Batman

Databáze animovaných postav (A-H) a jejich dabérů
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Batman

Příspěvek od DavePave »

Tak co anketa? :) ;)
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 537
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman

Příspěvek od MikeZ »

Anketa zahájena, prosím hlasujte ;)
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 537
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman

Příspěvek od MikeZ »

V září u nás výjde vynikající animák Batman: Under The Red Hood (u nás pod názvem Batman vs. Red Hood :roll: ), tak by mě zajímalo, kdo se Batse ujme. Zrovna v tomhle filmu ho v originále mluví Bruce Greenwood, takže by to byla skvělá příležitost pro Lukáše Hlavicu (který by byl na Batmana naprosto perfektní)... Ale vzhledem k tomu, jaká péče se tady dabingu animáku (hlavně těch komiksových) věnuje je ta pravděpodobnost minimalní.... :( Ale není všem dnům konec, hlavně ať to nedostane Zbyšek Horák ;)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman

Příspěvek od Markus »

Tak já jsem mile překvapen, že je v názvu vůbec originální "Red Hood", čekal jsem nějakou překladatelskou vypečenost. :) Těším se. Škoda, že k animovaným komiksům se nám bohužel nedaří dostávat. Ono to bude tím, že je tvůrci dost často považují za pohádky pro nejmenší, které není potřeba s nikým konzultovat. :( Tím neříkám, že to dopadne špatně u tohoto filmu, třeba budem mile překvapeni... Letošní Green Lantern a Wonder Woman mi dali naději, že se třeba blýská na lepší časy...
Obrázek
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Batman

Příspěvek od DavePave »

Co jsem slyšel, tak Red Hood je vážně super film (a násilím prý dost daleko od pohádky pro nejmenší :D ), tak jsem na to zvědavý. Přesné datum se už ví?
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman

Příspěvek od Markus »

Podle PrimaDVD 15. září...
Obrázek
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Batman

Příspěvek od DavePave »

Díky moc
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman

Příspěvek od Joe Black »

Nedokážu si představit, že koukám na film Batman vs. Červená Karkulka. To bylo první, co mě napadlo, když vidím Red Hood. :-D Komiksy nejsou moje parketa... ;-)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman

Příspěvek od Markus »

Tak dobrá a špatná zpráva. Ta dobrá je, že krom Batman vs. Red Hood už je nadabovaný i film Superman/Batman: Apocalypse a kraťas DC Showcase: Superman/Shazam! - The Return of Black Adam. Ta špatná, že pro distributora je to těžce okrajová záležitost, tak na to studiu nedal ani čas, ani peníze. Překlad nikdo nehlídal, takže hádám, že stejně jako v Superman/Batman: Veřejní nepřátelé to budou mixy původních jmen hrdinů a jejich kreativních překladů. Batmana si všude nadaboval Zbyšek Horák a Supermana Libor Hruška.
Obrázek
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Batman

Příspěvek od DavePave »

Ten Superman/Shazam vyjde u jednoho z těch předtím zmíněných jako bonus, když je to kraťas, nebo půjde samostatně?
Jinak, moje pocity jsou trochu smíšené. Jsem rád, že tu budou další komiksové animáky v rozmezí zřejmě týdnů, ale na druhou stranu jestli to bude mít dabing jako Veřejní nepřátelé... doufám že Zbyšek Horák nebude teď na Batmana nějak spjatý, neboť se mi na něj vůbec nelíbí a pořád doufám v návrat Soukupa nebo ještě lépe příchod Hlavici (i když ani Jan Vondráček nemusel být špatný). S Liborem Hruškou jakožto Supermanem jsem spokojený.
Odpovědět

Zpět na „A-H“