Captain Marvel - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvekod jackb » 19 zář 2018 21:28

Rovnou se může zapomenout na "provařenější" hlasy jako Martina Kechnerová, Klára Sochorová, Kateřina Velebová nebo Eliška Nezvalová. Stačí se podívat na obsazování pana režiséra - Spider-Man (Mišík), Black Panther (Čapka, Novotný), Doctor Strange (Pejchal), Ant-Man (Gondík), Star-Lord (Říčař). Všichni mají něco společného - buď si lidi vybaví jejich tváře nebo jsou hodně málo slyšet. A takhle bude obsazena i Captain Marvel - osobně by se mi líbila Zuzana Kajnarová nebo Jana Stryková, ale myslim si že to Kohoutová dotáhne až do výsledného filmu (už jen protože jí pan režisér obsadil letos hned 3x).

Jo a taky podle mě můžeme zapomenout, že bude Coulsona dabovat Zdeněk Mahdal

Jinak k dalším rolím bych to viděl:
Jude Law - Marek Libert (podle mě nereálné) / Saša Rašilov
Ben Mendelsohn - Lukáš Vaculík
jackb
Globální moderátor

Příspěvekod Eminem007 » 19 zář 2018 22:57

já bych bral, klidně u Juda Law ještě tyto dabéri: Filip Blažek a David Švehlík. na druhou stranou by mohl Saša Rašilov vyjít, protože bude dabovat jednu z hlavních rolí ve druhých Fantastických zvířat, takže jestli si ho pan režisér někde od chytí tak by si ho mohl dábnout. Bena Mendelsohna by mohli namluvit např. Martin Stropnický nebo Pavel Novotný.

P.S. - Berenice vzkazuju jestli bude obsazena, tak ať se hodně snaží, protože mě zatím v traileru moc nepřesvěčila.
Eminem007

Příspěvekod fabec122 » 20 zář 2018 20:29

Tak Stropnický asi ne, ten má trochu jiné pracovní povinnosti. Apropo, on je možná bude mít v době dělání dabingu i Kratina.
Myslim, že když budou mít tvůrci všech pět pohromadě, tak snad obsadí Hlavicu, když už teda musí bejt ve filmu taková zvěrstva jako digitální omlazování...
fabec122

Předchozí

Zpět na Reklamy, spoty a další