Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
elbrambo2812

Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Star Wars: The Last Jedi
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | OBSAZENÍ

Trailer A: https://youtu.be/ZxCZoLnjah0
V českém znění: Michal Dlouhý - Mark Hamill (Luke Skywalker), Eva Josefíková - Daisy Ridley (Rey), Nikola Votočková - Carrie Fisher (princezna Leia), Jiří Schwarz - Alec Guinness (Obi-Wan Kenobi), Bohuslav Kalva - Frank Oz (Yoda), Tomáš Gibiš

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2017

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer C: https://youtu.be/4Kjur3Ak6Xc
V českém znění: Michal Dlouhý - Mark Hamill (Luke Skywalker), Eva Josefíková - Daisy Ridley (Rey), Štěpán Benoni - Adam Driver (Kylo Ren), Jan Šťastný - Andy Serkis (Nejvyšší vůdce Snoke), Filip Blažek - Oscar Isaac (Poe Dameron), Jiří Schwarz a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2017
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 26 dub 2018 18:48, celkem upraveno 8 x.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od jackb »

Obi-Wanovu větu "podlehl temné straně síly" v záběru na Vaderovu zničenou masku dabuje Jiří Schwarz a hned na to Yodovo "Obklopuje nás a spojuje" zase Bohuslav Kalva. Jinak doufám, že Luke dostane věkově odpovídajícího dabéra - Michalu Dlouhému s jeho mladě znějícím hlasem nepůjde věřit chlap, kterému táhne na šedesát za žádných okolností.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Jak už jsem psala na YouTube - Jako jo, na jednu stranu je fajn slyšet M. Dlouhého, jenže má fakt dost mladý hlas a prostě to nesedí... Když už se ale před VII vedly spekulace, když jsme si ještě mysleli, že Luke promluví, tak pokud vím, nikdo nepřišel s nějakým pořádným návrhem. Kdo ví, třeba to nakonec dopadne takhle.
(OT: M. Dlouhý nikdy neměl dabovat Hana Sola, nikdy! :D)
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Pro někoho třeba neměl Michal Dlouhý dabovat Han Sola, ale teď by zas v žádném případě neměl mluvit Luka, však to by bylo to samé, jako Jiří Plachý v Rogue one. Původní dabingy jsou dávno "mrtvé", dost pochybuju, že by je někdy někdo ještě uvedl. Doufám, že ho zatím V. Žďánský obsadil kvůli návaznosti na původní dabingy, poněvadž zatím nemají žádné návrhy na finální obsazení a Petr Lněnička by tu zněl dost směšně.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od jackb »

1) Luke vypadá prostě staře
2) Leiu jeho sestru dvojče dabuje Milena Steinmasslová, takže obsadit Michala Dlouhého by byla blbost
3) fabec122 má podle mě pravdu a dabér Luka se bude teprve vybírat - doufám v Beneše, který by sednul perfektně, ale jde o pana Žďansého, takže dostanu Kratinu

A za sebe říkám, že Michal Dlouhý jako Han Solo byl výborný a dabing si kradl pro sebe a jak mám hrozně rád Pavla Soukupa, tak herecky překonal i jeho. V podání Dlouhého zněl jako ten dokonalý hláškují frajírek a jeho přerod v hrdinu (ale pořád hláškující) byl znát.
Dabing Fan
Příspěvky: 44
Registrován: 16 led 2010 20:19

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od Dabing Fan »

Mne osobně se Michal Dlouhý v traileru dost líbí a byl bych moc rád, kdyby tuto roli nadaboval celou. Ostatně když si poslechnete trailer v originální verzi, tak hlas Marka Hamilla rozhodně staře nezní. A Michal Dlouhý je natolik výborný dabér, že určitě zvládne najít vhodnou hlasovou polohu.
byvojik
Příspěvky: 229
Registrován: 12 pro 2012 17:53

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od byvojik »

Souhlasím s uživatelem Dabing Fan... Když jsem ten trailer viděl poprvé, tak první co bylo: "Jooo, Michal Dlouhý, paráda!". Jelikož jsem zvyklý právě na ten dabing ve kterém Luka daboval. A myslím, že by Luka v tomhle filmu rozhodně nijak výrazněji neomladil. Takže já jsem rozhodně PRO, aby si ho Michal v epizodě VIII dábnul. :)
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od Fifa.21 »

Obsazení Michala Dlouhého má svá pozitiva i negativa, ale myslím, že minulost dokázala, že jakékoli spekulace nemají v tomto případě cenu, protože Disney si to nakonec udělá po svém, nehledě na jakékoli názory fanoušků.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9249
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od filip »

Jestli to bude dělat Michal Dlouhý, tak bude krásně vidět, že mají u Disneyho ve všem bordel. Protože Michal Dlouhý už je nacastovan jako Han Solo v epizodách IV-VI. Nesmí ho dělat Michal Dlouhý. Už bylo dost přešlapů typu Jiří Plachý v Rogue One, tito lidé se nesmí na casting zvát znovu.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Star Wars: Poslední z Jediů - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Mně osobně by na Luka docela seděl Otakar Brousek ml. Tam by byl problém jen s tím, že už v epizodě VII daboval Admirála Ackbara (a v jedničce Darth Maula, ale ten měl asi dvě věty a trochu změnil hlas).
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“