Strážci Galaxie Vol. 2 - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
elbrambo2812

Strážci Galaxie Vol. 2 - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Guardians of the Galaxy Vol. 2
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | OBSAZENÍ

Trailer A: https://youtu.be/Bso4ouXmi7g
V českém znění: Roman Říčař - Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Martin Zahálka - Dave Bautista (Drax), Tomáš Gibiš a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2016

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer B: https://youtu.be/vBsDVOa8Y48
V českém znění: Roman Říčař - Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Martin Zahálka - Dave Bautista (Drax), David Novotný - Bradley Cooper (Rocket), Tomáš Gibiš a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2016

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

TV spot: https://youtu.be/KM8s4PJXFeI
V českém znění: Roman Říčař - Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Martin Zahálka - Dave Bautista (Drax), David Novotný - Bradley Cooper (Rocket), Miroslav Táborský - Michael Rooker (Yondu), Nikola Votočková - Elizabeth Debicki (Ayesha), Tomáš Gibiš a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2017

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer E: https://youtu.be/IByNEarObxk
V českém znění: Roman Říčař - Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Antonie Talacková - Zoe Saldana (Gamora), Martin Zahálka - Dave Bautista (Drax), David Novotný - Bradley Cooper (Rocket), Adéla Pristášová - Karen Gillan (Nebula), Zdeněk Maryška - Kurt Russell (Ego), Nikola Votočková - Elizabeth Debicki (Ayesha), Tomáš Gibiš

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2017
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 25 črc 2017 15:53, celkem upraveno 28 x.
richardda
Příspěvky: 1103
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Strážci Galaxie Vol. 2 - trailer

Příspěvek od richardda »

Tak na tohle se moc tesim! Doufam, ze nas opet ceka tak skvely kinodabing jako u jednicky. Samozrejme, nejdulezitejsi bude kvalita filmu, ale ja jim verim. :D
NOVA, jedině ona.
-kNiGHT-
Příspěvky: 446
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Strážci Galaxie Vol. 2 - trailer

Příspěvek od -kNiGHT- »

Tak jen pevně doufat, že na Kurta Russela (Ego) vyjde pro nás nějaký "známější" hlas, než je teď v posledním traileru pan Maryška. Rád bych tam slyšel pana Štepničku, ale to je jako vždy ve hvězdách.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
fabec122
Příspěvky: 1554
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Strážci Galaxie Vol. 2 - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Tohle spadá pod Marvel ne? Nejsem fanda těhlech filmů, ale Jiří Štěpinička už v tom universu mluvil několik postav ne?
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Strážci Galaxie Vol. 2 - trailer

Příspěvek od bloom »

Vzhledem k tomu, že volba pana Štěpničky by asi nedělala dobrotu a ostatní pravidelní dabéři KR by zněli dost mladě, napadá mě obsadit Svatopluka Skopala - ostřílený dabér, který IMHO má s Russellem zdařilou zkušenost.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Strážci Galaxie Vol. 2 - trailer

Příspěvek od oberon »

Já se zase přiznám, že mě hned u traileru napadl Jiří Schwarz, který zatím pořád nemluvil žádnou větší postavu a je to dost zkušený herec a dabér na to, aby někoho jako je Kurt Russell dobře zvládl...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Strážci Galaxie Vol. 2 - trailer

Příspěvek od jackb »

No tak já doufám, že v tom výpisu nebude chybět spojení Sly-Pavel Rímský. Když už museli Rímskému sebrat Furyho, tak snad ho alespoň obsadí na jeho nejdvornějšího herce, nějaké experimenty ať si v tomhle případě strčí někam.

A u Russella, když vypadávají pravidelnější volby, tak by počkal spíš na to jaká ta postava bude (klaďák, záporák nebo něco mezi) a podle toho volil. Jiří Schwarz je v tomhle ideálnější volba, ale Svatopluka Skopala bych si rád poslechnul (dokonce mě svého času napadnul), ale pro mě má hlas spíš na tu kladnější postavu. Ale ono to je jedno, premiéra skoro za měsíc, takže už bude vybráno.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Strážci Galaxie Vol. 2 - trailer

Příspěvek od oberon »

Já myslím, že budeme rádi, když to bude dělat alespoň M.Mejzlík, kterého začal V.Žďánský poměrně často obsazovat a nebude to nějaký starý nedabér :) ...
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Strážci Galaxie Vol. 2 - trailer

Příspěvek od therak »

jackb píše:No tak já doufám, že v tom výpisu nebude chybět spojení Sly-Pavel Rímský. Když už museli Rímskému sebrat Furyho, tak snad ho alespoň obsadí na jeho nejdvornějšího herce, nějaké experimenty ať si v tomhle případě strčí někam.
Nechci vnášet negativismus, ale osobně mám strach, že spojení Rímský-Stallone se konat nebude, za opak ale budu jenom rád. Pan Žďánský již totiž předvedl, co umí, to dobré i to špatné. A ať už Disney zasahuje do tvorby dabingu jakkoliv, tak na toto spojení se prostě nesahá. Připomeňte mi prosím někdo jen tak mimochodem, kdy byl naposledy Stallone dabován někým jiným než Rímským?

Ať už dabing Strážců dopadne jak chce, tak právě spojení Rímský-Stallone je jedno z minim, na které se spoléhá. Odklon od takové tradice by snad měli poznat i lidé, kteří jsou pouzí "konzumenti" filmů, které nezajímá kvalita dabingu.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“