné formě a častěji uvádím na svých stránkách, zde je pouze souhrn. Od posledně jsem nadaboval 20 minut ze 39 minut Leových generických hlášek. Začal jsem dabovat Bankse (KoPy se stále neozval, takže beru věci do svých rukou). Sliboval jsem gameplay na konec září, ale bohužel stále nevznikl, protože by byli stále určité části v angličtině, jelikož například hlavní postava není stále dodabovaná a je v každé scéně, tak by to vyznělo divně (pro lidi kteří si chtějí udělat obrázek, jak to bude vypadat, tak jsem experimentální ukázkou vydal před 2 měsící ZDE (v čase 11:00)). Dále jsem narazil na 2 problémy, které jsem naštěstí zjistil, jak opravit (viz moje stránky).¨

Update 23.10 - Od posledně jsem konečně dodaboval Lea, takže je kompletně hotový, Šárka nadabovala všechny své postavy, dokončil jsem dabing multiplayeru a dabing rebelů. Zbývá Banks (zatím 0%, musím si pohrát s hlasem), Davis (zatím 25%) a Fidgerald (zatím +- 50%) + pár civilistu. Dabing se blíží ke konci, "teda snad", a datum vydání se bude bohužel opět muset posunout. Nevím na kdy, protože až bude dodabováno, tak se musí surový materiál upravit, vložit do hry a minimálně hru 2x dohrát na odhalení případných chyb. Proto nechci říkat přesný den či měsic, odkládám to na konec roku to znamená že do konce roku to bude na 100% hotové, souborů je 2500, a to se musí náležitě otestovat.

Update 27.12 - Dva měsíce zde nebyl žádný update, tak je načase toto napravit. Dabing téměř hotov, zbývá dodabovat Davise (bude dodabován do konce roku) a Fidgeralda. Dále je třeba otestovat dabing a upravit sarakatovy české titulky. Dabing je už v hratelném stavu, průběžně testuju. Na konci roku, 31.12 výjde gameplay z bety dabingu. V lednu mám zkouškové období, takže dabingu se věnovat nebudu a dokončím ho tedy v únoru, kdy by měl i vyjít. Dabing dělám sám (až na dabování) a nepředpokládal jsem, že to bude tak dlouho trvat.

Update 31.12 - Vydána tříminutová ukázka z betaverze dabingu: https://www.youtube.com/watch?v=VxHj8g8f-Oc

Update 28.2 - Vydána patnáctiminutová ukázka ze snad finální verze dabingu: https://www.youtube.com/watch?v=8xc76oq5Nxc
Uživatelský avatar
Route95
 
Příspěvky: 45
Registrován: 24 čer 2015 23:22
Bydliště: Třinec

Re: Inversion / AKPDJ Studio

Příspěvekod starpep » 30 srp 2017 20:50

Budu držet palce Route, určitě si to pak zahraju, jinak plánuješ pak i další hru ? :-:
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
Uživatelský avatar
starpep
 
Příspěvky: 845
Registrován: 25 led 2010 21:49
Bydliště: Havířov

Re: Inversion / AKPDJ Studio

Příspěvekod Route95 » 31 srp 2017 09:05

Díky :) A k té další hře; no, zatím žádnou neplánuju. Hlavně teď musím dokončit tuhle a pak se rozhodnu o další.
Uživatelský avatar
Route95
 
Příspěvky: 45
Registrován: 24 čer 2015 23:22
Bydliště: Třinec

Re: Inversion / AKPDJ Studio

Příspěvekod KOMZA » 31 srp 2017 11:47

O téhle hře jsem vůbec nikdy neslyšela, přičemž právě tato neznalost mě donutila si o ní něco zjistit. Na Steamu má sice necelých 60 %, ale gameplay celkově nevypadá vůbec špatně, spíš naopak (alespoň pro mě). Pokud si tam někde pak udělám čas mezi ostatními hrami, možná už je zde zvědavosti zkusím :)
Oblíbenci týdne:
Čestmír Řanda (Občan Kane)
Jana Páleníčková ("Ospalá díra")

Speciální oblíbenec:
Tom McKay (Kingdom Come: Deliverance)
Uživatelský avatar
KOMZA
 
Příspěvky: 614
Registrován: 12 led 2015 19:10
Bydliště: Horažďovice (skoro Plzeň...)

Re: Inversion / AKPDJ Studio

Příspěvekod Route95 » 31 pro 2017 21:45

Jak jsem psal v posledním updatu tak jsem i dodržel. Konečně jsem vydal nějakou ukázku dabingu. Musel jsem vybrat nějakou část, kde jsou všechny postavy nadabované. Jakovel totiž stále nedodaboval hlavní postavu a tak je takovýchto úseků fakt málo. Nakonec to vyšlo na takovouto třiminutovou pasáž. Dabing je stále v betaverzi, takže vyváženost zvuků nebo lip-synch nemusí být dokonalý.

https://www.youtube.com/watch?v=VxHj8g8f-Oc
Uživatelský avatar
Route95
 
Příspěvky: 45
Registrován: 24 čer 2015 23:22
Bydliště: Třinec

Re: Inversion / AKPDJ Studio

Příspěvekod Route95 » 28 úno 2018 14:34

Dabing se již blíží do finální fáze a tak jsem natočil patnáctiminutovou ukázku z různých částí hry. Nemohl jsem si odpustit ani takový malý dabérský easter egg, kdy přibližně v jedenácté minutě jsem nadaboval pár otroků jako Gluma z Pána prstenů, což aspoň oživí jejich původní mumlání. Co se týče dabingu, tak je dodabováno (zbývá jen pár větiček u jedné postavy; to ale moc nepočítám). Nyní jen zbývá vychytat chyby, na které jsem narazil při testování (přibližně 30 chyb) a upravit češtinu, aby ladila s českým dabingem (pro mě největší peklo, jelikož to je přes 2000 souborů, které je třeba ověřit a následně v češtině, pokud je potřeba, opravit). Nakonec zbývá jen poslední test a vydání. Datum vydání jsem stanovil na 23. března 2018. Už to nebudu odkládat, jelikož jak jsem řekl je hotovo a nyní se ladí jen chyby.

https://www.youtube.com/watch?v=8xc76oq5Nxc
Uživatelský avatar
Route95
 
Příspěvky: 45
Registrován: 24 čer 2015 23:22
Bydliště: Třinec

Re: Inversion / AKPDJ Studio

Příspěvekod starpep » 28 úno 2018 16:42

Super, vyjde okolo mých nározek :) A ti otroci, tam zněj fakt parádně :D
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
Uživatelský avatar
starpep
 
Příspěvky: 845
Registrován: 25 led 2010 21:49
Bydliště: Havířov


Zpět na Amatérský dabing

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvníkEdna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály