Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
Aslan
Příspěvky: 124
Registrován: 09 říj 2009 11:23

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od Aslan »

Ve výčtu chybí Nikola Votočková jako Leia. Mluví v pozadí když Ray říká světlo.
elbrambo2812

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Já o tom věděl, ale neslyšel jsem jí tam ani já, ani nikdo jiný, tudíž díky za potvrzení! ;)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od oberon »

Je hezké, že se pan Žďánský pokouší najednou něco dodržovat, bohužel ale dost nesmyslně, když jsou 2/3 obsazení z nových dabingů trilogie a pan Dlouhý z toho starého (berte s nadsázkou, vím že je to pouze trailer). Možná se tim tvůrci snaží zavděčit starším divákům a zastáncům původních dabingů a dopřát jim ho alespoň v traileru (resp. v to doufám, jinak by výsledek zněl dost divně)...

Každopádně už v traileru je znát jak věkový rozdíl (přece jenom se u nás SW začaly dabovat s dost velkým spožděním, takže dneska už věkově pan Dlouhý vůbec nesedí) tak i typová nesourodost. Hamill a M.Dlouhý vyzráli každý tak trochu jiným způsobem, z jednoho je stálě poměrně mladě znějící chlapák a ten druhý evokuje spíše postaršího charismatického moudrého muže. Představa O.Brouska se mi upřímně moc nelíbí, on umí spíš takové záporáky, šedé eminence, nebo takové ty potrhlejší postavy, Luke by měl IMHO znít spíš sympaticky a zároveň vážně a mentorsky. Navíc je dost slušná pravděpodobnost, že se Ackbar vrátí a nechápu, proč by v dnešní době měl dabér hlavní postavy dělat ještě nějakou další. Osobně by se mi pořád nejvíc zamlouval V.Beneš, popř. klidně i P.Šrom, oba jsou to skvělí herci a dokážou být i dost sympatičtí a zároveň vážní :) ...

Větší strach mám ale stejně o budoucí výkony E.Josefíkové, která mě snad ve všem co jsem s ní od tFA slyšel spíš zklamala a vzbudilo to ve mně slušné obavy. To samé platí o Š.Benonim, kterého už dost možná v dalších dílech nějaká modulace masky nezachrání...
vivatis
Příspěvky: 8
Registrován: 13 pro 2016 18:12

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od vivatis »

Takže, jelikož jsem si zvykl na nový dabing a to hlavně díky blu-ray a návaznosti tak jsem prostě proti tomu, aby ''Han Solo'' daboval Lukea. Je to jen trailer já vím uvidíme v létě kdo si zadabuje Luka v příštím traileru. Jinak s Josefíkovou problém nemám, Rey zvládla výborně a hlavně jsem rád, že Rey má svou dabérku. Jinak což nechápu všechny ty věty v pozadí (Si má jediná naděje / Podle temné straně síly a Obklopuje nás a spojuje) jsou vyjmuty z nového dabingu, takže pan Dlouhý se tady (snad) objevil opravdu jen náhodou.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Jelikož do premiéry zbývá ještě víc než půl roku a kolikrát máte jiné obsazení i v traileru měsíc před premiérou, tak Michal Dlouhý je tu spíš tak pro potěchu fanoušků starých dabingů. U Virtualu mají většinou věkově dobře obsazené dabéry, takže ač je Michal Dlouhý v tom traileru dost dobrý (i přes věkový deficit), tak ve filmu nebude.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od C.I.S.I. »

Pomerne zajimava informace: Frantisek Fuka nebude prekladat Epizodu 8. Rika to v clanku zde
Uživatelský avatar
Azrael
Příspěvky: 4
Registrován: 29 dub 2015 14:43

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od Azrael »

Mě naopak vůbec nevadí, že by pan Dlouhý zněl oproti Lukovi mladě, protože Mark Hammil má také ještě velmi mladě znějící hlas, když si poslechnete trailer v originálním znění. Já doufám, že ho bude dabovat i v samotném filmu, jsem prostě zvyklý na to "staré" nadabování a přijde mi automaticky ladící s postavami. Ale je to samozřejmě o zvyku a film si nakonec vždy můžu pustit v originálním znění :)
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Dnes nový trailer, pokud se potvrdí to, tak jsem na to zvědavý
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od Kubaz »

Trailer už je k dispozici v dabované verzi.
https://youtu.be/8kd6EkVsjBw

Luke je skutečně Michal Dlouhý. Sedí mi tam skvěle, ale prostě mi to vadí kvůli té návaznosti. Jinak Jan Šťastný zní perfektně!
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Tak všechny obavy z diskuze na ČSFD se opravdu potvrdili a oni ho fakt obsadili :shock: :? :evil: . Šmarja tohle snad ani neni možný, to snad ve Virtualu dělají schválně, teď ještě aby Del Tora mluvil třeba Rašilov a mají to skoro komplet... I kdyby tam nebyla návaznost na Han Sola, tak Dlouhý bude znít úplně směšně ve dvojici s M. Steinmasslovou. Jsou to dvojčata přece, tady budou znít jako matka a syn...; Už jen ta scéna v traileru, kdy mluví Luke o tom, jak ho vyděsila síla, je vidět, jak zní M. Dlouhý strašně mladě i vůči Hamillovi samotnému...
Vždyť tady se opravdu nedá argumentovat ani tím, že je to návaznost na staré díly, to by museli obsadit P. Lněničku, ty staré dabingy už dneska nikdo nikdy nepustí...
Tady měl být prostě V. Beneš, ten by to nadaboval určitě nejlépe, nebo mě osobně by se líbil O. Vetchý..., i ten Kratina by se dal přežít, ten aspoň nikoho v SW nedaboval
J. Šťastný si to fakt dává, ale M. Dlouhého stejně nevykompenzuje...
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“