Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od therak »

Když už jsi nakousl koupi 20th Century Fox, jak to bude s dabingy jejich filmů? Budou i nadále dabovány na Barrandově? A nebo se změní i dabingová politika a půjdou k Virtualu spolu s těmi všemi rádoby castingy a dohledem?
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Těžko říct. Ale asi málokdo by se zlobil, kdyby ty dabingy už nedělal Barrandov. Ačkoliv těžko říct jak třeba u Deadpoola. Ten měl ukázkově špatný dabing, ale pochybuju, že by Disney pustil R-kový film do kina s dabingem. Těžko říct, jak to bude a kdy vůbec dojde k nějakým viditelným změnám.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od Tomasak »

tom99 píše:Přesně tak. Navíc já na to chci jít i v dabingu, ale dokud nebudu vědět obsazení, tak na to nepůjdu. Takže tyto "embarga" vlastně přicházejí o podobné typy jako já, kteří čekáme na obsazení. Dnes na to chci jít znovu a jelikož nevím obsazení, tak půjdu znovu s titulkami. A věřím, že takových jako já je spoustu...
Co chceš vědět? Obsazení sedmičky zachováno a Lukyho Nebechodce dabuje Majkl Long. ;)

edit: nevšiml jsem si, že už je téma s obsazením :D
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“