Hledáme nové dabéry | SKy Studio dabing

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2597
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Hledáme nové dabéry | SKy Studio dabing

Příspěvek od Pan X »

Znovu a znovu :D
Obrázek
Ahoj, já jsem Peťan a jsem majitel, a režisér ve Sky Studiu dabing, kdo jsme?

Sky Studio dabing je dabingová amatérská organizace zabývající se Českým FAN Dabingem, založeni jsme od roku 2013.

A čím se zabývá SKy Studio no přece dabingem! Na poli českého amatérského dabingu se pohybujeme už 4 roky, máme za sebou skoro dva filmy a různé minifilmy, několik seriálů a hromadu trailerů. Dokonce jsme nadabovali jednu velice známou píseň, dabujeme taktéž mluvené příběhy z knih.

A to DŮLEŽITÉ!
Hledáme nové DABÉRKY!! A DABÉRY!, Naší dabingové rodiny

(Ovšem upozorňujeme, že my jsme neziskové studio, nebereme za žádný z naších dabingů mzdu. Dabing děláme a vyrábíme pouze proto, že dabing máme rádi a že nás baví.)

Zrovna připravujeme dva dabingy, na velmi oblíbené seriály, které vás zajisté pobaví, Těšíme se na vás. Můžete mě kontaktovat zde v soukromé zprávě a nebo zde na Facebookové stránce - https://www.facebook.com/SkyStudioDABING/
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2610
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledáme nové dabéry | SKy Studio dabing

Příspěvek od KOMZA »

Já asi psát nemusím, co? :D
ruffus
Příspěvky: 1
Registrován: 16 úno 2018 13:39

Re: Hledáme nové dabéry | SKy Studio dabing

Příspěvek od ruffus »

Zdravím!
Rád bych to zkusil u vás s dabingem. Myslím, že bych pro to mohl mít vlohy (vášeň rozhodně mám) :)
Andrea13
Příspěvky: 1
Registrován: 21 zář 2022 06:49

Re: Hledáme nové dabéry | SKy Studio dabing

Příspěvek od Andrea13 »

Dobrý den, ráda by jsem zkusila dabing.Je mi 47 ,ale mám jemný hlas ,spíše dětský.Kdyby jste náhodou potřebovali.Děkuji hezký den Andrea.
kubajakub876
Příspěvky: 47
Registrován: 10 dub 2021 11:45

Re: Hledáme nové dabéry | SKy Studio dabing

Příspěvek od kubajakub876 »

Rád bych si zkusil dabing, je mi 17 let, jsem amatér, hoooodně se o něj zajímám, miluju dabing a moje největší záliba je prohlížení dabingfóra. A je hrozně lákavý si dabing zkusit a někomu dát český hlas. Děkuji. Jakub
V. Příhodová T.Taberyová I.Korolová J.Moučková J.Mařasová K.Lojdová K.Peřinová M.Chytilová, V.Taberyová, L. Vondráčková
M. Libert P.Vondra M.Holán O.Hajlich M.Holý P.Neskusil P.Tesař L.Cigánek B.Tůma I.Hrbáč M.Stránský P.Soukup J.Prager L.Hruška
Z.Štěpán
Odpovědět

Zpět na „Obecně“