Úžasňákovi 2 - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...

Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvekod elbrambo2812 » 19 lis 2017 15:50

The Incredibles 2
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | OBSAZENÍ

Trailer A: https://youtu.be/GIrNVGzQWio
V českém znění: Jaromír Meduna - Craig T. Nelson (Bob Parr / Pan Úžasňák), Tomáš Gibiš

Překlad: Vojtěch Kostiha
Režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2017

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer C: https://youtu.be/Wt5RWhISqGA
V českém znění: Jaromír Meduna - Craig T. Nelson (Bob Parr / Pan Úžasňák), Tatiana Vilhelmová - Holly Hunter (Helen Parrová / Elastička), Šimon Fikar - Huck Milner (Dashiell 'Dash' Parr), Klára Jandová - Sarah Vowell (Violet Parrová), Jiří Strach - Brad Bird (Edna Módní), Otmar Brancuzský - John Ratzenberger (Podkopávač), ? - Samuel L. Jackson (Lucius Best / Mražoun), ? - Bob Odenkirk (Winston Deavor), Miloš Vávra a další

Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2018

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer E: https://youtu.be/4BBZl40fi40
V českém znění: Jaromír Meduna - Craig T. Nelson (Bob Parr / Pan Úžasňák), Tatiana Vilhelmová - Holly Hunter (Helen Parrová / Elastička), Adam Ipser - Huck Milner (Dashiell 'Dash' Parr), Klára Jandová - Sarah Vowell (Violet Parrová), Pavel Kříž - Samuel L. Jackson (Lucius Best / Mražoun), Petr Gelnar - Bob Odenkirk (Winston Deavor), Jiří Strach - Brad Bird (Edna Módní), Eva Spoustová - Kimberly Adair Clark (Honey) a další

Dialogy a režie: Jan Pecha
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2018
elbrambo2812

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvekod David1995Gilik » 18 bře 2018 16:05

Vrátí se i Mražounův dabér ????????
David1995Gilik

Příspěvekod Eminem007 » 13 dub 2018 16:18

https://youtu.be/-JbGXVhhOE4
tak, a máme tu další nový trailer na "Úžasňákovi 2".
Eminem007

Příspěvekod KOMZA » 13 dub 2018 18:58

Dash by měl být Adam Ipser, alespoň podle jeho komentářů na YouTube.
Myslela jsem, že to opět po Marku Páleníčkovi "přebere" Šimon Fikar jako v Hledá se Dory (a když ho daboval i v předchozím traileru), ale líbí se mi, nebyla bych proti, pokud by náhodou daboval on! ;)
zorbatko na YouTube píše:už od malička jsem chtěl moderovat v rádiu a tak mi mám našla kurz na moderování a všimli jsme si že je tam i kurz dabování tak jsem to zkusil a nějak jsem se k tomu dostal a dabování je celkem jednoduché (pro mě) Důležité tam jsou ty intonace, emoce a rychlost toho jak to říká ta postava. Ale normálně máš před sebou papír tam máš čas kdy to říct, co říct a postavu co to říká. Zvukaři ti říkají jak to máš říct, a když se spleteš tak co jsi udělal špatně. A děkuji že mi věříš :)

EDIT: Tak jsme si docela zajímavě pokecali, dokonce teď daboval Shermana v Show pana Peabodyho a Shermana, co teď běží na Minimaxu :)
KOMZA

Příspěvekod Ištván87 » 13 dub 2018 23:05

U toho traileru E (pokud je to ten nejnovější) dopište Pavla Kříže, protože ten je jasnej.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Zpět na Reklamy, spoty a další