Captain Marvel - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvek od jackb »

Rovnou se může zapomenout na "provařenější" hlasy jako Martina Kechnerová, Klára Sochorová, Kateřina Velebová nebo Eliška Nezvalová. Stačí se podívat na obsazování pana režiséra - Spider-Man (Mišík), Black Panther (Čapka, Novotný), Doctor Strange (Pejchal), Ant-Man (Gondík), Star-Lord (Říčař). Všichni mají něco společného - buď si lidi vybaví jejich tváře nebo jsou hodně málo slyšet. A takhle bude obsazena i Captain Marvel - osobně by se mi líbila Zuzana Kajnarová nebo Jana Stryková, ale myslim si že to Kohoutová dotáhne až do výsledného filmu (už jen protože jí pan režisér obsadil letos hned 3x).

Jo a taky podle mě můžeme zapomenout, že bude Coulsona dabovat Zdeněk Mahdal

Jinak k dalším rolím bych to viděl:
Jude Law - Marek Libert (podle mě nereálné) / Saša Rašilov
Ben Mendelsohn - Lukáš Vaculík
Eminem007
Příspěvky: 383
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvek od Eminem007 »

já bych bral, klidně u Juda Law ještě tyto dabéri: Filip Blažek a David Švehlík. na druhou stranou by mohl Saša Rašilov vyjít, protože bude dabovat jednu z hlavních rolí ve druhých Fantastických zvířat, takže jestli si ho pan režisér někde od chytí tak by si ho mohl dábnout. Bena Mendelsohna by mohli namluvit např. Martin Stropnický nebo Pavel Novotný.
Naposledy upravil(a) Eminem007 dne 07 pro 2018 06:47, celkem upraveno 1 x.
fabec122
Příspěvky: 1552
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Tak Stropnický asi ne, ten má trochu jiné pracovní povinnosti. Apropo, on je možná bude mít v době dělání dabingu i Kratina.
Myslim, že když budou mít tvůrci všech pět pohromadě, tak snad obsadí Hlavicu, když už teda musí bejt ve filmu taková zvěrstva jako digitální omlazování...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2610
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvek od KOMZA »

jackb píše:Jo a taky podle mě můžeme zapomenout, že bude Coulsona dabovat Zdeněk Mahdal
Toho bych možná ještě úplně neodepisovala, když vezmeme v potaz, že byl nakonec obsazen (což mě fakt hodně potěšilo) na Harrelsona coby Kasadyho. Je sice pravda, že teď v Paralelních světech nedostal Cage, ale přece jen je tu ten fakt, že jde o animák... Prozatím budu díky Venomovi v tomto ohledu optimistická, snad se zadaří.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvek od jackb »

Nový trailer

Martina Kechnerová - Brie Larson (Carol Danversová / Captain Marvel), Vladimír Kratina - Samuel L. Jackson (Nick Fury), Vlasta Žehrová - Annette Bening (???), Jakub Saic - Jude Law (Walter Lawson / Mar-Vell), ??? - Ben Mendelsohn (Talos), Jiří Schwarz

KOMZA: Tak do Venoma jsem nevěřil, že by k obsazení Mahdala došlo, ale teďka tam ta naděje je :)
fabec122
Příspěvky: 1552
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Jestli je Talos takovej ten mimozemšťan?? (prostě nevypadá jako člověk) v 1:45, tak to je Lukáš Hlavica
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvek od jackb »

Talos říká tu větu "Chtěla bys vědět, kdo doopravdy jsi?" a i tu v 1:45 a teda to rozhodně Hlavica není. Spíš mi to příjde jak kdyby se Martin Janouš pokoušel mluvit hlubším hlasem
byvojik
Příspěvky: 229
Registrován: 12 pro 2012 17:53

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvek od byvojik »

Já v tom slyším Ondřeje Kavana :-?
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9155
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvek od filip »

To musí bejt mejlka, ne? Kechnerová a Saic ve Virtualu? Co se děje?
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2610
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Captain Marvel - trailer

Příspěvek od KOMZA »

KOMZA píše: že by se mi docela zamlouvala Martina Kechnerová
Fajn, je to na správné cestě, jen to dodržet do finále. A znovu si poslechnout spojení Saic - Law by mě také velice potěšilo! :-:
Ale opět narážím na problém s panem Kratinou. Pominu-li to, že se mi na Jacksonovi ani Furym nelíbí, jsem stejně toho názoru, že by ho zde měl dabovat někdo jiný, protože si myslím, že by zde k nějakému hlasovému omlazení beze změny obsazení nedošlo...

jackb: Nechci to zakřiknout, ale třeba by to mohlo vyjít!
fabec122: To se mi nezdá, L. Hlavicu v tom neslyším.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“