Úžasňákovi 2 - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od KOMZA »

ocypuc píše:Šimon Fikar (který letos musí jasně dostat cenu FF za dabing ve filmu Coco)
Nebude Coco spadat až do dalších Cen FF, když měl film premiéru v lednu, ač má rok výroby 2017? Každopádně v takovém případě bych cenu za dětský výkon v dabingu ráda viděla u jedné ze sester Křišťálových :)
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od 1403ka »

Najlepšie by bolo, keby "Mražoun" hovoril Rímský (ako dvorný dabér Jacksona). Ale asi to je zmluvou medzi Křížom a Studiom Virtual.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

1403ka píše:Najlepšie by bolo, keby "Mražoun" hovoril Rímský (ako dvorný dabér Jacksona). Ale asi to je zmluvou medzi Křížom a Studiom Virtual.
I kdyby Pavel Kříž třeba nemohl, tak Pavel Rímský by měl být jeden z posledních herců, které by svéprávný režisér obsadil. Podle ukázek mám dojem, že dabérům z jedničky nezestárnul hlas ani o den (což je mi fakt záhadou) a Mražounovi by najednou měl zestárnout o 30 let a ještě se proměnit v hluboký chraplák? To by nebylo ideální. Navíc je to animák a tam je vždycky lepší obsadit postavu, než herce.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od 1403ka »

I kdyby Pavel Kříž třeba nemohl, tak Pavel Rímský by měl být jeden z posledních herců, které by svéprávný režisér obsadil.


Trošku off-topic, ale aj Miriam Chytilová má svoju dvornú herečku, a to Jennifer Aniston. A hádaj, do koľkých filmov ju neobsadili? Do siedmych, Vondrová pre "cringe" kanál CBS Drama (chvalabohu už neexistuje), Stáňa Jachnická do dabingu režiséra Milana Sotáka, trio Chudobová/Milbachová/Benešová boli obsadené v 90. rokoch, kde nebola ešte Aniston známa, Grygarová pre brňanský dabing filmu Hodná holka a jediná bola v súčastnosti obsadená Březinová. (viz. profil J. Anistonovej)
Podle ukázek mám dojem, že dabérům z jedničky nezestárnul hlas ani o den (což je mi fakt záhadou) a Mražounovi by najednou měl zestárnout o 30 let a ještě se proměnit v hluboký chraplák? To by nebylo ideální.
Vidíš, a ten film sa odohráva len pár sekund od toho prvého. :D
Navíc je to animák a tam je vždycky lepší obsadit postavu, než herce.
Pre príklad nemusíme chodiť až tak ďaleko, napr. Michálek je oficiálnym hlasom myšiaka Mickeyho. ;)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Takže se mnou souhlasíš? Fajn.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od 1403ka »

Ináč ten prvý film sa mi ľúbil (mali sme to na DVD), pozeral som to niekoľkokrát za mesiac. :D
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“