Black Panther - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Black Panther - trailer

Příspěvek od filip »

Filip Čapka s dabingem skončil a nechtěl udělat žádnou vyjimku.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Black Panther - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Oh shit. :(
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Black Panther - trailer

Příspěvek od therak »

Poslední dobou nějak moc lidí ukončuje svou činnost v dabingu. Nedávno to byla Rozita Erbanová, teď Filip Čapka. Pokud mě paměť neklame tak jsem četl, že i Viktor Preiss prý již dabovat nebude. ale pak daboval v Lídě Baarové, takže nevím.

Nechci tvrdit, že je to od odcházejících dabérů, kteří mají "závazky" vůči pokračujícím seriálům nebo filmové řadě, sobecké, ale přece jen by na to měli pohlížet jako na práci (když ne jako umění), a když již nechtějí dále dabovat, tak již nemusejí přijímat další nabídky, ale rozjeté projekty by mohli dokončit. Potom právě ta kritika půjde na hlavu režisérů. Pokud by mě jako dabérovi hlavní role v pokračování byla znovu nabídnuta role a věděl bych, že za ni dostanu zaplaceno, tak nevidím důvod odmítnout (ano, kromě striktního přesvědčení, že s dabingem končím), je to práce. Prostě další projekty již neberu, ale dokončím, co jsem začal. Bohužel, realita je zdá se jiná.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“