Avengers: Infinity War - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
elbrambo2812

Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | OBSAZENÍ

Trailer A: https://youtu.be/a8YfAKf_7Hk
V českém znění: Miloslav Mejzlík - Josh Brolin (Thanos), Jan Maxián - Chris Hemsworth (Thor), Ondřej Kavan - Chadwick Boseman (T'Challa / Black Panther), Aleš Procházka - Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Radek Valenta - Paul Bettany (Vision), Vladimír Kratina - Samuel L. Jackson (Nick Fury), Jitka Moučková - Scarlett Johansson (Nataša Romanovová / Black Widow), Tomáš Gibiš

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2017

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer F: https://youtu.be/mC8B6eYE1yE
V českém znění: Miroslav Etzler - Josh Brolin (Thanos), Antonie Talacková - Zoe Saldana (Gamora), Roman Říčař - Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Aleš Procházka - Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Adam Mišík - Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man), Josef Pejchal - Benedict Cumberbatch (Doctor Strange), Petr Lněnička

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2018
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 16 dub 2018 14:12, celkem upraveno 5 x.
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Black Panther je Ondřej Kavan
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od jackb »

Osobně doufám, že Miloslav Mejzlík bude i samotném filmu a následně v Avengers 4, protože už jenom z traileru je mnohem lepší než Josef Nedorost ve Strážcích.
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od Eminem007 »

já osobně jsem neměl žádej problém s panem Nedorostem, i když ve Strážcích je "Thanos" vidět na pár minut a těch jeho pár slov to nebylo zas tak zlý, musím říci že pan Mejzlík nemá v tomto traileru chybu zní velice dobře, i když by
vyšel ve finále, tak počítejte s tím že si pan Mejzlík ukradne dabing sám pro sebe, což je slyšet v tom traileru.
elbrambo2812

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Miloslav Mejzlík byl perfektní, a byl by perfektní i ve filmu. Thanos ještě není tak rozjetá postava, kde by se musel dodržovat dabér, který byl vybrán před 3 lety a nejspíš ani neprošel castingem. Josef Nedorost zněl sice drsně, ale tohle je zkrátka lepší - ještě víc badass. Jsem rád, že se nemusím bát horšího zážitku z traileru, když si pustím (zrovna takovou pecku!) s dabingem. Moc rád bych se už teď těšil na pana Mejzlíka do kina, ale kdo ví, co bude... :-?

Ještě jsem chtěl připsat jeden dotaz: Od začátku až do intra Marvel Studios říkají postavy přesně ta samá slova, která jim povídal Fury v Avengers 1? Nebo se mi to jenom zdá a je tam něco pozměněno? Překlad je ale určitě jiný.

fabec122: Díky za pomoc. Měl bych si Ondřeje Kavana pořádně naposlouchat, protože jsem ho vůbec nepoznal. :?
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od jackb »

elbrambo2812: Snad jen Visionova část je trošičku jiné než jak jí říkal Fury (ale na 100% to nevím), ale "stará garda" opakuje jeho slova

Josef Nedorost nemá to charisma, které ta postava má a hlavně jaké jí Brolin svým hlasem propůjčuje. Tohle má být ten největší záporák MCU a tomu by měl odpovídat i dabér - Miloslav Mejzlík má to správné charisma, neubírá té postavě velkolepost, nebezpečnost, osudovost. A to se bavíme jenom o traileru a teďka ta představa jeho výkonu za podmínek kinodabingu 8-) .
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od Camulator »

Oni tam toho Kratinu nechali... :(

Aale k ostatním se připojuju v podpoře Miloše Mejzlíka. Ani Avengers nemají proti O'Neillovi žádnou šanci!
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od therak »

Camulator píše:Aale k ostatním se připojuju v podpoře Miloše Mejzlíka. Ani Avengers nemají proti O'Neillovi žádnou šanci!
Tak toto mě vážně dostalo, trocha nostalgie. Ne, vážně, velice rád si zase po dlouhé době poslechnu pana Mejzlíka v hlavní velké roli (v Rogue One to byla jen taková rolička).

Jinak jsem na tento dabing jsem opravdu zvědavý už z realizačního hlediska, protože si troufám říct, že toto bude jeden z největších dabingových projektů vůbec.

Mám ale dotaz, který se netýká dabingu. To zůstane opět originální název jako oficiální český, tedy nicneříkající Infinity War? Já už jsem měl problém s Homecoming, ale tehdy mi bylo vysvětleno, že se jednalo o název školní akce, která několikrát zazněla i ve filmu. Takže to jsem bral. Civil War byla normálně přeložena, takže ani zde by neměl být důvod nechávat originál. Navíc, infinity stones již ve Strážcích galaxie byly přeloženy do češtiny, takže už kvůli jakési propojenosti a vyniknutí podstaty názvu filmu by měl být přeložen. Nebo Avengers filmy mají nějakou výjimku z překladu názvů, protože to, co se stalo s Věkem Ultrona byla z mého pohledu katastrofa; Tomáš Gibiš ještě navíc přečte název Evendžrs: Ejč of Ultron, jako by to mělo českému divákovi vysvětlit název filmu.

Český název samozřejmě nemá co dělat s kvalitou dabingu, ale přece jen, je to také jedním z prvků lokalizace a propagace. Navíc, nelze předpokládat, že všichni diváci hned budou rozumět názvu.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od jackb »

therak: Tohle je dlouhodobí spor mezi distributorem a filmovými fanoušky, dabing v tom vlastně moc roli nehraje. Občas je fanoušek natolik hlučný, že distributor radši udělá to co chce (namátkou měli jít Expendables původně do kin jako "Odepsanci", ale fanoušci si zamilovali "Postradatelní", Avengers měli jít do kin jako "Mstitelé" - v tomhle případě by byl překlad hovadina, už díky předchozím filmům). A když opomenu "Age of Ultron", kde ten překlad být mohl, tak tady hrozí že by divák ani ten český název nemusel pobrat (narozdíl od Občanské války) - ono "Válka Nekonečna" toho taky moc nenapovídá (pro běžného diváka).
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Tak v nejnovějším traileru dabuje Thanose Miroslav Etzler a taky nezní úplně špatně.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“